PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : internetten film izlemek

uzman_elhan
08-11-2006, 11:05
İnternetten film indirmenin ne olduğunu merak ediyorsanız bu yazılım tam size göre. Kurulumu ve kullanımı Türkçe olan Emule'ü kurun ve hemen film indirmeye başlayın.
Yasallığı her ne kadar tartışılır olsa piyasada bu uygulamaya yönelik yüzlerce program var. Biz sadece öne çıkanları görüyor ve biliyoruz. Bu işe kurban giden Napster'den sonra yüzlerce alternatifi çıktı. Ülkemizde de Internet'le ilgili her şeyde olduğu gibi bu uygulama da ADSL bağlantısının yaygınlaşmasıyla kullanılır oldu. Bizd e bu işi Emule adlı güzide merkebimizle yapacağız.

Only the registered members can see the link

Program uzun zamandır Türkçe dil desteğiyle Türk kullanıcının gönlünü kazanmış durumda. Programı kendi web sitesinden güvenle indirebilirsiniz.Ama yinede sizi uğraştırmayacağım çünki linki aşşağda vericem. Kurduktan sonra yapacağımız ilk iş, karşımıza çıkan ayar sihirbazı ile bağlantı ayarlarımızı yapmak olacaktır. Ayarları yaptıktan sonra hemen programın Ara sekmesine gelelim ve bugünlerde şehrimizin de ihtiyaç duyduğu kardeşlerin filmini aratalım.

Ülkemize gelmeyen veya geç gelen filmlerden mahrum kalmayın

Filmleri arayın ve indirmeye başlayın

Metin kutusuna The Boondock Saints yazalım, Türü bölümünde çıkacak sonuçları baştan filtreleyelim ve video seçeneğini seçelim, Başlat butonuna basalım. Çıkan seçeneklerden filmimizin adını yazan videoya çift tıklayalım ve indirme listesine ekleyelim.

Aktarım bölümüne gelelim ve listemize eklediğimiz filme sağ tıklayalım ve Öncelik menüsünden önceliğini Yüksek olarak belirleyelim. Film indirme işlemi bittikten sonra keyifle izleyebilirsiniz.

Tabiii şimdi bunları yapıp ***ıfle film izlemek için ne yapmamız gerek tabiki programı indirmek gerekiyor bunun içinde aşşağıyı tıklatın bakalım...

Programı İndirmek İçin TIKLA (Only the registered members can see the link)yın yeter o size koşa koşa gelecektir

srknbs
08-11-2006, 11:21

ural85
08-11-2006, 11:24
Emule kullanıyorum, bence yok yok süper bir program..Bir paylaşım programı diyebiliriz, herkes elindekileri(yani pc'sindeki filim yada paylaşmak istediği ne varsa) paylaşıyor.Herkese tavsiye ederim.Yalnız modeminizde ve programı kurarken yapılacak bir kaç ayar var, onlar yapılırsa yüksek ıd alırsınız, dawnloadınız daha güçlü olur.Bilgi için teşekkürler..

ural85
08-11-2006, 11:27
Buyurun buradan son 0.47c yi indirebilirsiniz.

TIKLA (Only the registered members can see the link)

CABBARİ
08-11-2006, 11:54
ben pek kullanamadım arkadaşlar bunu..
filmi seçiyorum indiriliyor diye bekliyor dakiklarca bekliyor fakat tık yok neden böyle yapıyor?

olcy
08-11-2006, 12:58
Abi bence bu emu falan yaramaz bir program yaptığın upload a göre indirim yapabiliyorsun..Ve öyle upload yapan adamlar var ki biz yanında hiç bir şey yapamıyoruz..modem aç kapa ,parça parça rapidden indirim çok daha iyi valla..

umuter
08-11-2006, 13:36
ben daha önce imesh kullandım dehşet virüs topluyor bilgisayara o yüzden bu tür paylaşım programlarına pek sıcak bakmıyorum şu an hiç kullanmıyorum zaten ama herkes serbesttir tabi ki kullanan kullanır

ural85
08-11-2006, 16:11
ben pek kullanamadım arkadaşlar bunu..
filmi seçiyorum indiriliyor diye bekliyor dakiklarca bekliyor fakat tık yok neden böyle yapıyor?

Hocam bu programın devamlı açık kalması gerek, parça parça indiriyor, ve diyelim bir filim birçok pc de bulunuyor, hangisi açıksa ondan download ediyor.Ayrıca birde sıraya girmen gerekiyor.Uploada görede kredi sistemin var.Ne kadar çok upload o kadar dawnload..Yani biraz zahmetli, bende devamlı açık durduğu için, acelem yok yani.Tabii tercih sizin.Virüse gelince pc nizi paylaşıma açıyorsunuz sonuçta, herşey olabilir..Saygılarımla..

CABBARİ
08-11-2006, 16:12
teşekkürler arkadaşım önerini dikate alacagım..
selametle..

metin32
08-11-2006, 17:45
bence işe yarar

CABBARİ
08-11-2006, 18:18
bundada modemin portunu açmak gerekiyormu?

bbulent
09-11-2006, 00:09
makinanız 24 saat açık kalsın emule sürekli çalışır durumda olsun öncelikle küçük dosyalardan oluşan ve çok fazla kişide olan dosyalardan işinize yaramasada birkaç tane çekin sonra bakacaksınızki o dosyalar sizdende bolca istek almaya başlamış işte bu durumdan itibaren çok hızlı büyük filmleri çekmeye başlarsınız,
Ben bir ara günde 2-3 film indiriyordum ancak film'leri depolayacak diskim kalmadı yaklaşık 300 GB film sonunda bıraktım artık film çekmeyi ve malesef film arşivimi zaman içinde silmek zorunda kalıyorum diskte yer açmak için başka çare yok

aloska1905
09-11-2006, 01:47
128k kablonet kullanıcısıyım.acaba bu emule programından yararlanabilir miyim acaba???