PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Explorer Giriş Sayfası mı Kilitlendi? Kesin Çözümü Burada

pckolok
09-11-2006, 17:10
İnternet Explorer giriş sayfası kilitlendiği için sistem geri yükleme veya format atan arkadaşlarımız vardır belki aramızda.
Ya da sorunu çözmek için bazı programlar kullananlar...

Ama bunlara hiç gerek kalmadan kilidi kaldırmanın, yine İnternet Özellikleri nden Giriş Sayfasını deiğiştirmenin Yolu var.Sadece Regedit (Kayıt Degteri) te ufak bi ayar değişikliği yaparak.Evet Şunları yaparak ;

Başlat > Çalıştır > Regedit

HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel

Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin...

Şimdi de IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındakş kilidin kalktığını göreceksiniz...

Kolay Gelsin...

sierra_34
12-11-2006, 01:35
bende çok format atmıştım elıne saglık akrdeş..

sierra_34
12-11-2006, 02:03
kardeş benım ıe şimdi gyvenlı çalışıyor..ben denemek ıcın baktım ama. mıcrosofttan sonra ıe kontrol panelını bulamadım yazdıkların denenmişti demı

Volkan
12-11-2006, 04:35
arkadaşım microsofta bir kez tıkla gelir. gelmezse bilgisayarını kapatıp aça aynı uygulamayı yap. kolay gelsin.

Bilgi için teşekkürler.

07SARAY
12-11-2006, 18:09
bilgi için teşekkürler

Admin
09-04-2007, 01:39
Bilgi için teşekkurler valla bu akşam bir site bulaştı bir türlü kaybolmadı sayende okeydir

abdulhey1014
03-02-2008, 23:07
kardeş ben yaptım ama olmuyor

ta2ey
03-02-2008, 23:25

Buradaki (Only the registered members can see the link) dosyayı kullanarak Açılış sayfanızı düzeltebilirsiniz.

Saygılar...

ayran
03-02-2008, 23:38

Only the registered members can see the link

sorun çözülür ayrıca resimli

abdulhey1014
04-02-2008, 11:28
kardeşim bunların hepsini denedim o kadar araştırma yaptım tık yok birebir uguladım yok valla gecden belli ugraşıyorum ne yapmam gerekiyor bunu bilgisayara zararı olurmu ne gibi bir telikesi var onu söylerseniz sevinirim şimdiden teşşekür ederim

®adakoglu
04-02-2008, 12:04
kardeşim bunların hepsini denedim o kadar araştırma yaptım tık yok birebir uguladım yok valla gecden belli ugraşıyorum ne yapmam gerekiyor bunu bilgisayara zararı olurmu ne gibi bir telikesi var onu söylerseniz sevinirim şimdiden teşşekür ederim

Ad awera proğramını bul.Bir tane internet sayfası aç.Ad-werayı Bilgisayarına yükle bilgisayarını tarama yaptır.tarama bitince açık olan internet sayfasının degiştiğini göreceksiniz.

gacvokem
04-02-2008, 12:13
Bunu kullan arkadaşım

thebest01
03-05-2008, 23:07
İnternet Explorer giriş sayfası kilitlendiği için sistem geri yükleme veya format atan arkadaşlarımız vardır belki aramızda.
Ya da sorunu çözmek için bazı programlar kullananlar...

Ama bunlara hiç gerek kalmadan kilidi kaldırmanın, yine İnternet Özellikleri nden Giriş Sayfasını deiğiştirmenin Yolu var.Sadece Regedit (Kayıt Degteri) te ufak bi ayar değişikliği yaparak.Evet Şunları yaparak ;

Başlat > Çalıştır > Regedit

H***_CURRENT_USER > Software > Policies > Microsoft > Internet Explorer > Control Panel

Anahtarındaki HomePage değerine tıklayarak 0 olan değerini 1 olarak değiştirin...

Şimdi de IE a sağ tıkladığınızda giriş sayfasındakş kilidin kalktığını göreceksiniz...

Kolay Gelsin...

sen müthişsin kardeş 2 saattir uğraştım düzeltemedim yanlız bende değer 1 di o değeri 0 yaptım çok teşekkürler........:rockon: