PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya bu olayı konuşuyor! Fransa'da şike ..

heRqeLe
09-05-2013, 20:13
Fransa Ligi'nin 34. haftasında Ajaccio ile Montpellier arasında oynanan ve Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Younes Belhanda'nın penaltı kaçırdığı maç hakkında şike iddiası ile soruşturma açıldı.. BakaLım
Uefa Başkanı Fransız pLatini Kendi üLkesinin TakımLarı iÇin ne Yapacak !

Only the registered members can see the link

Hikmet™
09-05-2013, 20:35
Bu olay olalı kaç gün geçti ama hala o şik£ye SIFIR tolerans sağlayan sayın Platini amcamız napıyor acaba kaç gündür haber alınamıyor kendisinden.

Admin
09-05-2013, 21:14
Resmen atmıyor penaltıyı oyuncu.iddaa şirketleri ve tum mafya artık bu oyunun içinde

Mojıto
09-05-2013, 22:04
Resmen kaleciye işaret yapıyor yüz mimikleriyle...şike kokan hareketler bunlar...

bekomehmet81
09-05-2013, 22:04
şikenin kralı bu be bundan daha iyi şike olmaz

Editor
09-05-2013, 22:10
Resmen kaleciye işaret yapıyor yüz mimikleriyle...şike kokan hareketler bunlar...

Oyuncu kendi yedek kulubesine bakıyor işareti alıyor onlardan gorüldügü gübü oyuncular dahi koşmuyor topa bu maç zaten şikeli oldugunu bilen bir japon dk 70 lerdemi ne 10 bin dolar basmış ajaccio yener diye 250 bin dolar almış canlıdan biliyormuş macın şikeli oldugunu

heRqeLe
10-05-2013, 10:39
Oyuncu kendi yedek kulubesine bakıyor işareti alıyor onlardan gorüldügü gübü oyuncular dahi koşmuyor topa bu maç zaten şikeli oldugunu bilen bir japon dk 70 lerdemi ne 10 bin dolar basmış ajaccio yener diye 250 bin dolar almış canlıdan biliyormuş macın şikeli oldugunu
dünyanın SayıLı FutboL mafyası AsyaLıLardır O biLmicekte Ben mi biLecem Hocam Ben biLseydim Evi Arabayı Neyim Varsa Satardım Heralde Ama Hayrı oLmuyor KesinLikLe o Paranın :tongue:

mert383
10-05-2013, 10:56
Şike diyince hep aklıma italya seria geliyor nedense fransada çıkması alışa gelmiş bir durum değildir.

heRqeLe
10-05-2013, 11:01
Şike diyince hep aklıma italya seria geliyor nedense fransada çıkması alışa gelmiş bir durum değildir.
Bu hafta oLdugu Gibi Torino - Genoa Macı Berabere Biteceği kesindi 0-0 Bitti Zaten :tongue:

mert383
10-05-2013, 11:05
Bu hafta oLdugu Gibi Torino - Genoa Macı Berabere Biteceği kesindi 0-0 Bitti Zaten :tongue:

Hiç sorma ya bu. Seria nın yüzünden az param gitmedi iddaada. Benim iddaa kariyerimi italya bitirdi. Şikayetçiyim :D

kemalakçay
10-05-2013, 11:07
arkadaşlar şike böyle yakalanır işte iftira ile değil

Hikmet™
10-05-2013, 12:35
Hiç sorma ya bu. Seria nın yüzünden az param gitmedi iddaada. Benim iddaa kariyerimi italya bitirdi. Şikayetçiyim :D

Bu yüzden ben iddaa da italya ligini hiç oynamıyorum zaten.

arkadaşlar şike böyle yakalanır işte iftira ile değil

:present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present:

B@B@
10-05-2013, 15:31
Fener ucuz kurtulmus bu belhandadan

yildo
10-05-2013, 19:34
sonunda SIKE nasil yapiliyor goruntulenmis oldu butun cameralarin uzerinde oldugunu bile bile o kas goz bas hareketleri ile kendine ele vermis oldu hiç dikkat ettinizmi hakem frikik verince topun basindaki futbolcuya dugunu gosteriyor ve diyrki dudukten sonra ama futbolcu bile bile topu vurunca sari kart goruyor galiba bunu bile bile yapiyorlar idda oyunlarin kol gezdigi su zamanda her seyi bekleyebiliriz