PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beşikdüzü MYO 18 Dönem mezuniyet çoskusu

pamuk
09-06-2013, 13:47
üksekokulumuzun 18 dönem mezuniyet töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ile beraber başlamıştır. Yüksekokulu birincisi Buket İpek konuşmasına özetle,

Bu gün kendimi hem sevinçli, hem de hüzünlü hissettiğim bir gün, Bu hissim, Türkiye’nin saygı üniversitelerinden Karadeniz Teknik Üniversitesi, Beşikdüzü Meslek yüksekokulundan mezun olmamın verdiği haklı gururu yaşıyorum, bu dönem hayatımızda bir sayfa kapanıyor, yeni bir sayfa başlıyor, bazılarımız öğrenimlerine devam edecek, bazılarımı hayatlarında yeni bir dönem başlayacak, Sınavlarımızda başarılı olarak çıkmayı hak ettik, Ancak hayat sınavı olduğunu telafisi yoktur.

Gelecek yolculuğumuzda birlikte hatırlayacağız, toparlanarak ve daha güçlü birlik olma yolumuza devam edeceğiz.

Beşikdüzü MYO Müdürü Rahmi Yamak konuşmasına özetle,

Yüksekokulumuz 1993 yılında ktü eğitim fakültesinde başlamış, 2000 yılın sonunda şuan bulunduğumuz bur da devam etmiştir. 2010 yılında yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar sonuncunda ıso 9001 2008 kalite yönetim belgesi almaya hak kazanmıştır. Doğu Karadeniz bölgesinde kalite yönetim belgesi almaya hak kazanan ilk yüksek okul olmanın gurunu yaşıyoruz, Ayrıca bir çok yüksek okulumuza da örnek olmaya çalışıyoruz,

Sevgili öğrenciler size son kez öğrencilerim diye ifade ediyorum, Bu gün sizler için çok anlam ifade ediyor. Yaşamınızda yeni bir dönem kapanıyor, Ondan aldığınız güçle yeni bir dönem başlıyor.

Beşikdüzü Belediye başkanı Ramis uzun Konuşmasına özetle,

Meslek Yüksek okulumuzdan mezun olan, sevgili gençleri ,Beşikdüzü gibi Türkiye önemli kurumdan mezun olmamın haklı gurunu yaşıyorsunuz, Artık bir mesleğiniz var, çalışmak ve ülkemizin güncellenmesinde ve kalkınmasın için can atıyorsunuz, İlçemizden ayrılacak sevgili gençler bu zamana kadar konuğumuzdunuz, Artık bundan sonra hemşerimizsiniz gittiğiniz yerlerde okulumuzu ve ilçemizi en güzel bicim ifade edebileceğinize inanıyorum,

Beşikdüzü Kaymakamı Alattin Aktaş konuşmasına özetle,

Bu gün insan hayatından ender rastlanan işaret taşını konulduğu küçük hatıraların yaşandığı gündür. 1980 de başlayan mücadele 1993 eğitim öğretim 2000 de kampus ve 2013 yılında 18 dönem mezuniyet de birlikteyiz. Fakülte mücadelemiz o dönelerde ve oralarda geliyor. 30 yılın aşkın süren çetin bir mücadelenin cabasıdır.

Programın sonunda mezun olan öğrencilerin keplerini havaya atarak yaşadıkları heyecanı aileleriyle birlikte paylaştılar.

kaynak:haberal61.com