PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sunny 903odciz

umut23
01-11-2006, 12:37
mrb arkadaslar bende sunny 9030 makinesei var ama bene modulde priblem yapiyor bazen okuyor bazende okumuyor kapatim acmamlazim her seferinde acaba bunlara gore modulde problem yapmayan softwer yokmu simdiden tskler

tike®
01-11-2006, 12:51
kullandığınız emu yazılımı orjinal mi?

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) buradaki orjinal yazılımı atıp deneyin(cihazınıza uygun olan) bu tür problemler genellikle bin yazılımlarında cıkar.

umut23
04-11-2006, 12:05
tskler bir denemem lazim

umut23
04-11-2006, 13:05
yok olmuyor bende orjinal nl card var ve ben bunu modulen calistirmak istiyorum ama makina normal calistirmiyor acip kapatman lazim veya kanlin ostundeyken menu modul bilgisine ge girdiginde hemen aciyor her seferinde bunu yapman lazim bu makinalar hep ayni bence 9030 serisini demek istiyorum
ayni makinanin baskasinda denedim sonuic ayni

tarkan2000
05-11-2006, 23:56
Arkadasim orjinal Holland digital kartlarini en guzel okuyan modul suanda matrix reborn moduludur, eger cihazinin icindeki modul okumuyorsa bir matrix reborn modulu alip kartini kullanabilirsin. kolay gelsin.

umut23
08-11-2006, 18:50
Arkadasim orjinal Holland digital kartlarini en guzel okuyan modul suanda matrix reborn moduludur, eger cihazinin icindeki modul okumuyorsa bir matrix reborn modulu alip kartini kullanabilirsin. kolay gelsin.
zaten bende suanda kullandigim modul metrix reborm dur rebormda sorun yok makinede sorun var
bende suanda bu makinelerde bir suru var ama hemsinde ayni sorun var
rebormda sorun oldugunu soylemedim zaten tskler