PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emirates Cup GaLatasarayın ...

heRqeLe
04-08-2013, 20:08
Avrupa futbolunun sezon öncesindeki en prestijli turnuvalarından biri olarak kabul edilen Emirates Cup, 2013 yılında ev sahibi Arsenal’ın yanı sıra İtalya’dan SSC Napoli, Portekiz şampiyonu Porto ve Galatasaray’ın katıLdıgı Emirates Cup Finalinde Arsenalı 2:1 yenerek Şampiyon oLdu Goller Drogbadan Geldi :yahoo:

uydu3405
04-08-2013, 20:48
Kendimizi tebrik ediyorum bravo Galatasaray Lige ne kadar hazır olduğunu gösterdin rakipler düşünsün artık

draculu45
04-08-2013, 22:10
nede olsa aslan heryerde kükremesini bilir

MUTAF
05-08-2013, 01:20
Only the registered members can see the link

dk:87
gol: duurokbaaaa :)

yargıç_1
05-08-2013, 01:33
tebrikler Gs'ye maçı iyi cevirdiler

marek16
05-08-2013, 02:32
Bize bu gururu yaşattığı için GALATASARAYıma sozsuz teşekkür ediyorum. İyiki bu asil büyük takımı tutuyorum.

bayram tv
05-08-2013, 03:09

hüseyin
05-08-2013, 09:29
drogba galatarayın yeni hacisi....sahadaki duruşu,arkadaşlarını ne yapması gerektiği hakkında uyarısı,olağanüstü profosenliği vede ustalığı ile takımın lideri olduğu çıplak gözle rahatlıkla görülebilmekte...haciden sonra lider futbolcu arayışına giren galatasay nihayet drogba ile bu boşluğu doldurmuş oldu.....akşam ikinci yarı sınayder ve drogbanın girmesiyle oyunun kaderini nasıl deyiştirebilecek kapasitede yıldız futbolcular olduklarını birkez daha gösterdiler...drogbanın attığı ikinci gol hem estetik hemde ustalık açısından sahalarda gördüğümüz ender göllerden biri.....tebrikler GALATASARAY....sağolasın ünal aysal başkan biz Galatasaraylılara ve türk futbol seyircine üst düzey yıldız futbolcuları getirtip futbolun seyrini güzelleştirdiğin için.....

hüseyin
05-08-2013, 09:44
haaa şunuda yazmadan geçemiyecem...özellikle Galatasaraylı arkadaşlara şunu söylemek istiyorum....yaaa arkadaşlar birkaç maçtır özellikle rierayı odaklanmış durumdayım ve şunu görüyorum...bir futbolcu topunu oynarken bukadar soğukkanlı olabilirmi bukadar mithiş teknik olabilirmi...bu iki özellik bir futbolcuda zor bulunur...ben Albert rierayı zevkle seyrediyorum....birazda çabukluk olsa....o zamanda r.madrit ve diğer Avrupalılar varken galatasarayda işi ne diyeceksiniz haklı olarak....