PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Azİz yildirim bu kulÜpten bİr an Öce uzaklaŞtirilmali

uzmanuyducu
26-06-2013, 01:18
sayın spor severler ve çok değerli fenerbahçe taraftarları ben bir fenerli olarak yıllardır aziz yıldırımın bu güzide kulübümüze yarardan çok zarar verdiğini düşünüyorum yıllar öncesinde bir ali şen fiyaskosuda vardı diğer takım taraftarlarının fenerbahçeye karşı kötü yönde sempati duymasını sağlıyodu herkes fenerbahçemize kötü gözle bakıyodu tam ondan kurtulduk iyi bir başkan geldi derken şikeci ilebaz diğer spor severlerin vede spor yapan insanların haklarını içe sayan bir başkan çıktı karşımıza ismimiz çıktı şikeciye bende bir spor seven bir kişi olarak bir fenerli olarak isyan etmek zorunda kaldım vede böyle bir konu açmaya karar verdim fenerbahçeyi seven veya sevmeyen forum üyelerinden bu konuya destek olmalarını vede artık temiz bir lig temiz bir spor ortamının olmasını temenni ederim sagılarımla

gladyator
26-06-2013, 01:27
aziz yıldırım sevdası 106 yıllık kulübü ne hale getirdiler burda ceza alan fener bahçe değil türk futbolunun imajıdır bu aziz yıldırım bu kulübden ayrılmaz asla

ASİL
26-06-2013, 09:11
dava sonuçlanana kadar bekleyin suç kesinleşene kadar herkes suçsuzdur aziz yıldırıma gelince bencede artık bırakması gerekiyor ama bu le***i temizledikten sonra eğer temizleyemezse zaten fener azizi temizler

murat53
26-06-2013, 09:40
bu şikeciyi hala destekliyolar bu le***i bu takıma verdi

footlife
26-06-2013, 10:02
bencede ayrılmalı bu takımdan

sersin
26-06-2013, 13:49
artık yakamızdan düşün yeter bu kadar. benim Sarı Lacivertli Güzide Kulübüm FENERBAHÇEmi düşürdüğünüz bu durumdan dolayı artık GİDİN dönmemek üzere. ben futbolu ve FENERBAHÇEyi çok seven biri olarak sadece futboldan soğutabildiniz. FENERBAHÇEmden asla...
Sayın Ali KOÇ inşallah başkanımız olarak sizi görürüz...

uzmanuyducu
26-06-2013, 14:15
ewt saygı değer fenerbahçeliler vede spor severler yargınında vermiş olduğu görevinden uzaklaştırma vede hiç bir spor masabakasında sehirci dahi olamama cezasıda onanmış durumda artk aziz yıldırım vakasından kurtulmuş sayılırız inş unun arkasında durun bir kesim sehircide gerçeği görür

jokey77
26-06-2013, 15:07
Aziz bey kral olacakken kralcık olmayı seçti ve hırsının kurbanı olduğu aşikar.aziz bey bence kardeşim ben stadı yaptım tesisleride yaptım amatör branşlardada başarılı oluyoruz (gerçi basketboluda bitirdi) deyip ben bu kadar yapabiliyorum.Benden sonraki arkadaşlar inşallah daha başarılı olsunlar deseydi şimdi kraldı. ama o kralcık olmayı seçti ve türk futbolu bugün uçuruma doğru gidiyor. ne diyelim ALLAH daha beterinden korusun:49:

ilhanaktan
26-06-2013, 23:28
artık yakamızdan düşün yeter bu kadar. benim Sarı Lacivertli Güzide Kulübüm FENERBAHÇEmi düşürdüğünüz bu durumdan dolayı artık GİDİN dönmemek üzere. ben futbolu ve FENERBAHÇEyi çok seven biri olarak sadece futboldan soğutabildiniz. FENERBAHÇEmden asla...
Sayın Ali KOÇ inşallah başkanımız olarak sizi görürüz...

yada vefa kucuk olabılr arkladaslar sadec fb degıl tum turkıye rezıl oldu am a toror bıttı ımf borc bıttı sımdıde sıke ıle turkıyeyı karalamak ıstıyor avrupa dıkkat ........:present::45::present:

uzmanuyducu
27-06-2013, 01:04
sayın spor sever arkadaşlar bu konuya yorumlarınızı getirdiğiniz için ayrı ayrı hepinize saygılarımı sunarım biz sehirciler olarak bir spor sever olarak doğru neredeyse bizlerde orada olmamız gerekir bir futbol karşılaşmasının spordan başka hiç birşey olmadığını bilmemiz gerekir en başta başkanı yöneticisi futbolcusu sahircisi ile konuyu şöyle bir ele alalım hepimiz kahvelerde biranelerde cafelerde fenerlisi cimbomlusu bjk lisi trabzonlusu bursalısı el ele kolkola maçları seyretmiyozmu yaaaa bu durum statlarda neden olmasın gol atan takımın sehircisi goooollll diye sevinirken yanındaki rakip takımın sehircisine taş çakmak bozuk para atmak yerine onun boynuna sarılıpta onu neden teselli etmesin bunların hepsini yapmak çokmu zor bizler spor severler sorarım size

kınık
27-06-2013, 01:10
aziz yıldırım ve saz arkadaşları koca bir cınarı bu hallere düşürmüştür kendi cıkarları cin yazıklar olsun

zekı62
27-06-2013, 12:22
aziz yıldırım ve saz arkadaşları koca bir cınarı bu hallere düşürmüştür kendi cıkarları cin yazıklar olsun

Yıldırım’ın bu konuşmaları basına sızdırarak herkese ilan etmesinin, UEFA yetkililerinin tepkisini daha da artırdığı iddia edildi. Başkanın sert ve kurulu hiçe sayan ifadeleri sonrasında UEFA Disiplin Kurulu’nun da +1 yıl daha cezayı Fenerbahçe’ye kestiği öğrenildi. Kısacası başkan Yıldırım’ın kontrolsüz savunması Fenerbahçe’nin başına daha büyük bir dert açtı. herhalde ueafadaki elemanları kendi elemanları sanmış

27.06.2013 tarihinde saat 15,30 da basın toplantısı yapacakmış

zekı62
27-06-2013, 12:23
Yıldırım’ın bu konuşmaları basına sızdırarak herkese ilan etmesinin, UEFA yetkililerinin tepkisini daha da artırdığı iddia edildi. Başkanın sert ve kurulu hiçe sayan ifadeleri sonrasında UEFA Disiplin Kurulu’nun da +1 yıl daha cezayı Fenerbahçe’ye kestiği öğrenildi. Kısacası başkan Yıldırım’ın kontrolsüz savunması Fenerbahçe’nin başına daha büyük bir dert açtı. herhalde ueafadaki elemanları kendi elemanları sanmış

27.06.2013 tarihinde saat 15,30 da basın toplantısı yapacakmış

Only the registered members can see the link

FB bşk ve oyuncuları ısınmadan Kızarıyorlar:8[1]:

karakutu
27-06-2013, 12:35
Aziz yıldırım çok büyük ve başarılı bir başkan taki Türkiye'de 2011 e kadar yapılan bütün şikelerin faturası ona kesilene kadar 15 yıl dile kolay hüküm sürdü Aziz başkan ama artık yolun sonu göründü her ne kadar başkana kalsa bırakmayacak ama işte görüyoruz bir şekilde görevine son verecekler biz cezamızı çekecez öyle yada böyle aklanacağız ama kara vicdanlardan daha önceki yapılan herkesin bildiği hatta itirafların bile olduğu şikeler şerefsizlikler hiç bir zaman temizlenmeyecek

idiye
27-06-2013, 23:48
Fener Tv yi seyretme zahmetinde bulununuz.Orada sabahtan beri tekrarı veriliyor.Tüm kafalardaki sorulara ceevap veriliyor.

Baazı maksatlı sorularada yerli yerınde cevaplamalarda veriliyor.

Başkanda gerekenleri söylüyor.

Herkezin fikri kendini bağlar.Beğenirsiniz beğenmezsiniz herkezin kendi takdiridir.

nurettin01
28-06-2013, 15:11
hayırlısı.

zekı62
30-06-2013, 11:30
sayın spor severler ve çok değerli fenerbahçe taraftarları ben bir fenerli olarak yıllardır aziz yıldırımın bu güzide kulübümüze yarardan çok zarar verdiğini düşünüyorum yıllar öncesinde bir ali şen fiyaskosuda vardı diğer takım taraftarlarının fenerbahçeye karşı kötü yönde sempati duymasını sağlıyodu herkes fenerbahçemize kötü gözle bakıyodu tam ondan kurtulduk iyi bir başkan geldi derken şikeci ilebaz diğer spor severlerin vede spor yapan insanların haklarını içe sayan bir başkan çıktı karşımıza ismimiz çıktı şikeciye bende bir spor seven bir kişi olarak bir fenerli olarak isyan etmek zorunda kaldım vede böyle bir konu açmaya karar verdim fenerbahçeyi seven veya sevmeyen forum üyelerinden bu konuya destek olmalarını vede artık temiz bir lig temiz bir spor ortamının olmasını temenni ederim sagılarımla

Hacıosmanoğlu: “UEFA cezalarından sonra F.Bahçe için üzülmüştüm ama basın toplantısını izleyince Yıldırım’a acıdım. Giderayak Otyakmaz’la aramıza nifak tohumları sokmaya çalışıyor.”:8[1]:
“UEFA kararları sonrası F.Bahçe camiası ve cefakar taraftarları adına üzüldüm. Ama basın toplantısına baktığımda da acımaya başladım Aziz Yıldırım‘a. Bir insan kendini bu kadar acınacak duruma düşürmez.

Toplantıda Otyakmaz bana “Sadri başkana ‘Kulağımıza Trabzon ’dan oyuncularımıza para gönderileceğiyle ilgili dedikodular geldi’ dedim. O da ‘Haberim yok’ karşılığını verdi” dedi. Yıldırım bunu mu merak ediyor? Otyakmaz benim dostum. Gider ayak aramıza nifak tohumları sokmaya çalışıyor.”

zekı62
30-06-2013, 12:03
Hacıosmanoğlu: “UEFA cezalarından sonra F.Bahçe için üzülmüştüm ama basın toplantısını izleyince Yıldırım’a acıdım. Giderayak Otyakmaz’la aramıza nifak tohumları sokmaya çalışıyor.”:8[1]:
“UEFA kararları sonrası F.Bahçe camiası ve cefakar taraftarları adına üzüldüm. Ama basın toplantısına baktığımda da acımaya başladım Aziz Yıldırım‘a. Bir insan kendini bu kadar acınacak duruma düşürmez.

Toplantıda Otyakmaz bana “Sadri başkana ‘Kulağımıza Trabzon ’dan oyuncularımıza para gönderileceğiyle ilgili dedikodular geldi’ dedim. O da ‘Haberim yok’ karşılığını verdi” dedi. Yıldırım bunu mu merak ediyor? Otyakmaz benim dostum. Gider ayak aramıza nifak tohumları sokmaya çalışıyor.”

Aziz Yıldırım, UEFA Tahkim Kurulu'ndan olumlu ya da olumsuz ne karar çıkarsa çıksın F.Bahçe'yi olağanüstü kongreye taşıyacak.