PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzleyin Arkadaşlar

Hilmi
03-06-2013, 13:49
2xPslOTbQ1g

Neler oluyor.. Neler dönüyor..

Only the registered members can see the link

sedo
03-06-2013, 14:04
acı ama gerçekten bunlar yapılıyor ,yazık bizlerde malesef sayrediyoruz.

zekı62
03-06-2013, 14:13
Bizim medya bunu yayınlayamıyor çünkü Only the registered members can see the linkınlamazlardaaa

yayınlarsarda uuyarı veriyorlar

örnek :RTÜK, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı küçük düşürücü video klip yayınladığı gerekçesiyle, Halk TV’nin uyarılmasına karar verdi.

zekı62
03-06-2013, 14:16
ANONYMOUS’UN ŞİMDİLİK HACKLEDİĞİ SİTELER
mersin.gov.tr
eshot.gov.tr
resmigazete.gov.tr
mam.gov.tr
tccb.gov.tr
istanbul.gov.tr
iem.gov.tr
dsi.gov.tr
akparti.org.tr
ankara.bel.tr
Anonymous AKP sitelerine saldırmaya başladı. akparti.org.tr korumaya alınmaya çalışılıyor. Saldırı alan siteler:
akkanal.com
ililakicraatlar.com
akhedefler.com
akicraatlar.com

hilalyıldız
03-06-2013, 14:59
S.A.Tükürün milleti alçakça vuran darbelere!
Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!
Tükürün ehl-i salîbin hayasız yüzüne!
Tükürün onların asla güvenilmez sözüne!
Medeniyet denilen maskara mahlûku görün,
Tükürün maskeli vicdanına asrın tükürün!
AEO.
Mehmet Âkif:present::present::present::45:

hilalyıldız
03-06-2013, 15:06
S.A.Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celâl?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar.
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyet! ' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın;
Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın,
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.

Bastığın yerleri 'toprak' diyerek geçme, tanı!
Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı.
Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı.
Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ!
Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Hudâ,
Etmesin tek vatanımdan beni dünyâda cüdâ.

Rûhumun senden İlahî, şudur ancak emeli:
Değmesin ma' bedimin göğsüne nâ-mahrem eli!
Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım.
Her cerîhamdan, İlâhî, boşanıp kanlı yaşım;
Fışkırır rûh-ı mücerred gibi yerden na'şım;
O zaman yükselerek arşa değer belki başım!

Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl.
Ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl;
Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet,
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklâl!
AEO.
Mehmet Akif Ersoy:present::present::present::45:

cemcemcem66
03-06-2013, 16:12
2xPslOTbQ1g

Neler oluyor.. Neler dönüyor..

Dede verdigin video iyi güzel hosta ALLAH askina önce bu presstv hangi ülkenin kanali bi onu söyle sonra videoyu ver iran tv sinden baska ne bekliyordun ne söyleyecekti :) senin bu video gezi parkinda söylenen yalanlar gibi yok bobma attilar yok panzer ezdi gibi birsey sizlerden ricam bir haberi izlerken okurken kime neye hizmet ettigini bilerek ona göre okumaniz izlemeniz saygilarimla DEDE

acı ama gerçekten bunlar yapılıyor ,yazık bizlerde malesef sayrediyoruz.

kardesim izledigin seyin ne oldugunu neye hizmet ettigini önce anla sonra seyret istersen

Bizim medya bunu yayınlayamıyor çünkü Only the registered members can see the linkınlamazlardaaa

yayınlarsarda uuyarı veriyorlar

örnek :RTÜK, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı küçük düşürücü video klip yayınladığı gerekçesiyle, Halk TV’nin uyarılmasına karar verdi.

halk tv sikiysa kilicdaroglu hakkinda bir kötü haber yada video yayinlasin kardes
birdefa siyasi parti tv kanali acamaz yönetemez bu bir kuraldir kanundur yasalarimizda bu konuyla alakali bir madde vardir, ama bu halk chp nin kanali oldugunu bilmeyen yok elestiri yapacaksaniz vicdaninizla yapin

mersin.gov.tr
eshot.gov.tr
resmigazete.gov.tr
mam.gov.tr
tccb.gov.tr
istanbul.gov.tr
iem.gov.tr
dsi.gov.tr
akparti.org.tr
ankara.bel.tr
Anonymous AKP sitelerine saldırmaya başladı. akparti.org.tr korumaya alınmaya çalışılıyor. Saldırı alan siteler:
akkanal.com
ililakicraatlar.com
akhedefler.com
akicraatlar.com

zeki kardes redhack kimdir kime hizmet ediyor sen bana önce onu söyle biliyorsan tabi ?

yada ben sana söyleyim yada söyle yap herhangi bir terör sitesine bir saldirisi olmusmu sadece bunu ögrensen ne demek istedigimi anlayacaksin

cemcemcem66
03-06-2013, 16:34
mersin.gov.tr
eshot.gov.tr
resmigazete.gov.tr
mam.gov.tr
tccb.gov.tr
istanbul.gov.tr
iem.gov.tr
dsi.gov.tr
akparti.org.tr
ankara.bel.tr
akkanal.com
ililakicraatlar.com
akhedefler.com
akicraatlar.com

buda bir ünlü hacker tarafindan redhack yorumu sonuna kadar izleyin

Hilmi
03-06-2013, 16:37
Dede verdigin video iyi güzel hosta ALLAH askina önce bu presstv hangi ülkenin kanali bi onu söyle sonra videoyu ver iran tv sinden baska ne bekliyordun ne söyleyecekti :) senin bu video gezi parkinda söylenen yalanlar gibi yok bobma attilar yok panzer ezdi gibi birsey sizlerden ricam bir haberi izlerken okurken kime neye hizmet ettigini bilerek ona göre okumaniz izlemeniz saygilarimla DEDE

kardesim izledigin seyin ne oldugunu neye hizmet ettigini önce anla sonra seyret istersen

halk tv sikiysa kilicdaroglu hakkinda bir kötü haber yada video yayinlasin kardes
birdefa siyasi parti tv kanali acamaz yönetemez bu bir kuraldir kanundur yasalarimizda bu konuyla alakali bir madde vardir, ama bu halk chp nin kanali oldugunu bilmeyen yok elestiri yapacaksaniz vicdaninizla yapin

zeki kardes redhack kimdir kime hizmet ediyor sen bana önce onu söyle biliyorsan tabi ?

yada ben sana söyleyim yada söyle yap herhangi bir terör sitesine bir saldirisi olmusmu sadece bunu ögrensen ne demek istedigimi anlayacaksin

Cem kardeşim ben kimsenin tarafı değilim benim ülkeme kim iyi hizmet ederse ona oyumu veririm şimdi yukarıdaki haberi x parti karşıtı olduğum için vermedim bu bir haber ne kadar doğru veye yanlış o tartışılır şimdi diyorsunki bu haberi bir amerikan kanalı verse doğru fakat arap kanalları verince yalan haber doğrumu anladım..!!!

cemcemcem66
03-06-2013, 16:45
Cem kardeşim ben kimsenin tarafı değilim benim ülkeme kim iyi hizmet ederse ona oyumu veririm şimdi yukarıdaki haberi x parti karşıtı olduğum için vermedim bu bir haber ne kadar doğru veye yanlış o tartışılır şimdi diyorsunki bu haberi bir amerikan kanalı verse doğru fakat arap kanalları verince yalan haber doğrumu anladım..!!!

yanlis anlamissin dede avrupadayim ben avrupaninda verdigi yayinlari biliyorum benim demek istedigim iran kanalinin böyle bir haber vermesi gayet normal aksini söylerse zaten anormal olur adamlar icten ice düsmanlik besliyor bize yoksa bunu abd nin cnn de verse benim yazdigim onun icinde gecerli biz kendimize bakalim elin adami ne demis o kadar fazla takilmayalim
benim bir mantigim var eger komsularimiz yada avrupa yaptigimiz yada ülkede olan bir olaygösteri icin bagirip cagiriyorlarsa ben orada birsey ararim adamlar firsat kolluyor benim anlatmaya calistigim bu yoksa iranda abd de avrupada benim gözümde kanlari bes kurus etmez

cemcemcem66
03-06-2013, 16:57

Hilmi
03-06-2013, 17:05
yanlis anlamissin dede avrupadayim ben avrupaninda verdigi yayinlari biliyorum benim demek istedigim iran kanalinin böyle bir haber vermesi gayet normal aksini söylerse zaten anormal olur adamlar icten ice düsmanlik besliyor bize yoksa bunu abd nin cnn de verse benim yazdigim onun icinde gecerli biz kendimize bakalim elin adami ne demis o kadar fazla takilmayalim
benim bir mantigim var eger komsularimiz yada avrupa yaptigimiz yada ülkede olan bir olaygösteri icin bagirip cagiriyorlarsa ben orada birsey ararim adamlar firsat kolluyor benim anlatmaya calistigim bu yoksa iranda abd de avrupada benim gözümde kanlari bes kurus etmez

Pekii senin mantığına göre vatandaş kendi hakkını fikirlerini nasıl savunup dile getirecek burada yaşananları ordan nasıl izliyorsun tv'den dimi ...!!!Ordan herşey güllük gülistanlık göüküyor sanırım ..kimse muhalif olmasın koyun gibi güdülsün sesini çıkarmasın yoksa sopayı yer..sakın bana başkaları gibi araya provakatörler giriyor deme ortalığı karıştırmak için biliyoruz o şerefsizleride merak etme ama hakkını arayan vatandaşlarıda göz ardı etme bu onların demokratik hakları (tabi varsa öyle bir hak.) Polis ne yapıyor basıyor sopayı gazı tekme tokat Allah ne verdiyse bildiğimiz tv kanalları atv kanalD star h.türk ntv.vs.vs hiçbir haber vermediler ortalık cehennem yeri iken işte ben bunlara kızıyorum bu kadar taraf olunmaz bu kadar korkak olunmaz ayıptır bunların yaptıkları vatandaşa ihanettir hainliktir bu insanlar sayesinde hepsi reytink rekorları kırıyorlar abuk subuk dizilerde bu iplemediği insanlar seyrediyor bahsi geçen kanalları işte ben bunlara kızıyorum hazmedemiyorum kimsenin tarafında olduğum için değil haksızlık yapıldığı için insanları aptal yerine koydukları için..

Vatron
03-06-2013, 17:06

sen neyi savunuyorsun cemcemcem66? yoksa x partiyi mi? baksana toz kondurmuyorsun. gezi parkında olaylar ilk başladığında insanlar çıldırmış mıydı? sakince oturuyorlardı. ama polis onları biber gazı ve tomalarla uzaklaştırmaya çalışınca zaten dolmuş olan halk galeyan geldi ve olaylar patladı. milletin en büyük gıcık olduğu şeylerden biride dediğim dedik astığım astık kestiğim kestik söylemleri. insanlara çapulcu demesi. destek verenlere tencere tava lafını yapıştırması. insanları sakinleştirmek yerine inadına yaparım diyor. böyle bir olayda böyle konuşulmaz. öğlen açıklamasını dinledin mi? reuters muhabiri soru sordu diye dövmediği kaldı. icraatleri olmuş olabilir, ama önce şunu bilecek padişahlık bitti. hem imzanda TC yazanlar şimdide ağaç yazsın demişsin. TC (Türkiye Cumhuriyeti) rahatsız mı etti sizi? ben ordakileri savunmuyorum. ama ben yaparım ederim demek, böyle bir durum varken yurtdışına gitmek, medyayı susturmak. bana göre normal değil!

Vatron
03-06-2013, 17:09
ayrıca;

tüm dünya olayları dün gece canlı yayınlarken bizim haber kanalları belgesel veriyordu? neden, çünkü susturuldular. madem korkulacak birşey yok? neden susturuldular? olay ağaç meselesi değildir bunu anlayın. olay yasakçı ve diktatör zihniyet.

jokey77
03-06-2013, 17:12
cem kardeşim yazdıklarını gözlerim dolarak okuyorum.ve ayrı düşünenlerde bizim kardeşimiz.ama onlar bilmiyorlar.bilseler neye inandıklarını buna inanırlarmıydı.:praying:dua dua dua

Vatron
03-06-2013, 17:16
cem kardeşim yazdıklarını gözlerim dolarak okuyorum.ve ayrı düşünenlerde bizim kardeşimiz.ama onlar bilmiyorlar.bilseler neye inandıklarını buna inanırlarmıydı.:praying:dua dua dua

sen o milletin arasında mıydın jokey77? insanların yakarışları, doktor doktor diye bağırışları? bu olay görmediğimiz şeyleri bize gösterdi.

ESES-58
03-06-2013, 17:20

gerçi beni ilgilendirmiyorda dikkatimi çekti,onun ne olduğunu biliyormusunuz bunun ne olduğunu biliyormusunuz diyorsunuz sonrada kendi yazdıklarınız dayatma gibi.kim kimi yiyor.milletin adamları olduğunu kim söylüyor.,mete han,attila,fatih,yavuz,kanuni atatürk vs.vs.vs milletin evlatları var.merhum adnan beyi sorsan çoğu bilmez.rahmetli özal zehirlenme olmasa akla gelmeyecekti.başbakan tayyip beyde zaten iktidar.kim neyi yiyor.kırmızı puntolarla yazmışsın,reyhanlıya üzülenlerin hepsi buradaydı başka ülkelerde değil.

hakan_77
03-06-2013, 17:25
akp yi savunacak olacaktır bensize yüzlerce kes söyledim tvler neden çıkarmadı çünkü yahudiler böyle istedi ezzelden niyetleri ayakta durması için üst oluyorlar kendini hür hırısyan yapıp batıyı ele geçirdiler kendini müslüman yapıp arapları yönettiler kendini kürt yapıp pkkyı yönettiler kendini gerçek asyalı türk yapıp türk müslümanların yerini kapıp onları kürtlere kürtleride onlara kırdırmak istemesidir niyetleri budur bunun için kendini akp müslüman yaptılar çünkü bu yolla ancak oy alabilirdi buda yetmedi bunuda az oy aldık deyip cahil doğuluları pislik doğuluları kandırıp buzdolap fırın çamaşır makinesi yemek verilerek oylarını aldı ve şimdi çekeceksiniz

jokey77
cem oraya rahmetli menderesin resmini vermişsin;bir yaşanmış hikaye anlatayım ben manisanın turgutlu ilçesinde oturuyorum.turgutlunun girişinde ırlamaz çayı geçer.çayın üstünde Türkiye'yi ikiye bölen İzmir-Ankara yolu geçer. çok işlektir.A.menderes Allah ondan razı olsun bir başbakanken çayın üzerine köprü yaptırmış. o elim zihiyette sırf bu köprüyü A.Menderes yaptı diye köprüden geçmemişler. ve boğulan boğulana.abi ne yapalım bunlarda bizim kardeşimiz.Allah'ım bu milletin gören göze duyan kulağa ihtiyacı var.nasip eyle:praying:

cemcemcem66
Pekii senin mantığına göre vatandaş kendi hakkını fikirlerini nasıl savunup dile getirecek burada yaşananları ordan nasıl izliyorsun tv'den dimi ...!!!Ordan herşey güllük gülistanlık göüküyor sanırım ..kimse muhalif olmasın koyun gibi güdülsün sesini çıkarmasın yoksa sopayı yer..sakın bana başkaları gibi araya provakatörler giriyor deme ortalığı karıştırmak için biliyoruz o şerefsizleride merak etme ama hakkını arayan vatandaşlarıda göz ardı etme bu onların demokratik hakları (tabi varsa öyle bir hak.) Polis ne yapıyor basıyor sopayı gazı tekme tokat Allah ne verdiyse bildiğimiz tv kanalları atv kanalD star h.türk ntv.vs.vs hiçbir haber vermediler ortalık cehennem yeri iken işte ben bunlara kızıyorum bu kadar taraf olunmaz bu kadar korkak olunmaz ayıptır bunların yaptıkları vatandaşa ihanettir hainliktir bu insanlar sayesinde hepsi reytink rekorları kırıyorlar abuk subuk dizilerde bu iplemediği insanlar seyrediyor bahsi geçen kanalları işte ben bunlara kızıyorum hazmedemiyorum kimsenin tarafında olduğum için değil haksızlık yapıldığı için insanları aptal yerine koydukları için..

1) Bülent Arınç'ın oğlu gezi parkına açılacak olan AVM'ye ortak: Bu iftira çıktıktan sonra açıklamalar geldi bu olayın aslı yok.

2) Panzerle ezilen genç resmi: En çok tepki çeken fotoğraflardan. Olayın aslı yabancı bir ülkede bot motorundan yaralanan bir kişi.
3) Sosyal medyalara erişim engellendi: Bu bugün çıkan bir yalandı. Hatta en ufak bir facebook (Only the registered members can see the link) twitter (Only the registered members can see the link) kesintisinde herkes galeyana geldi. Türkiye daha o kadar düşmedi merak etmeyin. Belirtmek gerekir ki ufak bir yavaşlama söz konusu. Ayrıca Taksim'de 3G bağlantısının kesildiği doğru.
4) Binlerce polis (Only the registered members can see the link) istifa etti: Gelen sayılar abartıydı. Gerçek sayılar en fazla 3-5.

5) İstanbul Emniyet Müdürü görevden alındı: Ntv_sondakika adıyla açılmış bir fake hesabın uydurmasıydı.
6) Polisin gerçek mermi kullanması: Böyle bir durum olursa ismi katliam diye adlandırılır ki mümkün değildir. Fakat plastik mermi kullanıldığı gerçektir.
7) Videodaki Kerem Can Karakaş'ın ölmesi: Videodaki cesaretli eylemci yaşıyor. İsmi Kerem Can Karakaş değil. Kerem Can daha önce trafik kazasında ölen bir kişi. Kayıtlara bakabilirsiniz.
8) Köpeğe biber gazı sıkan polis: Bu foto daha öncede vardı şu günlerde çok paylaşıldı. Fotoğraftaki kişiler italyan polisi. Provakatörlerimiz tarafından fotomontajlanmış.
9) Çarşı grubunun bir tomayı ele geçirmesi: Habere göre çarşı grubu tomayı ele geçirip polisleri kovalamış. Bu da yalan haberlerden biriydi.
10) Polislerin ilaçlı suyla göstericileri bayıltması: Bu gerçekten gülünecek bir haberdi. Fakat paylaşım sayısı on binleri geçti.
11) Haber kanallarının fake hesabı: Birçok haber kanalının fake hesabı açıldı. Pravöke edici söylemleri anında yayıldı. Takipçileri 300'ü geçmezken rt sayıları 10 binlere ulaştı.
12) Eylem 48 saat daha devam ederse Anayasa Mahkemesi hükümeti düşürülebilir: Hiç bir ülkede böyle bir yasa mümkün değildir. Eylemin daha uzun sürmesi için uydurulmuştur.
13) Eylemlerde Portakal Gazı Kullanıldı: Portakal gazı birleşmiş milletler tarafından yasaklanmış zararları büyük bir kimyasal silahtır. Topluma müdahale için böyle bir gazı kullanmak intihardır, kimse göze alamaz. Cnn tarafından doğrulandı diyenler vardı. Ireport olarak CNN'in sitesinde yayınlandı fakat. Ireport'lar normal kişiler tarafından yayınlanır.
CNN PRODUCER NOTE u okumanızı tavsiye ederim. Beşiktaş'ta kullanılan biber gazından farklı görülen turuncu gaz biber gazının ağırlaştırılmış halidir.
14) Beyaz Show: Beyaz eyleme gittiği için kanal tarafından sözleşmesi iptal edilerek tümden yayından kaldırıldı. Beyaz show sadece bu haftalığına iptal edilmiştir. Millet kan ağlarken programı yapması düşünülemezdi zaten.
15) Eylemcilerin köprüden geçiş fotoğrafı yerine 2012 maraton fotoğrafının paylaşılması.

16) Cnn International'ın; Cnn Türk'ün duyarsız alıp direniş haberlerini vermediği için isim hakkını fesh etmesi: Resmi hiç bir yerde böyle bir açıklama yok. Cnn Türk'te çalışan tanıdıklarımda böyle bir şeyin olmadığını söylediler.
17) Eylemciler Başörtülü Bayanlara Saldırdı: Bu da yayılan haberler arasındaydı. Fakat provakatörler her iki tarafıda karıştırmaya çalışıyor. Hükümet yanlılarının da arasındalar. Kaldı ki; direnişçiler arasında azımsanamayacak kadar başörtülü kişi vardı,
BENIM ANLATMAYA CALISTIGIM BU OLAYI BÜYÜTÜP KARGASA CIKARMAK VE DARBE ORTAMI YAPMAK ISTIYORLAR

sen neyi savunuyorsun cemcemcem66? yoksa x partiyi mi? baksana toz konsurmuyorsun. gezi parkında olaylar ilk başladığında insanlar çıldırmış mıydı? sakince oturuyorlardı. ama polis onları biber gazı ve tomalarla uzaklaştırmaya çalışınca zaten dolmuş olan halk galeyan geldi ve olaylar patladı. milletin en büyük gıcık olduğu şeylerden biride dediğim dedik astığım astık kestiğim kestik söylemleri. insanlara çapulcu demesi. destek verenlere tencere tava lafını yapıştırması. insanları sakinleştirmek yerine inadına yaparım diyor. böyle bir olayda böyle konuşulmaz. öğlen açıklamasını dinledin mi? reuters muhabiri soru sordu diye dövmediği kaldı. icraatleri olmuş olabilir, ama önce şunu bilecek padişahlık bitti. hem imzanda TC yazanlar şimdide ağaç yazsın demişsin. TC (Türkiye Cumhuriyeti) rahatsız mı etti sizi? ben ordakileri savunmuyorum. ama ben yaparım ederim demek, böyle bir durum varken yurtdışına gitmek, medyayı susturmak. bana göre normal değil!

Kardesim sen ne kadar türksen bende o kadar türküm sen ne kadar kürtsen bende o kadar kürdüm lazim cerkezim TC yazdigin zaman bu seni cokmu kiymetli yapiyor yada bi eksikliginimi tamamliyorsun tc yazinca hani 80 lerdeki gibi yolda cevirdiklerine sorarlardi sagcimisin solcumu buda onun gibi birseymi birde diktatör demeye getiriyorsun malum partiyi :) peki kardesim bu adamlar 10 küsür senedir ülkeyi yönetiyorlar bu diktatörlük 10 senedirmi var
? peki 80 darbesini yapanlar kimdi 28 subatcilar kimdi bunlar vatnsevermi yoksa diktatörmü peki senin diktatör olarak gördügün insan darbeylemi geldi yoksa secimlemi begenmiyorsan secim zamani oyunu ona göre kullanirsin kardes benim anlatmaya cakistigim bazilari sandikta yapamadigini ortaligi karistirarak milleti birbirine düsürerek yapmaya calisiyor benim derdim bu sag sol dediler bir dünya insan öldü sunni alevi dediler bir dünya öldürdüler türk kürt dediler bir dünya insan öldü simdi soruyorum sana bunca oyun oynanirken sence birileri ortaligi karistirmak istermi istemezmi sadece bunun cevabini ver bana yeter

aliharbiye
03-06-2013, 17:28
cumhuriyete inanan ve cumhuriyetçi olan zaten bunları biliyor. bilmeyenler dinlesin neler olduğunu ülkemizi ve ülke insanımızı piyon gibi kullanıdıkları bilsinler. memleket elden gidiyor vah vahhhhhhh.

cemcemcem66
03-06-2013, 17:30
cumhuriyete inanan ve cumhuriyetçi olan zaten bunları biliyor. bilmeyenler dinlesin neler olduğunu ülkemizi ve ülke insanımızı piyon gibi kullanıdıkları bilsinler. memleket elden gidiyor vah vahhhhhhh.
aqa ne ictiysen söyle bizede bizde icelim :46:

Vatron
03-06-2013, 17:34
[B]
Kardesim sen ne kadar türksen bende o kadar türküm sen ne kadar kürtsen bende o kadar kürdüm lazim cerkezim TC yazdigin zaman bu seni cokmu kiymetli yapiyor yada bi eksikliginimi tamamliyorsun tc yazinca hani 80 lerdeki gibi yolda cevirdiklerine sorarlardi sagcimisin solcumu buda onun gibi birseymi birde diktatör demeye getiriyorsun malum partiyi :) peki kardesim bu adamlar 10 küsür senedir ülkeyi yönetiyorlar bu diktatörlük 10 senedirmi var
? peki 80 darbesini yapanlar kimdi 28 subatcilar kimdi bunlar vatnsevermi yoksa diktatörmü peki senin diktatör olarak gördügün insan darbeylemi geldi yoksa secimlemi begenmiyorsan secim zamani oyunu ona göre kullanirsin kardes benim anlatmaya cakistigim bazilari sandikta yapamadigini ortaligi karistirarak milleti birbirine düsürerek yapmaya calisiyor benim derdim bu sag sol dediler bir dünya insan öldü sunni alevi dediler bir dünya öldürdüler türk kürt dediler bir dünya insan öldü simdi soruyorum sana bunca oyun oynanirken sence birileri ortaligi karistirmak istermi istemezmi sadece bunun cevabini ver bana yeter

o isim başına TC yazması bir çeşit protesto anlaşılması güç mü? yaptığınız şey bizi rahatsız etti, ne yapsanızda biz TC ye sahip çıkıyoruz demektir. senin verdiğin örnekle alakası bile yok. oy kullananlardan çoğu başlarına bunların geleciğin bilseydi eminim vermezdi. ama ne yazık ki bazı şeyler yaşanmadan öğrenilmiyor. kendine bir din imajı yerleştirmiş, herkes ne yapsa o sebep yüzüne olmasada doğru diyor. aynı futbol fanatizmi gibi. ben bu adamın düşmanı değilim. ama bu olayda yaptıkları bardağı taşırdı. zaten bu olaylarda bir yeter artık davasıdır. buna rağmen oy verenler varsa saygı (!) duyuyorum. elbette bu durumdan nemalanıp ülkeye zarar vermek isteyenler var. ama o da böyle ters davranıp onlara zemin hazırlıyor. zaten hakan_77 reis ne güzel özetlemiş:

akp yi savunacak olacaktır bensize yüzlerce kes söyledim tvler neden çıkarmadı çünkü yahudiler böyle istedi ezzelden niyetleri ayakta durması için üst oluyorlar kendini hür hırısyan yapıp batıyı ele geçirdiler kendini müslüman yapıp arapları yönettiler kendini kürt yapıp pkkyı yönettiler kendini gerçek asyalı türk yapıp türk müslümanların yerini kapıp onları kürtlere kürtleride onlara kırdırmak istemesidir niyetleri budur bunun için kendini akp müslüman yaptılar çünkü bu yolla ancak oy alabilirdi buda yetmedi bunuda az oy aldık deyip cahil doğuluları pislik doğuluları kandırıp buzdolap fırın çamaşır makinesi yemek verilerek oylarını aldı ve şimdi çekeceksiniz

okuduğun gibi cemcemcem66; bunların hepsi hazır senaryo. ve bazı kuklalar zamanı gelince indirilecekler (bkz. küba lideri, ırak lideri)

hani yeni dünya düzeni diye birşeyden bahsediyorlar biliyor musun? youtube the arrivals diye videosu var. dikkat ettin mi? hedef ülke Türkiye. din kisvesi altında kendini sevdirdi. şimdide icraatlere başlandı. bu tür olaylarla ülkeyi bitirecekler. madem mert başbakanda ne diye arap gezisine çıkıyor. ülkesindeki sorunla ilgilense ya...

cemcemcem66
03-06-2013, 17:48
o isim başına TC yazması bir çeşit protesto anlaşılması güç mü? yaptığınız şey bizi rahatsız etti, ne yapsanızda biz TC ye sahip çıkıyoruz demektir. senin verdiğin örnekle alakası bile yok. oy kullananlardan çoğu başlarına bunların geleciğin bilseydi eminim vermezdi. ama ne yazık ki bazı şeyler yaşanmadan öğrenilmiyor. kendine bir din imajı yerleştirmiş, herkes ne yapsa o sebep yüzüne olmasada doğru diyor. aynı futbol fanatizmi gibi. ben bu adamın düşmanı değilim. ama bu olayda yaptıkları bardağı taşırdı. zaten bu olaylarda bir yeter artık davasıdır. buna rağmen oy verenler varsa saygı (!) duyuyorum. elbette bu durumdan nemalanıp ülkeye zarar vermek isteyenler var. ama o da böyle ters davranıp onlara zemin hazırlıyor. zaten hakan_77 reis ne güzel özetlemiş:

kardes bak bu gün 03.06.2013 pazartesi 7 yada 8 ay sonra tam bilmiyorum secimler var ben senin o güzel hatirin icin bu mesaji kopyalayip bir köseye kaydedecegim o gün geldigi zaman ölmezsek sende bende burdayiz insallah
o zaman ben sana bunu aynen yazacagim senin yazdiklarindan anladigim secimlerde oy kaybedecek onu demeye getiriyorsun ama tekrar secildigi zaman yani oy verenler varsa saygi duyarim dedin ya o zaman bakalim ne diyeceksin
hakan kardese gelecek olursak onun mantigindan gidecek olursak bu adamlar yahudi :) el insaf tamam koplo teorilerini severimde bu kadarida biraz fazla olur kardes ha birde tc protesto icinse agac yaz kardes simdi oda protesto demek olmazmi :) saka saka istedigini yaz kardes ama sadece lafta kalmasin yeter
(Vatron bu mesaj tarafimca kaydedilmistir)

Vatron
03-06-2013, 17:57
kardes bak bu gün 03.06.2013 pazartesi 7 yada 8 ay sonra tam bilmiyorum secimler var ben senin o güzel hatirin icin bu mesaji kopyalayip bir köseye kaydedecegim o gün geldigi zaman ölmezsek sende bende burdayiz insallah
o zaman ben sana bunu aynen yazacagim senin yazdiklarindan anladigim secimlerde oy kaybedecek onu demeye getiriyorsun ama tekrar secildigi zaman yani oy verenler varsa saygi duyarim dedin ya o zaman bakalim ne diyeceksin
hakan kardese gelecek olursak onun mantigindan gidecek olursak bu adamlar yahudi :) el insaf tamam koplo teorilerini severimde bu kadarida biraz fazla olur kardes ha birde tc protesto icinse agac yaz kardes simdi oda protesto demek olmazmi :) saka saka istedigini yaz kardes ama sadece lafta kalmasin yeter
(Vatron bu mesaj tarafimca kaydedilmistir)

Şimdi; bu mesaj kaydedilmiş diye neden en sonda tekrardan yazıyorsun. Yazında kaydedeceğin yazıyor zaten? Ben oy kaybedecek diye birşey yazdığım hatırlamıyorum. İnşallah kaybeder. Saygı duyarım dedim, başka birşey mi demem gerekiyor? Söyle ne gerekiyorsa diyeyim? İma ettiğin şey nedir dostum açık konuş? Ama millette bu düşünce oldukça yine kazanır. Niye mi? Burda yazamayacağım şeyler var. Aynen dediğin gibi; ölmez sağ kalırsak görürsün komplo mu değil mi? Sen tüm bu olanların rastlantı mı olduğunu düşünüyorsun? Açıkçası bunları ilk duyduğumda bende inanmamıştım. Ama yavaş yavaş arap ülkeleri karışıp sıra bize gelince durum meydana çıktı. Ülkenin önemli yerleri ve kuruluşları bir bir yabancılara satıldı. Adamla kim zıt giderse direk batırıldı. Ben zaten türk olduklarına inanmıyorum. Bu benim düşüncem. Ama emin ol sadece ben düşünmüyorum. Ağaçta yazarım başka birşeyde sıkıntı yok. Emin ol ben ve benim gibi düşünenlerde lafta kalmaz!

cemcemcem66
03-06-2013, 17:57
ha birde vatron Kardes bak sana bir arastirmaci ismi vereyim ömer özkaya hani diyorsun ya ne diye gidiyor araplarin ülkesine bence bunu biraz arastir
youtubede Only the registered members can see the link
bu video izle 4 part bence izle kardes

cemcemcem66
03-06-2013, 17:59
Şimdi; bu mesaj kaydedilmiş diye neden en sonda tekrardan yazıyorsun. Yazında kaydedeceğin yazıyor zaten? Ben oy kaybedecek diye birşey yazdığım hatırlamıyorum. İnşallah kaybeder. Saygı duyarım dedim, başka birşey mi demem gerekiyor? Söyle ne gerekiyorsa diyeyim? İma ettiğin şey nedir dostum açık konuş? Ama millette bu düşünce oldukça yine kazanır. Niye mi? Burda yazamayacağım şeyler var. Aynen dediğin gibi; ölmez sağ kalırsak görürsün komplo mu değil mi? Sen tüm bu olanların rastlantı mı olduğunu düşünüyorsun? Açıkçası bunları ilk duyduğumda bende inanmamıştım. Ama yavaş yavaş arap ülkeleri karışıp sıra bize gelince durum meydana çıktı. Ben zaten türk olduklarına inanmıyorum. Bu benim düşüncem. Ama emin ol sadece ben düşünmüyorum. Ağaçta yazarım başka birşeyde sıkıntı yok. Emin ol ben ve benim gibi düşünenlerde lafta kalmaz!

ok kardes :nod:

cemcemcem66
03-06-2013, 18:02
BIRDE SON olarak siyasetle alakali (laf atilmasi haricinde) bir daha yorum yapmayacagim olay baska yerlere gidiyor kimseyle atismak yada kimsenin kalbini kirmak istemiyorum

Vatron
03-06-2013, 18:05
ha birde vatron Kardes bak sana bir arastirmaci ismi vereyim ömer özkaya hani diyorsun ya ne diye gidiyor araplarin ülkesine bence bunu biraz arastir
youtubede Only the registered members can see the link
bu video izle 4 part bence izle kardes

izlerim. ama gerekçesi ne olursa olsun böyle bir durumda ülkesini terketmemeliydi

BIRDE SON olarak siyasetle alakali (laf atilmasi haricinde) bir daha yorum yapmayacagim olay baska yerlere gidiyor kimseyle atismak yada kimsenin kalbini kirmak istemiyorum

beni kastediyorsan kalbim kolay kırılmaz. ama haksızlığa gelemem.

cemcemcem66
03-06-2013, 18:06
izlerim. ama gerekçesi ne olursa olsun böyle bir durumda ülkesini terketmemeliydi

beni kastediyorsan kalbim kolay kırılmaz. ama haksızlığa gelemem.

eywALLAH Kardes

aliharbiye
03-06-2013, 19:25
aqa ne ictiysen söyle bizede bizde icelim :46:
Kendinizi ifade edemediyiniz gibi, alay edercesine bana reply yapmanız size hiç yakıştıramadığım bir durum. sizinle tartışmaya bile girmiyecem. bana kınaye göndereceyiniz yere kendizi biraz geliştirmenizi öneririm. üstelik forumda vip üye statüsündesiniz. bakınız size çok kısa bir örnek yazmak istiyorum. bir erkek bir bayanı seviyor. ve erkek kıza evlenme teklifinde bulunuyor. kızda erkeye gönül verip erkekle evleniyor. erkek kızla evlendikten sonra onu seven kıza, erkek her gün dayakmı atmalı kıza. kızı açmı bırakmalı. ona işkencemi yapmalı. öğle bir şey varsa, demekki kız yanlış adama gönül vermiş. işte ülkemizdeki durumda aynen böyle. bazıları iktidara gönül veriyor. onlarda gönül verenlere sahip çıkacaklarına. gönül verenleri dövüyorlar. aç bırakıyorlar. en önemliside özgürlüğünü elinden alıyorlar. iktidara gönül verenler bile bile halen iktidarı destekliyorlar. ben CUMHURİYET çocuğuyum. ben laik'im. ben ATATÜRK'üğüm. ben başımda birinden emir alarak yaşamak istemiyorum, ve böyle zihniyeti 2 kere sevmiyorum. lütfen biraz düşünün, bizler sadece bize ait bir özgürlük istemiyoruz TC vatanı ve vatandaşı için herkesin refahı güvenliyi ve güzel bir geleceyi için özgürlüğümüzü istiyoruz. osmanlı devletine ait geri dönüşüm yaşamı istemiyoruz. çocuğuna zehirli kaftan giyidirip saltanat için öz çocuğunu öldürmeye çalışan hiç bir insanı sevmiyorum. konu acaip geniş.. yazdıkça yazasım geliyor ama artık yazmak istemiyorum.
Nötig. Bana cevap yazmanız için size bu mesajı kesinlikle yazmadım. ve cevaben bir şeyler yazmak isterseniz size reply yapmıyacam. selametle.

cemcemcem66
03-06-2013, 20:10
Kardes sana veya diger arkadasa cevap olarak degerlendirmeyin sadece bi köse yazarinin yazisini paylasacagim

cemcemcem66
03-06-2013, 20:11
Taksim Gezi Parkı, çatışmalar, biber ve portakal gazları, coplar, uçuşan tekmeler, maskeler, sopalar, taşlar, dayak yiyenler, çığlık atıp kaçışanlar, yardıma koşan ambulanslar, duvar yazıları, flamalar, dövizler, pankartlar, korna sesleri, tencereye kaşıkla vuran hanımlar, slogan atan genç kızlar, köpekleriyle eyleme katılan aktivistler, meydanlar, yürüyüşler, yol kesmeler, araçlarıyla yola dökülenler, tweet'ler, internet mesajları...
Bir haftadır neler oluyor? Ne tezgahlanıyor? Amaç ne?
Soru çok!
Bütün olanları anlatmak için KÖŞE yetmez!
Ama yine de özetlemeye çalışalım... "Tarih bana karşı nazik olacaktır.
Çünkü onu yazmayı planlıyorum!" diyen İngiliz devlet adamı Churchill ile ünlü yazar Bernard Shaw arasında ilginç bir diyalog yaşanmıştır!
Shaw, Pygmalion oyununun galası için Winston Churchill'e bir davetiye gönderir! Davetiye buram buram İrlandalı alaycılığı kokmaktadır! Yazar yolladığı davetiyeye şu notu düşer: Davetiye iki kişiliktir! Bir dostunuzu da getirin!
Eğer varsa!
Tabii karşıdaki de dünyayı yörüngesinden oynatmış bir AKILDIR.
Tartışmadan ve görüşmeden duramadığı Shaw'a şu cevabı verir: Galaya değil ama ikinci oyuna gelirim, tabii sahnelenirse!
Böyle bir kıvraklığa sahip olan Churchill bence dehasını "Siyaset ve sosis imalatı halkın önünde yapılmaz!" sözüyle göstermiştir!
İşte Türkiye'nin başında olan da budur!
Kısa bir süre önce "Dünya üzerinde mücadele eden iki güç var!
Bunların meydan muharebesi de İstanbul'da olacak" demiştim. Bu mücadele daha doğrusu savaş başladı! Bu nedenle ne meydanları dolduran insanlar, ne karşı koyan polis, ne atılan sloganlar beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor! Çünkü bunlar herkesin görebildiği ve takip edebildiği olaylar!
Maharet perde arkasında nelerin olduğunu anlamak ve o perdeyi aralamak!
Tunus'ta başlayan ARAP BAHARI'nın ardından Libya, Mısır, Bahreyn, Ürdün, Fas, Suriye, Yemen, Umman, Cezayir ve Kuveyt gibi ülkelerde DALGALANMA başladı. Bunun sonucu olarak da Tunus, Libya ve Mısır gibi ülkelerde YÖNETİM değişti! Suriye ise kendini çatışmanın içinde buldu! Taksim provası da tam bu ülkelerde görülen değişikliğin benzerini yaşatmak için kurgulandı!
Söylenmese de gözle görülmese de amaç ORDUYU olayların içine çekebilmekti!
Halk ile polisi karşı karşıya getirip, maça askeri dahil etmek ve darbeye gidecek yolu açabilmekti!
Çünkü ortada GEZİ PARKI üzerinden götürülen mücadelenin temelinde aslında "Türkiye BÜYÜK MÜ, KÜÇÜK MÜ olacak?" savaşı yatıyordu!
Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde insanlar sokakları doldursa da asıl mücadele PARAYI elinde tutan BARONLAR ile egemenliğini ilan etmeye çalışan Türkiye arasındaydı!
Bu oyunu ne yazık ki Türkiye hiçbir zaman okuyamadı!
Sokağa çıkanlar İstiklal Marşı, Onuncu Yıl Marşı, Türk Bayrakları ile yürüyordu!
Yani oyunu kuran AKIL öyle bir hamle yapıyordu ki sana bir şey kalmıyordu! Öğretilmiş reflekslerle hareket edip iyi niyetle protestolara katılanlar BÜYÜK FOTOĞRAFI göremezdi! Görmesi de beklenemezdi!
Hoş, Ankara'nın da birkaç gün göremediği ortadaydı!
Türkiye'nin büyümesine engel olmak isteyen güçler "ÜLKEM İÇİN!" mottosuyla yola koyuldu!
Ülkeyi küçültecek bu harekete destek verenler vatansever, karşı çıkanlar da işbirlikçi-hain olacaktı!
Bu kadar PİS bir oyun sahneye konuldu!
2001'deki gibi bütün partileri devredışı bırakacak GLOBAL bir tezgahın temeli atıldı!
Türkiye'nin gittiği İSTİKAMET değiştirilinceye kadar sokaklar boşalmayacak! Hedefleri bu!
Hep söylediğim gibi imparator kadar güçlü olan BARONLAR Türkiye'yi ellerinden kaçırmak istemiyor!
Kaybederlerse bu onların sonu olur!
Ellerinde tutabilecekleri ve oynayabilecekleri bir TÜRKİYE istiyorlar...
Defalarca yazdığım gibi bu kararlar BOĞAZ'da alındı!
İçerideki para sahipleri, paranın gerçek sahiplerinin dediğini yapmak zorunda!
Türkiye'nin büyümesini engelleyen içerideki UR'u koparıp atan polis de bu yüzden hedefte! Münferit çok ciddi hataları yapmış da olsalar POLİSLE HALK karşı karşıya geldi! Bu çatışma körüklenecek ve askerin tavır alması beklenecek!
Sadece asker mi? Elbette hayır!
İş dünyası da topa girecek!
Her ne kadar yüzde elli oy almış da olsa Erdoğan'a karşı büyük bir koalisyon kurulmuş durumda! Temeli çok önceden atılan bir oluşum!
Laiklik, demokrasi, içki, yaşam tarzı denilerek Ankara'nın üzerine çullanmak isteyecekler...
Sağ-sol-muhafazakar ne varsa koalisyonun gizli ortağı!
Kavgada yumruk sayılmaz!
Bakalım Londra'dan emir alanlar ile Büyük Türkiye'ye gönül verenlerin mücadelesi nasıl sonuçlanacak!
Kurguyu yapan akıl "Ağaç Baharı" ile askerin DNA'sına hitap etmeye çalışıyor!
Sonuçta Büyük Türkiye'nin askerle kurulacağını onlar da biliyor! Halk sokakları doldurmaya devam ederse askerin kayıtsız kalamayacağını hesap ediyorlar!
Baksanıza; 25 şehit verdiğimizde kıllarını kımıldatmayanlar şimdi İngiltere ve Amerika'dan "Türkiye'ye yardıma koşun" diye tweet yağdırıyor!
Anlayacağınız Hollywood, Bruce Willis üzerinden bile devrede!
Bu bile kurguyu kimin yaptığını açıklamıyor mu?
Ne dersiniz!

NOT 1: Türkler, Türkler için yürüdüğünde sokaklar anlamlı hale gelir!
Unutmayın, ne zaman sokaklar karıştıysa hep Türkiye kaybetti!
NOT 2: Tarihin yeniden yazımının gündeme gelmesi CHP ve arkasındaki güçleri rahatsız etti! Eee, Atatürk'ün BÜYÜK TÜRKİYECİ olduğunun anlaşılması bütün planları devredışı bırakır ne de olsa! Türkler'in tarih yazması yine engelleniyor..

ALINTIDIR

Hilmi
03-06-2013, 20:33

Vatron
03-06-2013, 20:38
Taksim Gezi Parkı.......
ALINTIDIR

bana alıntılarla değil kendi düşüncelerinle gel. ayrıca diğer arkadaş yerine burdaki nickimi kullan. sanırım yazdığım mesajları öylesine okuyorsun ki tek kelime anlamamışsın. ben bu adamın düşmanı değilim ve orda gösteri yapanları tam anlamıyla savunmuyorum. aynı şeyleri illa yazdıracaksınız adama; burda olaylar oluyor adam geziye çıkıyor. ne için gittiği beni ilgilendirmez, otursun ülkesine sahip çıksın, bir başbakan kürsülere çıkıpta birkaç çapulcu diyerek 7 den 70 e herkese laf edemez. ordaki herkes mi çapulcu? ordaki herkes mi provakatör? yok ananı al git, yok askerlik yan gelip yatma yeri değil, yok tencere tava hep aynı hava. meğer biz başbakan değil şair seçmişiz. laf yapacağına vazifesini yapsın. ülkesinde olay var adam fas'a gidiyor. medyanın onun yandaşı olduğunu herkes biliyor. ordaki olayların ve buna benzer olayların Türkiye'yi bölmek üzere tasarlanmış oyun olduğunu sanırım önceki mesajlarımda belirtmiştim. ve aynı zamanda bu adamında insanlara ters davranarak diğerlerinin ekmeğine yağ sürdüğünüde. bu mesajı yazarken şu an bir grup yoldan istifa diye bağırarak geçiyor. sorarım sana ne yaptıda bu nefreti başardı?