PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Canaydın itiraf etti

COEMAR
02-11-2006, 10:35
Only the registered members can see the link

PSV'ye şanssız bir şekilde yenildiklerini söyleyen G.Saray Başkanı Canaydın itiraf etti: "10 numara eksiğimiz var. Ama dünyada bu tarz oyuncular az ve pahalı".
PSV Eindhoven'a 2-0 mağlup olarak Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Galatasaray'da başkan Özhan Canaydın, SABAH'a özel açıklamalarda bulundu. Canaydın; rakiplerin yaptığı transferlerden Galatasaray'ın genç oyuncularına, PSV maçındaki mağlubiyetten teknik direktör Gerets'e kadar birçok konuda merak edilenleri anlattı.
GENÇLEŞTİRME BİR ANDA OLMAZ
* Bizim takımın tek eksiği 10 numara. Transfer sezonunda bu açığımızı giderebilecek futbolcuları araştırdık. Ancak dünyada bu tarz oyuncuların sayısı zaten çok az ve pahalı. Şu anda o bölgede İliç forma giyiyor. Böyle bir 10 numara alırsak İliç'in kesilmesi gerekir. Bu da ona haksızlık olmaz mı?
* Herkes, "Transfer yapamadınız, bari gençleri sahaya sürün" diyor. Bu konuda en popüler takım Ajax. Onlar bile her sezon en fazla 4 genci oynatıyorlar. Bir anda tamamen gençlerden kurulu bir takımı sahaya süremezsiniz. Şartlar ne olursa olsun biz büyük bir kulübüz. Taraftarımız da haklı olarak bizden başarı bekliyor.
F.BAHÇE İYİ TRANSFERLER YAPTI
* Rakibimiz Fenerbahçe iyi transferler yaptı. Özellikle Kezman ile Lugano çok önemli oyuncular. Ancak bu iş, maddi güce dayanıyor. Biz şu anda kulübümüzün ekonomik yapısını düşünmek zorundayız. Ayağımızı yorganına göre uzatıyoruz.
* PSV maçında iyi futbol oynadığımızı düşünüyorum. Mağlubiyeti hak etmedik. Beni en çok üzen de bu. Biz 10 kişi kalınca rakibimiz bu durumdan yararlandı. Ama Galatasaray'ın hedefleri bitmez. Önümüzdeki maçta Bordeaux'yu yenmemiz gerekiyorsa, yeneriz. UEFA'da da yolumuza devam ederiz.

CABBARİ
02-11-2006, 11:21
bu canaydının bu özelliğini çok seviyorum açık ve harbi konuşan bir tip..
selametle..

western32483
02-11-2006, 12:38
paralı bir başkan klübe ne zaman gelecek merak ediyorum.bu iş parayla oluyor.tabi bizim futbolcular yürekleriyle oynadığını biliyoruz ama 1 tane kaliteli yabancı futbolcu galatasarayın önünü acacağı kanısındayım.kolaygelsin.