PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde Akp binasını yakmışlar Ulusal tv canlı veriyo görüntüleri

muslum-baba
01-06-2013, 01:18
İzmirde Akp binasını yakmışlar Ulusal tv canlı veriyo görüntüleri

Norveç TV - canlı yayın istanbul hala devam ediyor

Only the registered members can see the link!/video/65023/direkte-oppt%C3%B8yer-i-istanbul-live-istanbul-riot
Only the registered members can see the link.UakbALDAbJ4.twitter

muslum-baba
01-06-2013, 01:19
KANAL D stüdyosunda Beyaz Show için Toplanan öğrenciler stüdyoyu terk edip Taksime gitti. Beyaz Show da iptal edildi."

pkk ya mola verdittiniz aferin yeni gündemi oluşturdunuz.tarih sizi çok yazacak

muslum-baba
01-06-2013, 01:35
Only the registered members can see the link.UakbALDAbJ4.twitter

Dijitalci
01-06-2013, 02:56
Sadece İSTANBUL değil bu gece TÜRKİYEDE bir şeyler olmaya başladı...Allahım ne büyüksün yarabbim utanmadan sıkılmadan zamanında LİBYA ya ardından MISIR'A şimdide SURİYEYE Demokrasi dersi vermeye kalkan AKP faşizmi kendi halkına gelince BİBER GAZINA dayanıyor....

muslum-baba
01-06-2013, 09:39
taksim meydanı düzenleme animasyonu

4ZpvNm7OyYQ

muslum-baba
01-06-2013, 10:04
milleti hala uyutuyolar!!

Only the registered members can see the link

muslum-baba
01-06-2013, 10:34

Mehmetçik her zaman halkının yanında
Şimdi de gazdan etkilenenlere maske dağıtırken.

Kerem Can KARAKAŞ bugün kalp krizi sonucu vefat etti...
Kerem, İTÜ Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi öğrencisiydi...

Eylemler artarak devam ediyor.

not: Osman Pamukoğlu fece,den alıntı...

muslum-baba
01-06-2013, 12:11

hobza
01-06-2013, 12:18
TrakyaWeb.TV Test Yayını (Only the registered members can see the link)

Hilmi
01-06-2013, 12:25
Biber gazının bazı yan etkileri ortaya çıktı

1) Bağımlılık yapıyor, halk gazı yedikçe çoğalıyor
2) Yapıştırıcı etkisi var, Beşiktaşlıyı, Fenerliyi, GSliyi, Kürdü, Lazı, Çerkezi
birbirene yapıştırıyor
3) Susturucu etkisi var, ayrana ota b..a konuşanlar susuyor
4) Yıkıcı etkisini de seçimlerde göreceğiz.

jokey77
01-06-2013, 16:59
tekel işçilerini gördük biz....! onlara destek verenleri sonra onları yapayanlız bırakanları....!acele etmeyelim herşey meydana çıksın öyle daha iyi değerlendirmek daha iyi olur.çünki proveke edenlerde var.

serkansgrl
01-06-2013, 17:33
vay anasını beee beni şaşırtıyorsunuz arkadaşlar ancamı uyandınız uykudan

serkansgrl
01-06-2013, 17:35
tekel işçilerini gördük biz....! onlara destek verenleri sonra onları yapayanlız bırakanları....!acele etmeyelim herşey meydana çıksın öyle daha iyi değerlendirmek daha iyi olur.çünki proveke edenlerde var.

proveke eden kim kendileri bu duruma zorluyanlar kim gene kendileri turdurdunuz bir akp savunması

uydu3405
01-06-2013, 17:38
seçimlerde asıl bu yaygarayı yapanlar tekrar sus pus olucaklar bakıcaklar ki halk iktidarın peşinde efendim oy oranı şu kadar artmış ilk seneleri susuyorlar seçime doğru ne kadar azıtıp seçmen çekersek o kadar kâr dır yaptıkları ama halk artık yemiyor

serkansgrl
01-06-2013, 17:41
seçimlerde asıl bu yaygarayı yapanlar tekrar sus pus olucaklar bakıcaklar ki halk iktidarın peşinde efendim oy oranı şu kadar artmış ilk seneleri susuyorlar seçime doğru ne kadar azıtıp seçmen çekersek o kadar kâr dır yaptıkları ama halk artık yemiyor

satalımmı ülke yi israile

cemcemcem66
01-06-2013, 18:18
"Reyhanlı için bu kadar ağlamayanlar iki ağaç için Taksimi birbirine kattı."

"Karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların ağaçlar kesilince vicdanı sızladı."

"1 Mayıs'ta ağaçları kökünden söküp polise fırlatan zihniyet, şimdi ağaç savunuyor."

"Bunların derdi ağaçların kesilmesi değil dertleri ağaç olsaydı yılbaşı gecesi çam ağaçlarını kesmezlerdi."

"Gaza gelipte isminin başına TC yazan zihniyeti şimdi de AĞAÇ yazmaya davet ediyorum."

"Taksim'de 50 ağaç için üç gündür eylem yapanlar Suriye'de onbinlerce insan ölürken gıklarını çıkarmazlar"

SON OLARAK... Polisi şehit eden Kürt olursa terörist, Türk olursa kahraman oluyor. Gezi Parkı buna en iyi örnek şu an! Polis araçlarına taş atan çocuk Doğulu olursa HAİN, Batılı bir genç olursa Vatansever(!). Irkçılık ve faşizm, sosyalizm şemsiyesi altında ilerliyor.. Sizde destek veriyorsunuz. 1 haftaya kalmaz kokusu çıkar bu işin o zaman ne koyunmuşuz herşeye atlıyoruz mal gibi dersiniz..

ALINTIDIR

cemcemcem66
01-06-2013, 18:37

muslum-baba
01-06-2013, 19:06
bu arada edirnede karıştı.............şimdi haber geldi....

jokey77
01-06-2013, 19:46

"Karnımdaki bebeği öldürmek hakkımdır diyerek kürtaj yasağına karşı çıkanların ağaçlar kesilince vicdanı sızladı."

"1 Mayıs'ta ağaçları kökünden söküp polise fırlatan zihniyet, şimdi ağaç savunuyor."

"Bunların derdi ağaçların kesilmesi değil dertleri ağaç olsaydı yılbaşı gecesi çam ağaçlarını kesmezlerdi."

"Gaza gelipte isminin başına TC yazan zihniyeti şimdi de AĞAÇ yazmaya davet ediyorum."

"Taksim'de 50 ağaç için üç gündür eylem yapanlar Suriye'de onbinlerce insan ölürken gıklarını çıkarmazlar"

SON OLARAK... Polisi şehit eden Kürt olursa terörist, Türk olursa kahraman oluyor. Gezi Parkı buna en iyi örnek şu an! Polis araçlarına taş atan çocuk Doğulu olursa HAİN, Batılı bir genç olursa Vatansever(!). Irkçılık ve faşizm, sosyalizm şemsiyesi altında ilerliyor.. Sizde destek veriyorsunuz. 1 haftaya kalmaz kokusu çıkar bu işin o zaman ne koyunmuşuz herşeye atlıyoruz mal gibi dersiniz..

ALINTIDIR

CEMCEMCEM66 KARDEŞ ağzına diline gönlüne sağlık.bu yazdıklarını altında %50 var Allaha şükürler olsun:present::present::present::present::present::present::present::present::present::present::present::present::present::present::present:

jokey77
01-06-2013, 19:47
bu yazlıklarını cem kardeşim gazetelerin son sayfasında yayınlamak gerekir

muslum-baba
01-06-2013, 20:22
burası londra

PKK LILARLA KEMALİSTLER AYNI SAFTA. YAZIKYA ÇOK YAZIK HÜKÜMETİ YIPRATACAĞIZ DERKEN DÜŞTÜKLERİ DURUMA BAKIN.

gacvokem
01-06-2013, 21:42
iymisiniz, milleti bu kadar baskı altına almaya çalışırsan olacağı budur hangi hükümet milletle bu kadar oynadı, bu yadıklarımı sakın politik diye yadırgamayın iyi yaptıklarınada iyi diyorum o ayrı mesele kaç tane iktidar gazetisi bu olayları yayınaldı , Ne yazıkki Türk milleti kimsenin baskısı altında kendini ezdirmez ezdirmeyecek Türk milletini daha tanımamışsınız açın biraz tarih okuyun

gacvokem
01-06-2013, 21:52
burası londra

PKK LILARLA KEMALİSTLER AYNI SAFTA. YAZIKYA ÇOK YAZIK HÜKÜMETİ YIPRATACAĞIZ DERKEN DÜŞTÜKLERİ DURUMA BAKIN.

niye yadırgadınki hukumet zaten onlarla osloda görüşmüyormuydu:8[1]:

uydu3405
01-06-2013, 21:59
Artık Türkiye değişiyor o eski sadece tek düzen bir ülke değiliz içimizdekileri kabul ederek onlarla yaşama yolunu seçiyoruz herkese hakkını verip saygı duyucaksın ki sende saygı göresin ve barış ortamı doğsun
Bende herkes gibi şehit olanlara çok üzülüyorum ama bu demek değildirki madem 30.000 şehidimiz var artık bunlarla barış olmaz devamlı savaşalım yıllardır bu bitmiyor bunu bitirmeyen üstelik parti de değil kaç yıl oldu
durmadan şehit üstüne şehit verdiğimizde daha mı gururlu olucağız kaç anne daha yanıcak ve üstelik 50.000 kişi daha ölse bu olay biticek dense ben ÖLMEYE BİLE HAZIRIM
ama iş öyle değil işte
Sonuç olarak Türkiye de artık dar kafa kalmadı değişiyor bu duruma herkes bir şekilde ayak uydurmak zorunda

tayfun 74
01-06-2013, 22:31
Gelecegimiz Icin Bu Eyleme Katilan Herkese Kalp ten TESEKKÜRLER

rselturk
01-06-2013, 22:45
:8[1]::present::8[1]::present::49::present:
Biber gazının bazı yan etkileri ortaya çıktı

1) Bağımlılık yapıyor, halk gazı yedikçe çoğalıyor
2) Yapıştırıcı etkisi var, Beşiktaşlıyı, Fenerliyi, GSliyi, Kürdü, Lazı, Çerkezi
birbirene yapıştırıyor
3) Susturucu etkisi var, ayrana ota b..a konuşanlar susuyor
4) Yıkıcı etkisini de seçimlerde göreceğiz.

gukan
01-06-2013, 23:00
:present::present::present::present: çok güzel anlatmışsın kardeşim ağzına sağlık

ALINTIDIR

muslum-baba
01-06-2013, 23:55
Vatandaşına bunları layık görenlerin
Teröristlere de en azından aynısını yapmasını bekliyoruz.

Mehmetçik diye boşuna denmiyor. ( Hakkari )

draculu45
02-06-2013, 00:08
[QUOTE=cemcemcem66;685046]"Reyhanlı için bu kadar ağlamayanlar iki ağaç için Taksimi birbirine kattı."

:tongue::tongue::tongue::present::present::present::present::present:
tek kelimeyle harikasın

bekomehmet81
02-06-2013, 00:08
arkadaşlar hayırlı ugurlu olsun türkiyede iç savaş başlamıştır yabancı basında güzel gaz veriyor türkler baş kaldırdı çünki öyle istiyorlar pkk lı yani bdp li millet vekili gösteride yaralanmış onun ne işi var orda kimse sormuyormu 34 tane kaçak sınırda öldü yine CHP VE BDP BAŞ KALDIRDI ağaç kesilecekmiş yine CHP VE BDP BAŞ KALDIRDI asker şehit olunca nedense bu CHP VE BDP BAŞ KALDIRMIYOR İSYAN ETMİYOR.

muslum-baba
02-06-2013, 00:29
bu milletin dayanaçak güçü kalmadı buraya kadar biraz erdogan çenesini kapaması lazım....her hafta başka bir gündem millet bıktı artık yazık günah o millete..

ya ben anlayamıyorum ne güzel kaç aydan beri şehit haberleri geliyormu? hayır yok
birde işi güçü esatlan....

baktınki millet baş kaldırdı çekerim elimi ağayımı ben başbakansam vatandaşımı huzermiyim. ama nerdeeee...diktatör maşallah....

hilalyıldız
02-06-2013, 00:29
S.A.Taksim'de 5 gündür yaşanan olayların bugün şiddetini kaybederek etkisini kaybetmesi OdaTV'yi panikletti. 2007 yılında yurt genelinde yapılan Cumhuriyet mitinglerinin benzerini yapmayı planlayan Karanlık Oda, tıpkı Cumhuriyet mitinglerinde olduğu gibi orduyu göreve çağırdı.
Geçtiğimiz yıllarda Ergenekon üyeliğinden tutuklanan ve cezaevinden birkaç ay önce çıkan sitenin sahibi Soner Yalçın ve bazı yazarları, günlerdir sürdürdükleri halkı kışkırtma görevini bir sonraki aşamaya taşıdı. Vatandaşların, ağaçların kesilmemesi için başlatılan ancak Ergenekoncular tarafından amacından saptırılan eylemden desteğini çekmesi üzerine OdaTV bu kez can simidi olarak askere sarıldı.
Facebook sayfasından ilan yayınlayan karanlık oda "Ayağa kalk, Ordu Taksim'e destek için toplanıyor" diyerek çağrı yaptı. Karanlık Oda'nın bu çağrısına kendi takipçilerinden de büyük tepki geldi.
OdaTV çağrıyı yaparken bir de kurnazlık yaptı. Çağrının Ordu Taksim'e kısmını büyük yaparak dikkatleri oraya çeken OdaTV, darbe çağrısı yapma suçlamasından kurtulmak için de çağrıyı Ordu kelimesi şehir olarak da anlaşabilecek şekilde ayarladı. Ancak kendi takipçileri dahi Orduyu Taksim'e çağıran karanlık Oda'nın gerçek niyetini görerek çağrıya tepki gösterdi.AEO.:nono:::49:

cemcemcem66
02-06-2013, 00:31
burası londra

Kardes ozanimizin birinin bir siiri var uyan türk evladi uyan 30 kupona lainmadi bu vatan der 1 aydir süren karalama muhabbetinin farkinda degilsiniz adamlar ülkeyi karitirmak icin ellerinden geleni yapiyor gözümüzü acalim biraz fotografa bakin allah askina söze gerek varmi

iymisiniz, milleti bu kadar baskı altına almaya çalışırsan olacağı budur hangi hükümet milletle bu kadar oynadı, bu yadıklarımı sakın politik diye yadırgamayın iyi yaptıklarınada iyi diyorum o ayrı mesele kaç tane iktidar gazetisi bu olayları yayınaldı , Ne yazıkki Türk milleti kimsenin baskısı altında kendini ezdirmez ezdirmeyecek Türk milletini daha tanımamışsınız açın biraz tarih okuyun
kardesim baskidan bahsediyorsun mesela seni nasil bir baskiya aldi bana onu bi izah etsene ya allah askina polis dediginiz insanlar kimdir bi düsünün allah askina sensin benim benim senin anasi babasi cocugu kiz bunlar uzaydan gelmedi sen bana tasla sopayla saldirirsan ben sana aaa ne güzel yapiyormu diyecegim el insaf vicdanli olun ben akp yalakasi degilim ayrica akp de oy atan biri degilim ama bunlar böyle yaptikca ben oyumu bunlara vereyim diyorum biraz mantikli bakalim olaylara arkasini önünü düsünün gecmisimizi düsünün :angry8:

niye yadırgadınki hukumet zaten onlarla osloda görüşmüyormuydu:8[1]:
sana gelince kardesim kac aydir sükürler olsun sehit haberi geliyormu bu terör muhabbetinden ???
adam cikmis bu olay bitsin zehir icerim diyor sen neden bahsediyorsun kötümü yani cok sükür sehit haberi duymuyoruz catisma duymuyoruz insan hayatindan daha kiymetli bir sey varmi kardesim bende olsam sende olsan bu mesele bitsin diye herkesle görüsürüm sisli belediye baskani mustafa sarigül gecenlerde demistiki bu mesele bitsin diye ben gider apoyla imralida görüsürüm. mesele siyaset yapmak degil siyaseti sirf makam mevki icin yapmak degil arkanda güzel seyler biraka bilmek

Artık Türkiye değişiyor o eski sadece tek düzen bir ülke değiliz içimizdekileri kabul ederek onlarla yaşama yolunu seçiyoruz herkese hakkını verip saygı duyucaksın ki sende saygı göresin ve barış ortamı doğsun
Bende herkes gibi şehit olanlara çok üzülüyorum ama bu demek değildirki madem 30.000 şehidimiz var artık bunlarla barış olmaz devamlı savaşalım yıllardır bu bitmiyor bunu bitirmeyen üstelik parti de değil kaç yıl oldu
durmadan şehit üstüne şehit verdiğimizde daha mı gururlu olucağız kaç anne daha yanıcak ve üstelik 50.000 kişi daha ölse bu olay biticek dense ben ÖLMEYE BİLE HAZIRIM
ama iş öyle değil işte
Sonuç olarak Türkiye de artık dar kafa kalmadı değişiyor bu duruma herkes bir şekilde ayak uydurmak zorunda
agzina saglik kardesim :present:

Vatandaşına bunları layık görenlerin
Teröristlere de en azından aynısını yapmasını bekliyoruz.

kardes bugün seninle cok ugrastim ama hakkini helal et lakin bak yine yanlis yoldasin gir youtube veya haber sitelerine 1992-2000 senelerine dogudaki olaylar de polisin oradakilerine ne yaptigini gör biraz vicdanli olun bunlari dogudakiler yapsa terör yanlisi oluyor bati yapincada vatanseverler yazik cok yazik

Mehmetçik diye boşuna denmiyor. ( Hakkari )

birde anlamadigim hep nedense bu gibi olaylar olunca birileri askeri bu olaylara cekmem cabasinda dikkatli olmak lazim askerin isi askerliktir siyasetle ugrasmak degil bunca zaman siyasetle ugrastilardane oldu

arkadaşlar hayırlı ugurlu olsun türkiyede iç savaş başlamıştır yabancı basında güzel gaz veriyor türkler baş kaldırdı çünki öyle istiyorlar pkk lı yani bdp li millet vekili gösteride yaralanmış onun ne işi var orda kimse sormuyormu 34 tane kaçak sınırda öldü yine CHP VE BDP BAŞ KALDIRDI ağaç kesilecekmiş yine CHP VE BDP BAŞ KALDIRDI asker şehit olunca nedense bu CHP VE BDP BAŞ KALDIRMIYOR İSYAN ETMİYOR.

agzina saglik kardes iste su gördüklerimizin birde perde arkasini en azindan düsünsek yetecek ama malesef takim tutar gibi bakiyoruz bazi seylere

hilalyıldız
02-06-2013, 00:32
S.A.Follow Bugün Taksim'deki olaylar sürerken medyaya ilginç bir haber düştü. Haberi başta Milliyet, Hürriyet, Vatan, Akşam ve OdaTV olmak üzere birçok haber sitesi kullandı.

Haber " Bruce Willis: Türkiye acı çekiyor" başlığı altında aynen şöyleydi;

"Gezi Parkı olayları Hollywood yıldızlarının da gündemine girdi. Ünlü yıldız Bruce Willis protestoları ve polisin sert müdahalesini duyurdu...
Ünlü Hollywood yıldızı Bruce Willis Türkiye'de Gezi Parkı nedeniyle yaşanan protestoları ve polisin sert müdahalesini tweet atarak duyurdu.
Willis'in mesajı şöyle: "Herkes bildirsin... Türkiye'de basın çalışmıyor... İnsanlar sokaklarda ölüyor? Türkiye acı çekiyor! Tweet atın lütfen..."

Rotahaber olarak bu habere şüpheyle yaklaştık çünkü daha önce de dünyaca ünlü yıldızlara ait olduğu belirtilen benzeri haberler bizzat konunun muhatabı tarafından yalanlanmıştı. Biz de konuyu biraz araştırdık yaptığımız araştırma sonunda ulaştığımız bilgiler bizi yine haklı çıkardı.

BRUCE WİLLİS'İN TWİTTER HEABI YOK

Çünkü söz konusu haberib her kelimesi yalandı. Evet yanlış okumadınız, haberin her kelimesi yalan çünkü Bruce Willis'in resmi bir twitter hesabı yok.

Bu bilgiye ulaşmak ise hiç de zor değil. Kısa bir araştırma yapmak bu bilgiye ulaşmak için yeterli. Ünlülerin tweetlerini takip eden siteler "Bruce Willis’in twitter hesabı yok" diyor.

Bu bilgiye ulaştıktan sonra ikinci bir doğrulama için araştırmaya devam ettik. Bu sefer karşımıza çıkan bir diğer popüler sitede ise Bruce Willis’in hayranları 'BruceWillis’i twitter’da nasıl takip edebilirim?' diye soruyor. Aldıkları cevap ise yine aynı; "Takip edemezsiniz, çünkü onun twitter hesabı yok"

Meşhur sorgulama sitesi aynen bu cevabı veriyor. Aslında bunlara gerek de yok çünkü Bruruce Willis'e ait olduğu belirtilen twitin photoshop oldugu da acikca belli oluyor çünkü ismin yanında twittere kayıt için kullanılan @ ile başlayan kullanıcı ismi yer almıyor.AEO.:nono:::49::devilprv:

cemcemcem66
02-06-2013, 00:37
S.A.Taksim'de 5 gündür yaşanan olayların bugün şiddetini kaybederek etkisini kaybetmesi OdaTV'yi panikletti. 2007 yılında yurt genelinde yapılan Cumhuriyet mitinglerinin benzerini yapmayı planlayan Karanlık Oda, tıpkı Cumhuriyet mitinglerinde olduğu gibi orduyu göreve çağırdı.
Geçtiğimiz yıllarda Ergenekon üyeliğinden tutuklanan ve cezaevinden birkaç ay önce çıkan sitenin sahibi Soner Yalçın ve bazı yazarları, günlerdir sürdürdükleri halkı kışkırtma görevini bir sonraki aşamaya taşıdı. Vatandaşların, ağaçların kesilmemesi için başlatılan ancak Ergenekoncular tarafından amacından saptırılan eylemden desteğini çekmesi üzerine OdaTV bu kez can simidi olarak askere sarıldı.
Facebook sayfasından ilan yayınlayan karanlık oda "Ayağa kalk, Ordu Taksim'e destek için toplanıyor" diyerek çağrı yaptı. Karanlık Oda'nın bu çağrısına kendi takipçilerinden de büyük tepki geldi.
OdaTV çağrıyı yaparken bir de kurnazlık yaptı. Çağrının Ordu Taksim'e kısmını büyük yaparak dikkatleri oraya çeken OdaTV, darbe çağrısı yapma suçlamasından kurtulmak için de çağrıyı Ordu kelimesi şehir olarak da anlaşabilecek şekilde ayarladı. Ancak kendi takipçileri dahi Orduyu Taksim'e çağıran karanlık Oda'nın gerçek niyetini görerek çağrıya tepki gösterdi.AEO.:nono:::49:

insanlari yönlendirmek icin ellerinden geleni yapiyorlar kardes ama ALLAH (C.C) bunlara firsat vermez insALLAH kendi pisliklerinden kendileri bogulacak bekleyelim görelim

cemcemcem66
02-06-2013, 00:43
birde müslüm kardes diger sayfada bazi mesajlari editlemisin arastirma yapyiyorum diye ?? neyin arastirmasi bu kardes ??? :smiles22:

xfles7837
02-06-2013, 00:58
olayların buraya gelmesinin en büyük nedeni, taksim de toplantı haberini aldığı gün mikrofonların başına geçerek, biz kararımızı verdik biz ne dersek o olacak diyerek firavun vari, kabadayıca tavır sergileyen başbakandır. yıllardır ben yaptım olacak diyerek, helikoptere binip uzman olamdığı bir konuda dahi köprü buraya yapılacak diyerek nefsini dağlar kadar büyüttü bundan sonra da bu nefisle asla geri adım atmaz.

cemcemcem66
02-06-2013, 01:05
müslüm kardes cevap bekliyorum editledigin mesajlar icin ???

cemcemcem66
02-06-2013, 01:12
muslum-baba nickli arkadas cevap bekliyorum bu konuda ilk sayfadaki yazdiklarimi editlemissin arastirma yapiyorum diye neyin arastirmasi bu kardes 1 saatir cevap bekliyorum :smiles22:

MUTAF
02-06-2013, 01:13
sakin olun...

cemcemcem66
02-06-2013, 01:15
sakin olun...
aqa 1 saattir cevap bekliyorum neden editledigini ögrenmek icin arastirma yapiyorum demis neyin arastirmasi sorsun bende yardimci olayim :smiles22:

hilalyıldız
02-06-2013, 01:20
muslum-baba nickli arkadas cevap bekliyorum bu konuda ilk sayfadaki yazdiklarimi editlemissin arastirma yapiyorum diye neyin arastirmasi bu kardes 1 saatir cevap bekliyorum :smiles22:

S.A.Gerçekleri görüp,oyuna geldiklerini görüp dillerini yuttular herhalde cevap verecek durumda değiller şu an.AEO.:nono::

cemcemcem66
02-06-2013, 01:23
S.A.Gerçekleri görüp,oyuna geldiklerini görüp dillerini yuttular herhalde cevap verecek durumda değiller şu an.AEO.:nono::
herkesin fikri kendine kardes kimseye kendi fikrimizi benimsetecek degiliz herkes kendi hür iradesiyle düsünür karar verir benim anlamadigim benim yazdigim mesaji neden editlemis arastirma yapiyorum demis nasil bir arastirmaysa artik sölesin bizde arastiralim yardimci olalim halen bekliyorum

cemcemcem66
02-06-2013, 01:29
neyse muslum-baba nickli arkadas ben cevabimi aldim cevap vermene gerek kalmadi

jokey77
02-06-2013, 01:40
Cevabı merak ettim haddime değil ama Cem kardeş

cemcemcem66
02-06-2013, 01:46
Cevabı merak ettim haddime değil ama Cem kardeş
kardesim bosver msj alindi ;)

uydu3405
02-06-2013, 01:50
Burda yaygara koparanlar seçimler her iki taraf içinde en güzel cevap olucaktır bakalım yaygara koparanların oranı neymiş hepsi çıkıcak ortaya
Ağaç kesilmesi diye bir şey yok aslında ağaçların yeri değişiyor sırf ağaç olayını millete bahane yapıp provakatörlük yapanlar var hemen hükümet istifaymış
Ya bu ülkede bir kaç kendini bilmez 10 tane ağaç için istifa diye bağırıyor çok komikler öyleki artık hükümeti devirmeye demokratik yollar yetmiyor ne yapsınlar başka çare yok ki
izledikleri yol da ülkeyi biraz karıştıralım yoksa Ak parti iktidarı hep güçleniyor aman birde terör mazaallah çözülerek seçime girerse diye paçalar tutuştu
Geçen seçim gecesi Halk tv yorumcusu şunu söyledi hiç unutmam sayın kılıçdaroğlu seçim kampanyasını ülke ekonomisi üzerine kurdu ama ekonomi ülkemizde hiçte kötü değildi ve bu sonuç çıktı bizzat halk tv söyledi ve çok haklıydı

cemcemcem66
02-06-2013, 01:55
ÇOK TUHAF.. Geçen Hafta alkol düzenlemesine şiddetle karşı çıkanlar bugün facebook profillerinde ağaçla alakalı HADİS-İ ŞERİF paylaşıyor
Şehitler için yapmazlar, 2 ağaç için ortalığı ayağa kaldırırlar. Bunlar tamamen terör örgütünün bitmesiyle güç kaybedecek olan kişilerin provakasyonlarıdır. Üstelik 2 ağaç için bunu yaparsınız ama İstanbul'un çeşitli yerlerine 2013 senesinde dikilen fidan sayısından kimseye bahsetmezsiniz. Ben söyleyeyim 5.000

cemcemcem66
02-06-2013, 02:16

beydemir
02-06-2013, 03:15
bazı arkadaşlarıma buradan seslenmek isterim
kime hizmet ediyorsunuz??????
bir resime bakıyorum: atatürkcü düşünce derneği üyeleriyle pkk üyeleri kolkola
nerde kaldı ne mutlu türküm diyene sözü
bir resme bakıyorum:PKK yı simgeleyen renk ve sözde bayraklar
nerde kaldı pkk ile görüşüytor diye akp ye kızdığınız o sözler sizler temelli aynı düşünüyor ve o sözde bayrakların altındasınız.
bir resme bakıyorum:

TAKSİMDE GÖZ ALTINA ALINANLARIN KİMLİKLERİ !

Pkk Şehir Yapılanması Üyeleri
Pkk Kürdistan Halk Sorumlusu-Zorkan Tebec
Pkk Şırnak ve Şanlıurfa Sözde Mezopotamya Gençlik Derneği Üyeleri
Kürdistan Eski Bombacısı-SivanPeskes
Pkk Diyarbakır Ilçe Sorumlusu-YorgaApo
Pkk Şırnak Özgürlük Timi Üyeleri
Ve daha ismi açıklanmayan provokatörler.
yahu AKP ye düşmanlık yapacağız diye PKK yandaşlığı yapıyorsunuz farkındamısınız

muslum-baba
02-06-2013, 09:11
neyse muslum-baba nickli arkadas ben cevabimi aldim cevap vermene gerek kalmadi

ben sana cevap vereçek zorunda değilim...işine bak...birdaha benim hakkımda konuşma...

Hilmi
02-06-2013, 09:28
Sözün Özü.

Volkan
02-06-2013, 10:24
Sorunların tek çözüm yeri sandıktır.

Konu kapanmıştır.

xfles7837
02-06-2013, 11:00
konuşarak çözülmez demek istemiş arkadaş.

A.Bozoğlu
02-06-2013, 11:08
Eyleme hak veriyoruz ama poravakatörleri görmezden geleceğimiz anlamına gelmiyor bu! yabancı basının tabiyki hoşuna gidecek onlar türkiyenin parçalanmasını keyifle izlerler bunda şaşılacak bir durum yok! aynı yabancı basın neden pkk olaylarında sessizdi? gezi parkındaki direnişe sonuna kadar katılıyorum ama bunu kullanıp sağa sola saldıranlara ve bu gurupların oyununa gelenlerede üzülüyorum.

Hikmet™
02-06-2013, 11:24
Volkan abi Konu kapanmıştır demişsin ama kapatmamışsın ben kapatıyorum.