PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : esmaya

bayram tv
22-08-2013, 23:54
RABBİM HİÇBİR BABAYA BU MEKTUBU YAZDIRMASIN NE KADAR ACI BİR DUYGU VE NE KADAR BÜYÜK BİR ŞEREF Kİ İSLAM BU KIZCAĞIZIN OMUZLARINDA YÜKSELİYOR RABBİM ŞEHADETİNİ KABUL VE MÜBAREK EYLESİN BENİM GİBİLERİDE ŞEFAATİNE NAİL EYLESİN RABBİM O BABANIN YARDIMCISI VE MÜSLÜMANLARIN VEKİLİDİR ÇOK ÜZGÜNÜM DUYGULARIMI İFADE EDEMİYORUM

alıntı

Only the registered members can see the link

rselturk
23-08-2013, 20:44
Dünyanın her yerinde,bir iç savaş karmaşasında benzeri acılar çok yaşandı,yaşanmaya da devam ediyor.Hepsi de bir insanlık dramı.Doğudan-batıya,kuzeyden-güneye istisnasız tüm ülkelerde yaşanan acılar yürekleri dağlıyor.Ancak yabancı bir ülkenin başbakanı,böylesine bir karmaşayı yaşayan bir ülkede öldürülen bir genç kız için ilk kez ekranların karşısına geçip göz yaşı döküyor.Beni de en çok başbakanın içine düştüğü bu durum üzdü.Oysa sayın başbakan daha bir ay önce evine giderken biri sivil polis,üçü fırıncı yamağı dört kişi tarafından dövülerek öldürülürken hemen polisi aklamış ve Gezi olaylarını vatana ihanetle eş tutmuştu.Eskişehirde öldürülen üniversiteli genç için ağlamasını beklemiyorum,ama potansiyel suçlu ilan edilmesini de kabullenmiyorum...Bir toplumsal gösteride muteber ölümler için Suriyeli ya da Mısırlı mı olmak gerekiyor? Vah benim zavallı kalbim,bir türlü ayrım yapmayı beceremiyor:cümle evlat acılarına odaklanmış durumda...Allah cümle halkları kardeş kanı dökmekten kurtarsın!Ölenlere rahmet,acılı ailelere sabır ve başsağlığı dilerim.:49:

nurettin01
23-08-2013, 21:04
yorumsuz.

net33
23-08-2013, 21:17
konuşmayayım yazmayayım diyorum dayanamıyorum. bu hassasiyetler neden bize gösterilmiyor anlamıyorum. tamam mısırda ölen genç bir kıza üzülmeyelim demiyorum, reyhanlıda kolu bacağı kopup bedeni parçalanıp ölen veya sakat kalanlar için neden gösterilmedi bu hassasiyet.

biz otuzbinin üzerinde vatandaşımızı yitirirken, brumada çeçenistanda müslümanlar katledilirken nerdelerdi bunlar. bakın üzülmeyelim demiyorum. yardım etmeyelimde demiyorum, birazda kendi içimizdekileri görelim diyorum.

bizim ülkemizde gösterilerde ölenlerde gençti. onlarında annesi babası vardı.

draculu45
23-08-2013, 22:36
konuşmayayım yazmayayım diyorum dayanamıyorum. bu hassasiyetler neden bize gösterilmiyor anlamıyorum. tamam mısırda ölen genç bir kıza üzülmeyelim demiyorum, reyhanlıda kolu bacağı kopup bedeni parçalanıp ölen veya sakat kalanlar için neden gösterilmedi bu hassasiyet.

biz otuzbinin üzerinde vatandaşımızı yitirirken, brumada çeçenistanda müslümanlar katledilirken nerdelerdi bunlar. bakın üzülmeyelim demiyorum. yardım etmeyelimde demiyorum, birazda kendi içimizdekileri görelim diyorum.

bizim ülkemizde gösterilerde ölenlerde gençti. onlarında annesi babası vardı.

çok haklısın arkadaşım
:present::present::present::present::present:

A.Bozoğlu
23-08-2013, 22:45
Timsah göz yaşları, başbakan kuru sıkı tabanca gibi ancak gösteriş yapıyor? israil askerleri, mavi marmarada bir çok vatandaşımızı öldürdü, bir şey yapabildimi? geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı olayların arkasında israil var dedi 1 saat sonra bu konuşmasını kaldırttı? kusura bakmayın ama ben başbakanın açıklamalarını çok komik buluyorum.

jokey77
24-08-2013, 01:01
o ADAM dertli...!!!! benim gibi buradaki değerli arkadaşlarım gibi bilgisayarın başına geçzekte sosyal medyada bir kaç nara atıp;ne kadar bu sitede zamanını ayırıp bir şeyler üretsekte bu ölenlerin yanında o kadar boşki bir düşünün derim yaşadığımız hayatı ne kadar boş geçiyor.:(

A.Bozoğlu
24-08-2013, 15:31
O adamdan kastınız başbakan ise kusura bakmayın ama artık insanlar buna kanmıyor, dini, dili, devleti ne olursa olsun, ayrım yapmadan her insanın hayatı değerli! ekran karşısında şow yapmakla olmaz.