PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kablosuz Görüntü Ve ses aktarıcıları?? Tasiye!!!

CABBARİ
04-11-2006, 18:39
selamlar..
bana bir adet kablosuz görüntü aktarıcı lazım salonda duran tv deki görüntüyü kumanda sinyalleriyle diğer odaya aktarmak istiyorum ne tavsiye edersiniz bir arkadaşım hama tavsiye etti fikri olan?
selametle..

tike®
04-11-2006, 18:45
philipsin var modeli aklimda yok ama iyi

CABBARİ
04-11-2006, 18:53
bir arkadaşın dükkanından hama getirip kurdum şimdi görüntü okey ama kumanda sinyallerini almıyor recivere baglamıştım sadece reciivere tutunca oluyor böyle işeme yaramazki:(:(

umuter
04-11-2006, 18:56
arkadaşım buraya bir bak işini görür zannedersem
Only the registered members can see the link

CABBARİ
04-11-2006, 19:15
sevgili umuter teşekkür ederim ilgin için ama 3 nolu mesaj için cevap verebilirmisin

umuter
05-11-2006, 00:18
cabbari ustam bu verdiğim linkte ki cihazın özelliklerini okuduysan eğer altta yazıyor diğer cihazdanda kumandayı kullanabiliyorsunuz diyor yani o senin denediğin cihazda olmayan özellik bu alette var .

"artık diğer televizyonlarınızda uydu alıcınızın yayınlarını nasıl seyredeceğinizi düşünmeyin...
* 2.4 GHz bandında yönden bağımsız çalışan link cihazı ile aynı bina içinde veya yakın çevresinde (bahçe vs.) uydu alıcınızın resim ve sesini stereo olarak mükemmel kalitede erişebilirisiniz. Aynı zamanda kumandanın sinyallerini de ulaştırarak uzaktan kumandanızla diğer TVden (ikinciden) uydu cihazınıza kumanda edebilirisiniz.
* İster diğer odalarda, ister bahçede ; hem izleyin hem de kumanda edin Uydu alıcınızı kullanırken tek TV ye bağımlılıktan kurtulun.
* Cihazınızı yalnızca uydu için değil, aynı zamanda; Video kayıt cihazı, DVD player, CD Player, Kamera, Güvenlik kamerası, Müzik seti gibi cihazların yayınlarını aktarmada da kullanabilirisiniz.

CABBARİ
06-11-2006, 11:10
teşekkürler umuter