PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FORUMA BAGLANMA sorunu

bayram tv
02-08-2013, 19:51
FORUMA bu sabah baglanmaya çalıştım server yedeklemesi yapılmakta diye link vardi biraz ugraşlarla ile baglanmıştım şimdi ise foruma çok agır baglanıyor bir konuya geçmek için nerdeyse 1 dk. beklemekteyim bu sorunu benden başka yaşayan varmı..:wave:

Hilmi
02-08-2013, 20:09
FORUMA bu sabah baglanmaya çalıştım server yedeklemesi yapılmakta diye link vardi biraz ugraşlarla ile baglanmıştım şimdi ise foruma çok agır baglanıyor bir konuya geçmek için nerdeyse 1 dk. beklemekteyim bu sorunu benden başka yaşayan varmı..:wave:

Şuan için ben bende hiçbir sorun yok....

Only the registered members can see the link

bayram tv
02-08-2013, 20:14
ara ara bakıyorum sorun konuya göre degişiyor sanırım şimdilik düzeldi..

Admin
02-08-2013, 23:22
Server yedeklemesini ben yapıyorum bazen :) o uyarının cıkması o yuzden oluyor gecenin cok ilerleyen saatlerinde yapıyoruz. Sorun yaşadıgınız saatler cpu olayı olmamış ve rutinde gitmiş sunucu o yüzden sıkıntı yok Sunucu bizim oldugu için takip ediyorum merak etmeyin

Hikmet™
03-08-2013, 00:06
Bende hiç sorun yok. Eskiden site durduk yere giderdi çok sıkıntı çekmiştik ama şimdi sorun yok.

Admin
03-08-2013, 00:29
Bende hiç sorun yok. Eskiden site durduk yere giderdi çok sıkıntı çekmiştik ama şimdi sorun yok.
14 aydır no problem yasıyoruz :tongue: maşallah diyelimde

bayram tv
03-08-2013, 00:30
benim için düzelmiş şuan sorun yok teşekkürler..

Admin
03-08-2013, 00:32
O zaman konu kapanmıştır