PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok gülmeyin ama!....

aliharbiye
03-05-2013, 15:55
Merhaba saygı değer arkadaşlar arabada mp3 cd. olmadığı için arabanın içinde olan radyodan seyahat yaparken müzik dinlemek isterken, bazen bazı müzikler ruhumu bozuyor. adam gibi adam müzik çalınmıyor, her mikrofon tutanda şarkı söylemeyi beceriyor anlamına gelmez. evet şimdi esas konuya gelelim, arabaya bindim seyahat başladı radyoyu açıyorum, dandik dandik müzikler çıkıyor. özellikle devrimci şarkı dinlemeyi hiç sevmiyorum. ve ne zaman radyoyu açarsam karşımda mide bulantısı kadar kötü şarkılar çıkıyor. evvela ferhat göçer ve ferhat tunç gibi. insanın moralını bozuyor ya. başta şarkı listesine ve şarkıcı ailesine bakalım.... seni andım çayı demledim. gel karpuz keselim. zehir istedim bal verdin. sabuha. ayağında kundura. ve son olarak bir çok sanatçıdan nefret ediyorum. özellikle asla asla hayatta dinlemek vede seslerini bile duymak istemeyeceğim şu ana iç aklıma gelen bir kaç sanatçı ismini yazıyım. küçük ibo. kader. ibrahim tatlıses. mahsun kırmıızıgül. özcan deniz. yıldız tilbe. alişan.aşık mahzuni şerif. fatih kısaparmak.ferhat göçer. ferhat tunç. vs. vs.....Arkadaşlar ulusal şarkılarımız yok. ayda yılda bir defa ya çaldı yada çalmadı. örneğin burası muştur gibi.ve klasik müzik hiç yok gibi çalınmıyor. bakalım bu durum ne zaman düzelecek, düzelecek gibide değil aslında ama neyse. yukarıda isimleri yazdıkları için belki bana aranızda kızan olacak. kimse kusuruma bakmasın lütfen ben fasülyeyi çok severim, ama fasülye beni sevmeyebilir. selametle.

hakan_77
03-05-2013, 16:49
ali harbiye arkadaşım çok anlattım sizlere içimi döktüm ama kimse beni anlamadı türk sanatçı olsun kürt sanatçı olsun bunlar üstün ırktır allah onları üstün kılmış bunlar hep dediğini yapacak kimse karışamaz belli oluyor kimi yahudi olup oladığını bak yemin ederimki
rayoların hepsi yahudiler seslendiriyor kardeşim biz ekmek derdindeyiz bizi perşan ettiler bu ırk halada bir tane şahıs çıkmıyor hhiçbirşeyi anlatmıyor sizlerde kuranıkerimvar evde elimi vurarak yemin ediyorum doğruları anlattım bi bakmışımki hiçbirşey değişmemiş devrimci olmassa pkk olmazdı pkk olmazsa kim müslümanları idare ederdi herşeyi düşünerek ingilis yahudileri kitap yazar ve ortadoğu yahudilerine verir üstlere yani bunlarda ingilis yahudilerin dediklerini yapar bukadar basit yemin ulan yemin bak kürt forumlarında pkk üstlerin aleyhine yazı yazdığımda sen nede yazı yazıyorsun işte internet başında yazı yazmak boş zamandır boş işlerdir gel örgüt için çalış kürdistan için çalışmada bulun dedi ulandedim kürt yahudi admin sen neden 24 saat formu idare edip para yiyiyorsun cahil kürtleri kandırıyorsun dedim sende konputer başında yazı yazıyorsun sen neden gitmiyorsun pkk ya dedim beni oraya itiyorsun beni hemen attılar bildim bileli her yeri onlar yahudiler yönetiyor daha neyi söyleyecem canlarım inan işte bana inanmazsanız kendinizi öldürün isan değilsiniz