PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda sayfa açılma sorunu.

aliharbiye
22-08-2013, 12:25
Merhaba saygı değer arkadaşlar öncelikle yeni topik açma yerine herhangi bir topikten sorunla ilgili mesaj yazmak istedim, bir kaç topik kapalı diye yeni topik açtım. sorun hal olduktan sonra mesajı kalıcı olarak silebilir, yada gerekli yere taşınabiliriz.bende forumla ilgili dünden beri sayfa açmaya geldiyimde forum sayfası tam olarak açmıyor, sayfa ya yarım yada az açıyor sonra ben sayfayı tekrar yenileyince sayfa tam olarak açıyor, iki sayfa birden açamıyorum, mesela mesaj yazacağım zaman mesaj bölümüne kadar sayfa açmadığı için mesaj yazamıyorum. bu sıkıntı sadece bendemi yoksa genel bir sorunmu teşekkürler.

yargıç_1
22-08-2013, 12:52
forumla ilgili bende herhangi bi sorun yok 5-6 sayfa açmama rağmen normal

Hilmi
22-08-2013, 13:13
Bendede herhangi bir sorun yok...

Only the registered members can see the link

aliharbiye
22-08-2013, 13:57
Arkadaşlar şu anda bu mesajı yazmam için sayfayı iki kere yeniledim. benim pc. sorun yokta belki telekomdan kaynaklı olabilir. bilmiyorum. ama başka forumlara girince takılma olmuyor. bide mozilla ile deniyecem. ben genelde ie kullanıyorumda.

Arkadaşlar bende mozillada hiç bir sorun yok çok rahat bir şekilde sayfa açıyorum hatta sadece bir sayfa değil bir çok sayfa ve hiç takılma yok. demekki ie yüzünden yapıyor. peki çok teşekkürler ediyorum.

yargıç_1
22-08-2013, 14:08
sorun çözüldüğüne göre konu kapanmıştır.