PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Smart Box 2.6.8 sürümü yayınlandı

Baldemir
02-05-2013, 13:23
Yenilikler.

1-Kapatma tuşuna bastığınızda ,uyku zaman ayarı seçeneği ve kapatma menüsü eklendi.
2-Facebook ,twitter gibi uygulamalar arka planda açık ve siz TV izliyorsunuz,arkadaşlarınız dan gelecek olan mesajlar küçük bir pencere ile size ekranda bildirilecek.
3-Alt Bilgi tuşunda düzenlemeler yapıldı.Multifeed özelliği eklendi.
Multifeed nedir ?
Örnek verelim.
SKY in bazı kanalları multifeed kanallardır. Sky sport info kanalına gelip açarsanız burada sky in diğerin spor kanallarında nelerin verildiğinin bir listesi gelir. Bu kanal üzerinde fotografdaki tuşa , basınca bir küçük pencere açılır ve o listedeki kanallara direk geçiş imkanı olur. Yani aslında bir kestirme yol. Aslında o listedeki tüm yayınlar zaten listenizde sky in diğer kanallarında yayınlanıyor, siz sadece bu tuşla hepsini önünüzde liste olarak görüp direk geçiş yapıyorsunuz.

4-APP (uygulama) bölümünde gizlemek istediğiniz uygulamaları gizleyebilirsiniz.

5-Favori listesi 12 den 18 'e çıkartıldı.

6-Google play store üzerinden indirmiş olduğunuz uygulamalar 'da güncelleme geldiğinde aralıklarla ekranda uyarı alacaksınız,yeni güncellemeler var mesajı gelecek.Google store üzerine gelince menü tuşuna basınız Uygulamalarım seçeneğini seçiniz.Size yüklü olan uygulamaları listeleyecek karşısında güncelleme yazan uygulamaları seçiniz.

-->Geliştirilmiş kanal editörü Update sitesine eklenmiştir.Sürükle- bırak özelliği eklenmiş olup favori listesi 18 olmuştur.
Not:Kanal editörü geliştirilmeye devam edilecektir.

İyi seyirler.

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

suatsuat
17-05-2013, 23:11
nereden ındırecegız:) benım ınternette sorun var dısardan guncelleme yapmak ıstıyorum...

ama nereden ındırecegım bulamadım

guneskarabagli
30-05-2013, 19:58
fabrika ayarlarına dondum. 2.6.9 surumu cıktı ama forumda bundan haber yok. ayrıca ipcamle 10 sn acıyor,sonra donuyor ve hiç açılmıyor. yardım lutfen.

soner_35
30-05-2013, 22:57
canalsat,tntsat, aacıyor mu