PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atatürk posterini ters astılar!

zekı62
24-04-2013, 18:36
Only the registered members can see the link İNGİLİZ FRANSIZ YUNAN TERS ÇEVİREMEDİ SİZMİ ÇEVİRECEKSİNİZ

Only the registered members can see the link

bayram tv
24-04-2013, 19:23
bir yanlışlıklık yapılmıştır sonra düzeltmişlerdir burda kasti bir olay olacagına zannetmiyorum

hakan_77
24-04-2013, 19:52
bir zamanlar nerdeydik bir sorun yoktu bu günler içiin normaldir ulu önderin resimleri böyle yapıyorlar yarın ne olacak onu düşünün mason kavimleri heryerdedir bak kürt formunda onlara bitakım doğru bilgiler verdim pkk üstlerini suçladığım için beni kürt forumlardan atıyorlar çünkü forum sitesini bile yahudiler yönetiyor doğruları bastırdım yazıları şok oldular damarlarına bastım dayanamayıp beni sildiler ama bitek bu forumda beni anlıyorlar demekki zekanız biraz basıyor anlıyorum yahudiler heryeri yönetiyor akıllı olmalıyız siddet yolu bitek bize zarar verir yahudilere geğil onlar sandalyelerin üzerinde oturuyorlar önlerinde masa talimatları verip bankadan para ceplerine gider kan içerler sizden rıcam akıllı olun bu zihniyete 40 senedir boyun eğdiriyorsunuz hepsi öyle inanın herşey bildiğiniz gibi değil öyle rollerini iyi oynuyorlarki kimsenin şüphesi kalmıyor derin akıl sahipleri hariç ama tekrar tekrar söylüyorum geçmişi düşünün ve bu günleri düşünün kimyaptı bunları saygılar sevgiler

bayram tv
24-04-2013, 20:21
bir zamanlar nerdeydik bir sorun yoktu bu günler içiin normaldir ulu önderin resimleri böyle yapıyorlar yarın ne olacak onu düşünün mason kavimleri heryerdedir bak kürt formunda onlara bitakım doğru bilgiler verdim pkk üstlerini suçladığım için beni kürt forumlardan atıyorlar çünkü forum sitesini bile yahudiler yönetiyor doğruları bastırdım yazıları şok oldular damarlarına bastım dayanamayıp beni sildiler ama bitek bu forumda beni anlıyorlar demekki zekanız biraz basıyor anlıyorum yahudiler heryeri yönetiyor akıllı olmalıyız siddet yolu bitek bize zarar verir yahudilere geğil onlar sandalyelerin üzerinde oturuyorlar önlerinde masa talimatları verip bankadan para ceplerine gider kan içerler sizden rıcam akıllı olun bu zihniyete 40 senedir boyun eğdiriyorsunuz hepsi öyle inanın herşey bildiğiniz gibi değil öyle rollerini iyi oynuyorlarki kimsenin şüphesi kalmıyor derin akıl sahipleri hariç ama tekrar tekrar söylüyorum geçmişi düşünün ve bu günleri düşünün kimyaptı bunları saygılar sevgiler

:45::45::45::present::present::present:

malcolm58
24-04-2013, 21:51
bunun yanlışlığı nasıl olabilir benim pek aklım almıyor...

zekı62
25-04-2013, 11:52
bir yanlışlıklık yapılmıştır sonra düzeltmişlerdir burda kasti bir olay olacagına zannetmiyorum

Çanakkale'de ilk kez 29 bayrak yerine 30 bayrak çekildi.

Çanakkale Kara Savaşları'nın 98'nci yıl dönümü nedeniyle Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törende özgür Suriye Ordusu bayrağı da göndere çekildi.

yuuhhh artıkkk

a.madennn
25-04-2013, 15:41
:devilprv:

hakan_77
25-04-2013, 19:12
tekrar bakın kardeşler türk yahudi üstleri öyle film çeviriyorki sonuna kadar onlara güveniyorsunuz basın yayın nediyorsa onlara inanıyorsunuz gidin feda edin canınızı vatan için diyor pkk militanlarına ölüm neden bu günekadar bir pkk üst ölmedi gebermedi ulan 30 yaşımdyın bildim bileli aynı şahıslar aynı üstler kürt tvilerinde zırlıyor her zamanki gibi kürtdistanın oluşması için gelin silah kaldırın askerlere ölüm hedef bitek askerler neden üstler değil nüçe tv ve bu üstler bu kürdistan kurma yalanıyla ordaki cahil halkı dağlara akldırma pilanını gerçekleştiriyor yani okadar size söylüyorum bana güveneceksiniz kardeşler şimdi ilk başda solcu gruplar yaptılar bu yahudiler ve dağa kaçma olaylarını kürtlere gösterdiler şimdi otarihte azkişileri dağa kaldırıyordu ingilistalimatiyla kürt yahudileri ne yapalım dedi kürtler için kürtleri hepsini dağa kaldıracak bi baş bulmaliyiz dedi herkes onun kürt olduğunu taniyacak bi baş bulmalıyız dedi şimdi okadar gerçekçi olmalıki kürtler bizden şüp duymasın dedi şimdi yahudiler kendi arasıda dedi bizden birisi baş olursa kürt halkı bunun soyunu kokünü araştırır bizim olduğumuzu bilr bu işleri bırakır der aynı mantıkla bir süryaniyi baş yapsak kürtler der başımız hırıstyandır bırakır bu dağ işini işte en iyisini aptullah öcelanı baş yapalım dedi böyel yaparsak sorun olmaz gerçekçi olur dedi neyse baş yaptılar apo artık yavaş yavaş örgütü kontürol etmeyi başardı yahudilere kafa tuttu ama bilmiyordu tüm dünyayı yahudiler yönettiğini
apo zaren blirsiniz türk okularıda eğitim okula gitmiş biriydi ve her defasında türk yahudilerini uyararak onları yok etmek istedi burda kürt yahudiler tedirginleşti yahudiler asla yahudilerin ezilmesini istemez burda ingilis yahudileri her yerin yahudileri uyardı bu başı yakalayacaz dedi şimdi kürt yahudiler artık kontürol edemiyor pkkyı bitek apo konturol ediyor onun için etrafını kuşatmıştı silahlı çok koruması vardı birtanesi terslik yaparsa hemen vurur onları onun için yahudiler kürt yahudileri gizlice telefon görüşmeler falan fşlan birşekilde kürt yahudilere i bilgilendirdi ne yacağınızı şimdi bunlar apoyu yurdışına göderdiler bazı işte gel sana ordu verecez falan filan diyerek yahudiler onu kafese çektiler ve apo gitti yabancı yahudiler onu yakaladı ve büyük bonba için türk yahudilerin eline verdi ve hapse koydular onu asla brakmayacalar çünkü bir yahudi düşmanıdır hapse girdiği zaman hepsini anladaı artık yahudileri bütün dünyayı kontüro ettiğini ama allah genede belasını verdi okadar askerlerin ülümlerine sebep oldu ve evet büyük bonba başladı artık kürt hahudiler aponun üzrinde siyaset yürütmeya hakkazandılar şimdi türk tvlerinde ve kürt tvlerinde apo böyle istemiş yok apo böye istememiş artık kürtleri dağlara çıkması için yol gösterildi kürt tvler artık durmuyor hade türkler başımızı yakaladı bizde ateş olalım onları yakalım kürt yahuiler için büyük bir fırsat oluştu artık bdpyi pkk üstlerini tam şekilde kürt yahudileri yönetiyor ve ilerde kürt devleti kurulacaktır artık bugün görüyorsunuz akp herşeyi yasakladı artık para üzerindeki atatürk remini bile sileceller ilerde yarın ne olacağı belli işte kürt devleti kurulacak artık türk devleti gibi kürt yahudiler kürdistanı kontürol edecek saygılar kardeşlerim allaha emanet olun akıllı olun şiddeti seçerseniz kürt müslümanları ve türk müslümanlarına zara vermiş olursunuz saygılar

bayram tv
25-04-2013, 21:17
Çanakkale'de ilk kez 29 bayrak yerine 30 bayrak çekildi.

Çanakkale Kara Savaşları'nın 98'nci yıl dönümü nedeniyle Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törende özgür Suriye Ordusu bayrağı da göndere çekildi.

yuuhhh artıkkk

o bayragı ben göndere çekmedim kim sorumluysa o hesap versin

birde aklımdayken yazayım çanakkale şehitliklerinde neden ecdadımızın mezar taşlarında :warn:RUHUNA FATİHA YAZMIYOR:warn: neden acaba kim sorguluyor niye kimse tepki vermiyor heleki orda bir anıt var şehitligin adını unuttum ama genelde tv ler hep orayı gösterir anıt resmen kilise çan kulesine benzetilmiştir bu ne rezilliktir bizler kendi tarihine sahip çıkmayan ve ecdadına söven bir millet olduk yazıklar olsun:warn::mad2::mad2::mad2:

yildo
25-04-2013, 21:41
yahudiler ve amarikalilarin hazirlamis oldugu seneryolar tek tek gerçek oluyor malesef o kadar yazar çizer pasa ve asker içeride neden içeriye alindi senorya boyle yazildi yarin bunlarin çikmasina karsilik bebek katilinide disariya çikaracaklar bunu kafanizin bir yerini yaziniz

rselturk
27-04-2013, 22:14
İlk kez sayın Başbakan'a kızmaya başladım;neden Hakan 77 dostumuzu "akil adamlar" listesine almadılar?...:tongue:

zekı62
05-05-2013, 19:21
o bayragı ben göndere çekmedim kim sorumluysa o hesap versin

birde aklımdayken yazayım çanakkale şehitliklerinde neden ecdadımızın mezar taşlarında :warn:RUHUNA FATİHA YAZMIYOR:warn: neden acaba kim sorguluyor niye kimse tepki vermiyor heleki orda bir anıt var şehitligin adını unuttum ama genelde tv ler hep orayı gösterir anıt resmen kilise çan kulesine benzetilmiştir bu ne rezilliktir bizler kendi tarihine sahip çıkmayan ve ecdadına söven bir millet olduk yazıklar olsun:warn::mad2::mad2::mad2:

usta . 22 Türk büyüğünün heykeli bir gecede ortadan yok oldu!

yer: Bu kez adres Niğde… Belediye önündeki Salıpazarı Alışveriş Merkezi’

nin bulunduğu binanın 9 Nisan’da yıkılmasıyla başlatılan “Kent Meydanı Projesi”, kentin simgesi heykelleri de vurdu.
İlk olarak Atatürk ve İsmet İnönü’nün belediye önündeki büstleri kaldırılmıştı. Meydanın yapımından sonra büstlerin tekrar yerine konulup konulmayacağı merak edilirken, Türk Büyükleri’nin heykelleri kaldırıldı.

bayram tv
05-05-2013, 19:23
usta . 22 Türk büyüğünün heykeli bir gecede ortadan yok oldu!

yer: Bu kez adres Niğde… Belediye önündeki Salıpazarı Alışveriş Merkezi’

nin bulunduğu binanın 9 Nisan’da yıkılmasıyla başlatılan “Kent Meydanı Projesi”, kentin simgesi heykelleri de vurdu.
İlk olarak Atatürk ve İsmet İnönü’nün belediye önündeki büstleri kaldırılmıştı. Meydanın yapımından sonra büstlerin tekrar yerine konulup konulmayacağı merak edilirken, Türk Büyükleri’nin heykelleri kaldırıldı.

LÜTFEN barış sürecine zarar vermeyelim yoksa tayyip kızar:mad2::mad2::mad2:

ALLAH sonumuzu hayr etsin

rselturk
05-05-2013, 21:49
Zeki 62 Dost,biz biraz tuhaf bir milletiz;Hem putları yıkmakla öğünür hem de yeni putlar oluşturmakta beis görmeyiz.Doğruları söyleyen değil,daha çok bağırıp -çağıranın haklı sayıldığı bir dönemi yaşıyoruz!....