PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan İmirzalıoğlu Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alındı

Editor
06-08-2013, 18:20
Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Only the registered members can see the link

Editor
06-08-2013, 18:25
Toplumda belli kariyeri olan kişilerin örnek alınması gereken kişilerin uyuşturucudan göz altına alınması cok tuhaf dogrusu paraysa para- şöhretse şöhret bunlarda daha ne isterler bilmiyorum

zekı62
06-08-2013, 18:46
Toplumda belli kariyeri olan kişilerin örnek alınması gereken kişilerin uyuşturucudan göz altına alınması cok tuhaf dogrusu paraysa para- şöhretse şöhret bunlarda daha ne isterler bilmiyorum

demek ki neymiş kenan efendi ?

Only the registered members can see the link

yılmaz güney olamaz mış !!:46:

Volkan
07-08-2013, 00:51
sinema-mankenlik-eğlence ve müzik gibi konularda uğraşan çoğu ünlüde maaelese var. TV de izlerken belki çok masum diyebilirsiniz yok bu kullanmaz diyebilirsiniz ama maalesef çoğunda var.

Özellikle ben nehir erdoğana baktığım zaman hiç kullanbılecek demiyorum ama hep ismi anılıyor.

hüseyin
07-08-2013, 09:14
vaybe karadayı sendemi gogocusun......san-at-çı alemde ayık adamın yeri yok galiba....fazla paranın yani azgınlığın son versiyonu bunlar...bundan öteside meşhur doktor MINTIKOĞLU....

aliharbiye
07-08-2013, 10:07
Dünyada yaşayan insanları bir çoğu sigara içiyor, bazılarıda kafa bulmak için sigara yerine kenevir kokain içiyor, keneviri anladım, kokain niye içiyorki ona alıştımı feriştahı vazgeçiremez artık. neyse hepsilerine geçmiş olsun.

ercomert
07-08-2013, 18:13
Bütün bunların tek cevabı var. "DOYUMSUZLUK". Selamlar..