PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : La Liga Hediye Kampanyası!

mert383
15-05-2013, 15:19
Only the registered members can see the link

La Liga Hediye Kampanyası!
14 Mayıs – 31 Haziran 2013 arasında Aylık Ödemeli ve Ön Ödemeli satışlarda SineDizi ve üstü HD veya HD+ paketlerinden herhangi birini satın alan yeni müşterilerimize özel yıl sonuna kadar geçerli Sinema TV ve NTV Smart Spor HD ek paketlerimizi hediye ediyoruz.

Kampanyaya katılım koşulları nelerdir?

14 Mayıs – 31 Haziran 2013 arasında Aylık Ödemeli ve Ön Ödemeli satışlarda SineDizi ve üstü HD veya HD+ paketlerinden herhangi birini satın alan yeni müşterilerimize özel yıl sonuna kadar geçerli Sinema TV ve NTV Smart Spor HD ek paketlerimizi hediye ediyoruz.

Hediye Paket içerikleri nedir?

NTV Smart Spor: İspanya Ligi “La Liga” ve Avrupa basketbolunun zirvesi “EuroLeague” maçlarını izleyebileceğiniz yeni paketimiz.

La Liga: Barcelona ve Real Madrid’in tüm maçları dahil, 38 hafta boyunca, haftada tam 8 La Liga maçını sadece D-Smart’ta NTV Smart Spor HD kanalından yayınlacaktır.

Euroleague: Uluslararası Avrupa Basketbol Ligi’nde, Her hafta oynanan maçlardan biri hariç hepsi NTV Smart Spor
Sinema TV: Sinemanın olmazsa olmazlarından, her zevke uygun, 7 gün 24 saaat aralıksız, ister orijinal türkçe alt yazili, ister türkce dublajli film izleme ***fini bu pakette sunuyoruz. 4 SD ve 4 HD olmak üzere toplamda 8 kanal sunulmaktadır.

4 HD Sinema Kanalı:
Sinema TV HD, Sinema TV 2 HD, Sinema TV 1001 HD, Sinema TV Aile HD

4 SD Sinema Kanalı:
Sinema TV, Sinema TV 2, Sinema TV 1001, Sinema TV Aile

bayram tv
15-05-2013, 20:56
maxi pakete eklenseydi iyi olurdu

sersin
16-05-2013, 15:31
müşteri hizmetlerini aradım Ağustos ayında yayın başlayacakmış ve 10 tl ücret alıncağını ek paket olduğunu söylediler. Mevcut paketlerin içinde olmayacakmış... elimizden İspanya ligi de gitti...

FOX79
17-05-2013, 22:02
hani dsmart faturasızdı önceden bu şekil reklam ederek digitürk laf atıyordu hadi şimdide desin dsmart faturasız platform diye bence içerindeki paketler 5 kuruş etmez digitürk gibi olamaz 30 tl dsmarta verecegime digitürk laırım

uydu3405
17-05-2013, 22:37
zaten reklamlarında aylık ücret istiyorum diyor siz çoook gerilerde kaldınız her ürün ilk çıktığında ucuz yada yarı fiyatına verilirki pazarı oluşsun bu ticarette böyledir

mert383
27-06-2013, 13:33
ALINTIDIR -ALINTIDIR

ntvspor smart hd ek paket olarak satılacak.full pakete sahip bir üye bile izleyemicek.

full paket mega olacak 1 temmuzdan itibaren adı.

ntvspor smart hd'de ek olarak ayda 10 tl olucak.

şuan yıl sonuna kadar bazı paketlerde ücretsiz.

detaylı bilgi yakında paketler hakkında konu açıcam orada vericem.

dsmart çalışanıyım.
------------------------------------------------------------------------------

Hikmet™
27-06-2013, 19:24

Eh be D-Smart bari 24 aylık taahhütlü fiyatını hiç olmazsa 5 TL yapaydın ne olurdu.

bayram tv
27-06-2013, 19:26
full mega paketi çok saçma olur bu kanal en fazla maxi pakete konmalıydı.

2008 yılında ise Eurofutbol, kanalı için Full + spor paketi çıkarmıştı ben full paketim oldugu halde kanalı izleyemeniştim dsmartın bana tek kazıgı bu olmuştu şu ana dek.

Hikmet™
27-06-2013, 19:30
full mega paketi çok saçma olur bu kanal en fazla maxi pakete konmalıydı.

2008 yılında ise Eurofutbol, kanalı için Full + spor paketi çıkarmıştı ben full paketim oldugu halde kanalı izleyemeniştim dsmartın bana tek kazıgı bu olmuştu şu ana dek.

Aklıma Full+Spor paketi geldi. :8[1]:

bayram tv
27-06-2013, 20:00
Aklıma Full+Spor paketi geldi. :8[1]:

nasıl unutayım üstad kampanya vardı 99 tl full sd paket aldık sonra izledigim kanalı eylül ayında çıkarmış full+ spor paketi diye benden istiyor para para bana atılan bu kazık unutulmaz be...:mad2::mad2::mad2: