PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suriye için Kosova formülü

osmann
26-08-2013, 08:50
Suriye için Kosova formülü
26.08.2013
ABD, Rusya ve Çin'in BM'deki vetosunu aşmak için 1999'da yaptığı gibi Güvenlik Konseyi'ni by-pass ederek Esad'a müdahale edecek. Başkan Obama, kurmaylarıyla operasyonun detaylarını görüştü

yukarıdaki haberi sabah gazetesinden aldım. abd müdahale edecekmiş. tek başına. da neden tek başına müdahale ediyor. bm milletlerde sadece çin ve rusya yokki? ırağa girip kendine göre bir ayar verip gitti. aynı ayarı suriye içinde düşünüyor herhalde. (tabi bu ayarlar hep bize zarar getirdi. nasıl kadim dost ve müttefiksek)
haberi okuyunca acaba bu kimyasal bombalarda bu heriflerin (cia nın yada taşeronlarının) parmağı olabilirmi diye düşünmeye başladım. adamlar israil ile kanka. israilinde arz ı mevud arzusu var. ee bunun bir kısmıda suriyede. ne bileyim sabah kafa başladı teorilere.
allah, düşmanlarımızın tüm oyunlarını başına yıkıp onları kahretsin.
selametle...

aliharbiye
26-08-2013, 08:58
kötü haber ya....inşallah asparagas bir haber çıkar. benim üzüldüyüm tek şey ülkemizin suriyenin yanında olmaması. suriyenin başına ne geldiyse bu şerefsiz dışardan gelen muhalifler yüzünden geliyor. hatay ve çevre köyleri olduğu gibi her taraf suriyeli kaynıyor. suriyede muhalifler dışında suriyeli kalmadı. allah amerikanın bin belasını versin yarın öbür gün bizim ülkemize göz diker. haydi sizde boşaltın diye.

ercomert
27-08-2013, 00:17
Amerika İngiltere ile beraber olabilir..