PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : md5 ?

ufuk
08-11-2006, 12:22
Arkadaşlar bir forumda yazılana göre msn adresleri md5 şifre sistemi ile korunuyormuş,md5 şifresi 32 haneli bir şifremiş o şifre kırıldığında e-mail adresimizin parolasını veriyormuş..arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı?hacklenen bir msn adresim var herşeyi denedim geri alamadım,bu md5 ile olur mu?,md5 ***** programları varmış onlarla oluyormuş,nasıl kullanılıyor,ne oluyor acaba bu md5:49:

ufuk
09-11-2006, 17:19
arkadaşlar dün açmıştım konuyu. md5 sisteminin şuan için çözümü çok zor çünkü bilgisayarınız donabilir,bilgisayarınız zarar görebilir.md5 tools ile denemede 6-7 hanede ve haneden sonra bilgisayarda donmalar oluyor,hemde uzun zaman alıyor..md5 password çözebilir ama şuan için bu imkansız gibi..bilginize

tike®
09-11-2006, 17:38
genelde bircok şifreleme sistemi md5 ile kodlanır mesela forumlarda kullanılan şifreler dahil:) rakam ve harflerden oluşan şifrelerin veya 6-7 karekterden uzun şifrelerin kırılması günler hatta aylar alabilir ve kıracağınında garantisi yoktur

ta2ey
09-11-2006, 19:21
Only the registered members can see the link

MD5 şifresinin çözülürlüğünü kanıtlayan bir site :(

kutucuğa yazı girerseniz MD5 şifrelenmiş karşılığını , MD5 Şifrelenmiş bilgi girerseniz çözümlenmiş karşılığını alabilirsiniz.