PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barcelona 0-3 Bayern Munih Maç Sonucu

Editor
26-04-2013, 01:11
Barcelona-Bayern Munih Maçını turkiyede d smart platformu şifreli olarak yayınlayacaktır.Yine tahminlerimiz üzere gecen haftada oldugu gibi bu maçı turksat üzerinden yayın yapan Reha FARDA TV Kanalı şifresiz yayınlayabilir.
FARDA TVFrekans 11986 Yatay 2222 (sembol hızı)

Mesela gecen hafta d smartta dormund -real macın da bu kanal şifresiz vermişti.Ayrıca az tv ve idman tv kanallarda şampiyonlar ligi maçlarını vermektedirler uygun biss kodlarla izleyebilirsiniz.Ayrıca ALMAN ZDF Kanalıda maçı şifresiz yayınlamaktadır. Maçı yayınlayan kanallarda alta verilmiştir.

Only the registered members can see the link

bayram tv
26-04-2013, 01:13
azerbaycan kanalları verir

Editor
26-04-2013, 01:14
FARDA TV versin görüntü kalitesi biraz kötü ama olsun hiç değilse şifresiz bis mis ugrasmıyoruz

bayram tv
26-04-2013, 01:17
FARDA TV versin görüntü kalitesi biraz kötü ama olsun hiç değilse şifresiz bis mis ugrasmıyoruz

platform üyeligi olmayan ve biss ile ilgili bilgisi olmayanlar için en iyi kanal FARDA TV :45::45:

Baldemir
26-04-2013, 01:17
Benim için kanal sorunu olmuyor ama forumda üye arkaşlarımız nasıl izleyebilirler bu konuda yardımcı olmak gerek

Baldemir
26-04-2013, 01:18
Hotbird uydusundaki zdf kanalı şifresiz

bayram tv
26-04-2013, 01:20
Benim için kanal sorunu olmuyor ama forumda üye arkaşlarımız nasıl izleyebilirler bu konuda yardımcı olmak gerek

size katılıyorum benimde kanal sorunum yok dsmart a üyeligim oldugu için ama tabiiki forum üyelerine alternatif kanalları bildirmemiz gerekmektedir

HAYAT PAYLAŞTIKÇA GÜZEL:45:

Editor
26-04-2013, 01:29
BARCAYA mucize lazım ama cok zor koskoca bayern var karsısında Finalın adı alman takımları olacak bence

Baldemir
29-04-2013, 19:19
Tarih : 1 Mayıs 2013 Çarşamba

Saat : 21:45

Stad : Camp Nou

Hakem : Damir Skomina (Slovenya)

TV Yayın :

2BE (Belçika)
AZ TV
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Arena Sport 1 HD (cro)
C+ Liga Campeones / HD
Canale 5 (İtalya)
Channel 2 (İsrail)
Club RTL
CT Sport / HD
HRT 2
MTV 3 Max Sport 1
Nederland 3 / HD
NTV Plus Futbol / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
Puls 4 / HD
RSI La 2 / HD
RTS 1 (serbia)
RTS Deux / HD
RTÉ Two / HD
Rustavi 2
SF Zwei / HD
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (Almanya)
Sky Sport 1 (İtalya) / HD
Sky Sport HD1 (Almanya)
Sky Sports 1 / 1HD (Birleşik Krallık)
Smart Spor / HD (Türkiye)
Sport 1 Select HD (Hollanda)
Sport 5 (İsrail) / HD
Sport 5+ (İsrail)
Sport TV1 / HD
SportKlub (Slovenya)
STV 1 [Jednotka] Slovakya
SuperSport 1 (Arnavutluk) / HD
SuperSport 2HD (G.Afrika)
SuperSport 3 (G.Afrika)
SuperSport MaXimo
TVi (Portekiz)
TVP 1 (Polonya) / HD
Viasat Football (İsveç) / HD
ZDF / HD (Almanya)

Hikmet™
29-04-2013, 19:37
Kanal sorunu bendede yok sağolsun Next 18000 HDMI CX cihazımın free share özelliği sayesinde jsc sportlardan izleyebiliyorum. :)

Baldemir
02-05-2013, 00:08
Only the registered members can see the link

Barcelona, 4-0 yenildiği maçın rövanşında Bayern Münih'e yine boyun eğdi, Barcelona: 0 - Bayern Münih: 3.

Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçında Barcelona, Bayern Münih'e bir kez daha diş geçiremedi. Almanya'da oynanan ilk maçta rakibine 4-0 yenilerek, tur şansını bir nevi mucizelere bırakan Barcelona, rakibine 3-0 yenildi.

İlk maçta olduğu gibi rövanşta da rakibi baskısıyla bunaltan Bayern Münih, karşılaşmada net fırsatları yakalayan taraf oldu. Ancak Alman ekibi ilk yarıda gol bulamadı.

Barcelona Teknik Direktörü Tito Vilanova'nın sürpriz kararıyla Messi'nin yedek başladığı karşılaşmada ev sahibi ekip, ilk yarıda etkisiz kaldı.

İkinci yarıya ise Bayern golle başladı. İlk maçta rakibi dağıtan isimlerin başında gelen robben 48'de nefis çalımlarla cezasahasına girip attığı golle takımını 1-0 öne geçirdi. Bu gol Bayern'i coştururken, Barcelona'nın ümitlerini ise iyice tüketti.

72'de Ribery'nin sol kanattan cezasahasına ortasında Pique ters bir vuruşla topu kendi ağlarına gönderirken Bayern 2-0'lık üstünlüğü yakaladı.

76'da ise Müller sahneye çıktı. Alman oyuncu kafa vuruşuyla 3. kez Barcelona ağlarını havalandırdı ve maçta 3-0 Bayern Münih'in üstünlüğüyle sona erdi.

En son Ekim 2009'da oynanan ve Gökdeniz Karadeniz'in de gol attığı maçta Rubin Kazan'a 2-1 yenildikten sonra,
Şampiyonlar Ligi'nde rakiplerine yenilmeyen Barcelona'nın 21 maçlık serisi de son buldu.

Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi yarı finalinde her iki maçtada Barcelona'yı yenerken finale çıktı. Bayern, İngiltere'nin Wembley Stadı'nda oynanacak final maçında Borussia Dortmund'un rakibi oldu.

BARCELONA:0 - BAYERN MÜNİH: 3

STAT: Camp nou
HAKEM: Damir Skomina (Slovenya)

BARCELONA: Valdes, Dani Alves, Pique, Bartra, Adriano, Fabregas, Xavi, Iniesta, Song, Villa, Pedro Rodriguez
TEKNİK DİREKTÖR: Tito Vilanova
BAYERN MÜNİH: Neuer, Van buyten, Boateng, Lahm, Ribery, Javi Martinez, Robben, Müller, Alaba, Schweinsteiger, Mandzukic
TEKNİK DİREKTÖR: Jupp Heynckes

Goller: Dk. 48 Robben, Dk. 72 Pique, Dk. 76 Müller

Admin
02-05-2013, 00:13
BARCA hakikaten dagıldı darma dagın ya

Hikmet™
02-05-2013, 00:27
Desene Barça 2 yıl kendine gelemez daha.

bayram tv
02-05-2013, 01:55
almanlar resmen dagıttı barçayı

bjk kemal
02-05-2013, 10:09
Ben ne İngitere Premiere liği ne de La Liga yı tanırım. Bana göre izlenmesi gereken liğ, hatta benim 1 numaram Almanya Bundesliga.Sizede tavsiye ederim.Geçen sene Münih final oynadı, bu sene yine finalde karşısında Alman takımı Dortmund.
Şimdiden imzamı basarım ki Almanya ilk dünya şampiyonasında kupayı alır.