PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yumatu IQ plus v3 ok /ALI3329C_galaxy_fta_xbox_led emu

rts21
28-08-2013, 22:11
2 tane yazılım
ikiside ok
biride kumanda sorunu yok

yeniden düzenlendi

kumanda sorunu olmayan yazılım

talimatları uygulayın

3329c. galaxy_spanish,1.4.62.UPC

arkadaşlar bu yazılım evvel verilmişti

bu yazılımı yüklü olanlar yazılımı atmasın

sadece Yumatu IQ-IQ Plus_***_28.08.2013_TNT_UPC....k.e.y yüklesin

yeni en son k.e.y

kumanda sorunu yok

açtığı uydu yazılımın içinde OKU da verilmiştir

sorun çıkmaması ıçın anlayan anlamıştır

yazılım ve yükleme loderi ........k.e.y loderi içindedir

başka versionlarda k.e.y çalışmaz

................................................

bu yazılımda kumanda sorunu var bazı tuşlar değişik

buna k.e.y atmanıza gerek yok

Dump_For_Globo_4100c_1.4.62.abs

DİKKAT

NOT SORUMLULUK YÜKLEYENE AİT

FORTUNE™
28-08-2013, 22:29
bu emu neleri açıyor bilgilendirirmisin...

uşaklı64
28-08-2013, 22:34
tohordaki upc paketini açan yazılımdır ne yazıkki kısa sürdü ***ler down olmuştur tekrar ***lerin verileceği,de meçhuldür o yüzden bekleyip göreceğiz.

rts21
28-08-2013, 22:37
edit...

rts21
28-08-2013, 23:02
edit...

bayram tv
28-08-2013, 23:14
progamı indiriyorum sonra böyle uyarı vermekte ne yapılmalı..

Only the registered members can see the link

rts21
28-08-2013, 23:26
pc de winrar yuklümü dosyayı acmak için

yoksa indir yükle bilgisarayına

bayram tv
28-08-2013, 23:33
pc de winrar yuklümü dosyayı acmak için

yoksa indir yükle bilgisarayına

üstad dediginiz yapdım dosyayı açtı ama sizin dosyanızda virüs var diyor sistem..

rts21
29-08-2013, 00:07
üstad dediginiz yapdım dosyayı açtı ama sizin dosyanızda virüs var diyor sistem..

sende vürıs pragramını kapatıver arkadaşım hayret ya

yada yükleme sil gitsin başka işlere bak

sanki yazılımı ben yazdım içine vüris koydum

bayram tv
29-08-2013, 00:13
editt.

rts21
29-08-2013, 00:31
edit..

bayram tv
29-08-2013, 00:43
bak arkadaşım bende adaware vüris görmedi
ikincisi yazılımı kendim denedim pc de ve uydu cihazımda
öyle verdim
sorun çıkmış olsa vermezdim

bu işlerde devamlı risk vardır riski göze alacan

yada bu işlere girmeyecen anladınmı ben arkadaşlar faydalansın diye

neci yazılımlar deniyorum dongle fita bir kaç kezde cihazım çöktü

önemli değil çöksün ..başkasın cihazının veya pc zarar görmesini asla istemem

tabiki her yazılımıda deneyemem

elinden bir şey gelmeyen hazırcılar da yorum yapmasını da iyi biliyorlar

elbette belli kontroller çercevesinde yazılımlar paylaşmaktasınız bunun için teşekkürler ama en azından paylaşımınızın altında kısaca bilgilendirme paylaşsanız benim gibi bu işlerden pek anlamayanlar için iyi olur diye düşünmekteyim iyi geceler..:wave:

rts21
29-08-2013, 00:48
elbette belli kontroller çercevesinde yazılımlar paylaşmaktasınız bunun için teşekkürler ama en azından paylaşımınızın altında kısaca bilgilendirme paylaşsanız benim gibi bu işlerden pek anlamayanlar için iyi olur diye düşünmekteyim iyi geceler..:wave:

kaldırdım dosyayı kimse zarar görmesin diye.. sorumlu olmak istemem

gladyator
29-08-2013, 01:22
yazılımı attım fakat açmadı *** dosyasını atmak isteyince *** dosyasını almıyor hemşerim selamlar

mutombo
29-08-2013, 13:56
@rts21 konu baslıgında olayı nazikce anlatmıs..neyse onemi yok artık dosyayı cekmis zaten. ama lütfen olayı kavramadan polemige girmeyelim..

rts21
29-08-2013, 14:18
edit...

selvi64
29-08-2013, 22:15
gereksz bir tartışmayı sürdürmek bir yarar yok arkadaşlar.burada birbirimizi kıracak üsluptan kaçınalım lütfen.

rts21
29-08-2013, 23:16
edit..

draculu45
29-08-2013, 23:39
arkadaslar sakin ve seviyeli olalım herkesin bir anlama kabiliyeti var hoş görülü olmak lazım tabiki hakaret içerdiği zaman söz hakkı olup doğruları söylemen nezaketten beni bağlayan bir konu değil ama hepimiz bu forum için doğruları söylemek hoş görülü olmak doğal hakkımız
her insanın mantığı ve anlama kabiliyeti belli seviyede saygılarımla

Admin
30-08-2013, 01:50
Gerçekten forum uyelerimize yakışmayacak bir konudayim şu an ve en eski uyelerimiz yazılım kavgası ediyorlar cok entresan bir durum bazı mesajlar editlenmiştir. Lütfen saygı ve sevginin bitmedigi bir ortamdasınız ne sizler ne bizler kavga gürültü istemiyoruz şimdiden teşekkurler

rts21
30-08-2013, 08:06
ediitt..

cafi
30-08-2013, 12:05
paylaşmak güzeldir bilgi paylaşılmadıktan sonra bu tür sitelerin anlamı kalmaz rts21 arkadaşım yanlış anlama ama başka forumlardada mesajların biraz agrasif haklı olsakta bence sabırlı ve hoş görlü olmakta yarar var diye düşünüyorum

rts21
30-08-2013, 15:00
paylaşmak güzeldir bilgi paylaşılmadıktan sonra bu tür sitelerin anlamı kalmaz rts21 arkadaşım yanlış anlama ama başka forumlardada mesajların biraz agrasif haklı olsakta bence sabırlı ve hoş görlü olmakta yarar var diye düşünüyorum

arkadaşım ben paylaşımcı yım bildiğim konularda hergeze yardım etmeye çalışırım

başkaları gıbı de bencil değilim ne bulursam paylaşırım

başkaları yazılı nı bulur kendi kullanır millet ne yaparsa yapsın der

yazılımı bulur verirsin seni eleştirmeye kalkar

kimi der hangi uyduyu açar kımı hangi kanalları açar

yazılımı denede ver kimi yazılımı yükleyemez cihazı çökertecekmisin der

olumlu eleştirilere eyvallah derim ama olumsuz eleştirilerede agrasif olurum

her yazılımın hangi kanalların açtığını te tek kontrol edememki

elli yüz kişi yazılımı indirir kullanır ..teşekkür dahi etmez

bizim teşekküre ihtiyacımızda yok biz teşekkür için de yapmıyoruz

yazılımı kullananlarda şu kanalları açıyor şu uyduyu açıyor demez

her şeyi yazılımı verenden sorar bekler

bazen yazılımı yüklerken cihazında çökebilir suç kimin olur yazılımı

veren kişinin yazılımı denede ver diyor çökerse onunku çöksün

kendini karantiye alacak

yazılım denerken yumatu iki sefer cihazım çöktü

sizin için yazılım denerken cihazım çöktü cihazım ı ödeyin mi diyoruz yo

demeye hakkım varmı yok

bu işlerde devamlı risk vardır cihazda çoker arızalanabilirde

yada atacan bir sefer yazılım birdaha atmayacan cihazın ömrü boyu kullanacak

ben uydu işi merakı hobi için yaparım çökerde arızada yapar önemli değil

rts21
30-08-2013, 17:34
yazına karşılık yazmıyorum.. kes birdaha benim hakım da yazı yazarsan uslubumu

değiştirecem

cesur55
30-08-2013, 23:35
yazına karşılık yazmıyorum.. kes birdaha benim hakım da yazı yazarsan uslubumu

değiştirecem

rts 21 abi sana haksızlık yapılıyor. saldırı yapılıyor .soğukkanlı ol. ve buradan moderatör arkadaşlara sesleniyorum. bu saldırıyı durdurun. burası kişisel saldırı yeri değil .

rts21
31-08-2013, 10:39
rts 21 abi sana haksızlık yapılıyor. saldırı yapılıyor .soğukkanlı ol. ve buradan moderatör arkadaşlara sesleniyorum. bu saldırıyı durdurun. burası kişisel saldırı yeri değil .

boş ver arkadaşım bazen iyilıkten anlamayan ınsanlar var

ben yine paylaşımı yapacam onlar utansın

12eylul10
31-08-2013, 17:27
bu kadar insanı saf yerine koyma yok araştırmışmışda yok tohor, a yazılımı veren buymuşda senin gibi benbenci adam ilk defa görüyorum ben senin verdiğin yazılımlarını kullanmıyorum bile sen kim muhatap olmak kim sen kendini ne zannediyorsun fasulyenin kendini nimetten saydığı gibi oraya bir yazılım verdim diye sen kendini adamdanmı zannediyorsun yazılım verdim diye herkese olmadık şeyler yazıyorsun yaran varki gocunuyorsun eğer ben moderatör olsam bu sitede senin defterini hemen dürerdim bu insanlar sen aşağılasın diye yok bu sitede ağzından çıkanı kulağın duysun yoksa o kulağını koparırlar bunu bil ben sana ne teşekkür edeceğim senin verdiğin yazılımları kullanmıyorum ki sana teşekkür edeyim ben her zaman kullandığım dosyalar için teşekkürümü yaparım paylaşmaktan zevk alıyormuşmuş ağzına geleni saydıktan sonramı zevk alıyorsun sana diyeceğim bundan ibarettir saygılı olmayı ve hoş görülü olmasını bil oraya bir yazılım verdim diye insanları aşağılama.

uşaklı64 abi kusura bakma ama ortalığı karıştırdın W3 uydusunun ne olduğunu bilmiyosun sanırım konu başlığında w3 açan yazılım demiş thor dememiş eğer çekincelerin varsa indirmez ve yüklemezsin o kadar neden tartışma ortamı oluşturuyosun yada özelden sorarsın nedir yazılımla ilgili detaylı bilgi istersin böyle bir uslupla saldırmaya hakkın yok yaşın büyük olmasına rağmen özür dilemelisin bence forumdaki herkesten özür dilemelisin senin dozunu kaçırdığın yazıların yüzünden yazılımı kaldırdı abimiz birilerinin faydalanmasına engel oldun neyse daha sakin olalım bence ( bu arada bu yazılımı indiren yükleyen yokmu yorumlarını yazsınlar bence rts21 abicim bende bu yazılımı denemek istiyorum gerekirse özelden yazarmısın yazılımın linkini)

rts21
31-08-2013, 18:45
uşaklı64 abi kusura bakma ama ortalığı karıştırdın W3 uydusunun ne olduğunu bilmiyosun sanırım konu başlığında w3 açan yazılım demiş thor dememiş eğer çekincelerin varsa indirmez ve yüklemezsin o kadar neden tartışma ortamı oluşturuyosun yada özelden sorarsın nedir yazılımla ilgili detaylı bilgi istersin böyle bir uslupla saldırmaya hakkın yok yaşın büyük olmasına rağmen özür dilemelisin bence forumdaki herkesten özür dilemelisin senin dozunu kaçırdığın yazıların yüzünden yazılımı kaldırdı abimiz birilerinin faydalanmasına engel oldun neyse daha sakin olalım bence ( bu arada bu yazılımı indiren yükleyen yokmu yorumlarını yazsınlar bence rts21 abicim bende bu yazılımı denemek istiyorum gerekirse özelden yazarmısın yazılımın linkini)

önce bu yazılımı at
3329c. galaxy_spanish,1.4.62.UPC

sonra k.e.y yükle
Yumatu iq plus k,e,y 28.08.2013

kumanda sorunuda yok bu yazılımda

yumatu bölümünde var bunları at ok

olmasasa bildir yardım edeyim

rts21
31-08-2013, 22:59
teşekkürler serkan usta ilgine

kupabjk
01-09-2013, 10:15
Selam rts usta,,bende de bu işlemcili cihaz var,,skylink,orf falan açık,bu malum paketi açmak için yeni yazılım atmadım emu skylink,orf paketini falan açtığı için,,,,güncel ***leri girdim fakat kanallar açılmadı,,yardımcı olabilir misiniz acaba? :)

rts21
01-09-2013, 10:44
Selam rts usta,,bende de bu işlemcili cihaz var,,skylink,orf falan açık,bu malum paketi açmak için yeni yazılım atmadım emu skylink,orf paketini falan açtığı için,,,,güncel ***leri girdim fakat kanallar açılmadı,,yardımcı olabilir misiniz acaba? :)

k.e.y elle girsen çalışmaz

yeni version yazılımı atmassan k.e.y çalışmaz

1.4.62 versionu atman lazım

eski version larda bu paketler çalışmıyor denedim ben

1.4.62 spanish yazılımı attıktan sonra sofcam atman lazım
bunda kumanda sorunu yok

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

globo 4100c atarsan softcama gerek yok k.e.y leri yüklü

ama bunda kumanda bazı tuşları değişik

kupabjk
01-09-2013, 11:21
usta bu galaxy spanish emu sunun indirmeye çalıştım fakat nedense virüs uyarısı verdi,,,o sorun değil de şimdi,,,,emu yükleyebiliyorum da softcam işinden anlamıyorum,önce emu yu yükledikten sonra aynı yerden bir *** dosyası mı atacağız yani :)

hüseyin
01-09-2013, 11:51
arkadaşlar 1.4.62 yazılımı yumatuplusa attım.....yaklaşık 1 saat belirtilen paketleri seyrederken makine kapandı birdahada açılmadı.......makinanın önündeki kırmızı ışık arabaların sinyal lambası gibi sürekli yanıp sönüyor,başka bir icratıda yok....çeşitli laederlerle orijinal yazılım atmaya çalıştım fakat nafile.....sanırım bu mekanik veya elektronik bir arıza deyil,yazılımdan kaynaklanan bir arıza....kısacası vürüslü yazılımdan dolayı....bu olayda ben cinlik şeytanlık görüyorum yani şerefsizce alçakça kancıkça sinsice yapılan bir oparasyon,bu oparasyonda yerli platformunda ilgisi alakası var,şuan sahipsizya istedkleri gibi kendi çıkarları doğrultusunda firmalara emuyu açıyor tmsf....bizlerde burada adminlerde dahil yerli platformların kodu yazılımı verilmez bahsedilmez diye kendimizi yırtalım....makinasına yazılımı yükleyecek olan arkadaşlar bunları göze alıyorsan at kardeşim makinaya çünki bu klon yazılım yani uydurmasyon yani devşirme yani kötü niyetle tamaman cihazları bozmaya yönelik bir yazılım...makine çöksün sahibi bozulan makinanın yerine gidip yeni bir makine alsın...ayrıca tamir piyasasıda hareketlensin....fakat iki gündür serviste olmasına rahmen henüz tamirinin giderilemediğini söylüyorlar....beklemedeyim........ayrıca rts21 arkadaşın bunda hiç günahı yoktur...o tamamen iyi niyetle arkadaşlarına yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşımız...suç siparişle hastalıklı yazılım veren firmanındır.....

kupabjk
01-09-2013, 12:05
arkadaşlar 1.4.62 yazılımı yumatuplusa attım.....yaklaşık 1 saat belirtilen paketleri seyrederken makine kapandı birdahada açılmadı.......makinanın önündeki kırmızı ışık arabaların sinyal lambası gibi sürekli yanıp sönüyor,başka bir icratıda yok....çeşitli laederlerle orijinal yazılım atmaya çalıştım fakat nafile.....sanırım bu mekanik veya elektronik bir arıza deyil,yazılımdan kaynaklanan bir arıza....kısacası vürüslü yazılımdan dolayı....bu olayda ben cinlik şeytanlık görüyorum yani şerefsizce alçakça kancıkça sinsice yapılan bir oparasyon,bu oparasyonda yerli platformunda ilgisi alakası var,şuan sahipsizya istedkleri gibi kendi çıkarları doğrultusunda firmalara emuyu açıyor tmsf....bizlerde burada adminlerde dahil yerli platformların kodu yazılımı verilmez bahsedilmez diye kendimizi yırtalım....makinasına yazılımı yükleyecek olan arkadaşlar bunları göze alıyorsan at kardeşim makinaya çünki bu klon yazılım yani uydurmasyon yani devşirme yani kötü niyetle tamaman cihazları bozmaya yönelik bir yazılım...makine çöksün sahibi bozulan makinanın yerine gidip yeni bir makine alsın...ayrıca tamir piyasasıda hareketlensin....fakat iki gündür serviste olmasına rahmen henüz tamirinin giderilemediğini söylüyorlar....beklemedeyim........ayrıca rts21 arkadaşın bunda hiç günahı yoktur...o tamamen iyi niyetle arkadaşlarına yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşımız...suç siparişle hastalıklı yazılım veren firmanındır.....
Ben de bir tuhaflık seziyorum usta,,bana da şöyle geliyor,,milli maçlar nedeniyle verilecek arada milleti önce alıştırıp sonra da sistemi kapatacaklar gibi geliyor ama sizinki de bayağı bir şanssızlıkmış yaa,,ben daha yazılımı yüklemedim,,yazınızdan dolayı da muhtemelen yüklemeyeceğim,,zaten indirmeye çalışırken virüs uyarısı verdi,,böyle bir sorun yaşayan başka arkadaşlar da varsa lütfen bilgilendirirlerse sevinirim

soylu2011
01-09-2013, 12:36
IQ Plus Yazılımı

soylu2011
01-09-2013, 12:37
Only the registered members can see the link***s_by_.html

NOT: ***ler Güncellendi

kupabjk
01-09-2013, 12:38
1 ıq plus yzılımıOnly the registered members can see the link***byTraiaN.rar.html
mu_1.4.62.rar.html 2 guncel *** vurus yok kendim deneyip veriyorum v3.7astra19 upc 0.8 hepsi ok

usta dosya bulunamadı diyor

kupabjk
01-09-2013, 12:47
Only the registered members can see the link***byTraiaN.rar.html

bunda da dosya bulunamadı diyor usta yaa :D

rts21
01-09-2013, 12:51

hüseyin kardeş 1.4.62 yazılımlarını hepsini denedim ispanyolu rus u

sorunla karşılaşmadım ondan sonra verdim siteye

bazı arkadaşlar vürıs oldugu nu soyledi ne kadar dogru bilmiyorum

ne pc nede cihazda sorun olmadı

belki 10 sefer 1.4.62 benzerlerini denedim

senin bu sorunla karşılaştıgına üzüldüm

sorun olsa okadar kişi indirmiş hepsindede olabilir

belki senin cihazında alakalı olabilir

yumatu ıq plus evvelde bende eski yazılım atarken çökmüştü

bazen oluyor yumatu ıq plus larda

bende sorumlu olmak istemem

yazılımı verdiğim için

genelde sorun olursa yazılımı kaldıracam

rts21
01-09-2013, 13:00
usta bu galaxy spanish emu sunun indirmeye çalıştım fakat nedense virüs uyarısı verdi,,,o sorun değil de şimdi,,,,emu yükleyebiliyorum da softcam işinden anlamıyorum,önce emu yu yükledikten sonra aynı yerden bir *** dosyası mı atacağız yani :)

önce 1.4.62 yazılımı

sonra k.e.y leri k.e.y loderiyle yükleyecen

sofcam k.e.y aynı şey

kupabjk
01-09-2013, 13:15
önce 1.4.62 yazılımı

sofcam k.e.y aynı şey

Eyvallah usta sağolasın,,da benim cihazda baff 6000 gold twin,,,bende de virüs uyarısı verdi yazılımı indirirken,,,arkadaşın cihazı arızalanmış,,bende çekiniyorum yüklemeye yazılımı ne yapsam bilmiyorum usta yaa :)

hüseyin
01-09-2013, 13:27
hüseyin kardeş 1.4.62 yazılımlarını hepsini denedim ispanyolu rus u

sorunla karşılaşmadım ondan sonra verdim siteye

bazı arkadaşlar vürıs oldugu nu soyledi ne kadar dogru bilmiyorum

ne pc nede cihazda sorun olmadı

belki 10 sefer 1.4.62 benzerlerini denedim

senin bu sorunla karşılaştıgına üzüldüm

sorun olsa okadar kişi indirmiş hepsindede olabilir

belki senin cihazında alakalı olabilir

yumatu ıq plus evvelde bende eski yazılım atarken çökmüştü

bazen oluyor yumatu ıq plus larda

bende sorumlu olmak istemem

yazılımı verdiğim için

genelde sorun olursa yazılımı kaldıracam

benim şansızlığımda olabilir...bilemiyeceğim...fakat butür klon yazılımlar her zaman sorunlu olmuştur... makinada sorun olmuştur kumandada ayrı bir sorun...yani yazılımı yükleyince cihaz ve kumanda felç geçiren insana dönüşüyor,kısmen kontrolünden çıkıyor.....yazılımıda başka bir siteden almamın hiçbir anlamı yok.. çünki her site veya forumun yazılımı aldığı kaynak aynı...alıntı veya kopya...rts21 kardeşim şöyle veya böyle sonuçta adamların amacı stoklardaki yumatuplusları bitirmek..yoksa yumatunun diğer modellerinede yazılımı verebilirdi...zaten birkaç yıllık ömrü kalmış olan dijital rızıvırları fazla geç olmadan elden çıkarma gayretidir....hoşça kal ...

rts21
01-09-2013, 13:51
Eyvallah usta sağolasın,,da benim cihazda baff 6000 gold twin,,,bende de virüs uyarısı verdi yazılımı indirirken,,,arkadaşın cihazı arızalanmış,,bende çekiniyorum yüklemeye yazılımı ne yapsam bilmiyorum usta yaa :)

sorumlu olmak istemem kendin bilin

sorumluluk yükleyene ait

cafi
01-09-2013, 22:38
önce 1.4.62 yazılımı

sofcam k.e.y aynı şey

arkadaşımda yumatuq var geçen gün *** dosyasını yükledim yazılım eski olduğu için açmadı 1.4.62 yazılımı gerktiğini daha sonra ararştırıken buldum sorunsuz loderi masa üstüne atım yanlış bilmiyorsam bu yazılım sorunsuz loder ile yükleniyor *** ve yazılım aktif ise yükleyeyim
emeğine sağlık teşekürler

rts21
02-09-2013, 08:37
arkadaşımda yumatuq var geçen gün *** dosyasını yükledim yazılım eski olduğu için açmadı 1.4.62 yazılımı gerktiğini daha sonra ararştırıken buldum sorunsuz loderi masa üstüne atım yanlış bilmiyorsam bu yazılım sorunsuz loder ile yükleniyor *** ve yazılım aktif ise yükleyeyim
emeğine sağlık teşekürler

activ

glaxy spanish
bu yazılımı atarsan k.e.y yüklemen gerek kumanda sorunu yok
...................................................

bunu atarsan k.e.y gerek yok yazılımın içinde var

kumanda sorunu var bunda

cesur55
02-09-2013, 11:03
activ

glaxy spanish

kumanda sorunu var bunda

globo 4100c de kumanda sorunu varmı bide paket full açık mı ne kadarını açıyor.

rts21
02-09-2013, 12:42
globo 4100c de kumanda sorunu varmı bide paket full açık mı ne kadarını açıyor.

kumanda sorunu var hepsinide açmaz mesela en önemli kanalı açmaz

çoğunu açar

cesur55
02-09-2013, 12:46
kumanda sorunu var hepsinide açmaz mesela en önemli kanalı açmaz

çoğunu açar

sağol abi teşekkür ediyorum.

cafi
02-09-2013, 13:38
activ

glaxy spanish

kumanda sorunu var bunda

arkadaşım ilgine teşekürler

roki
04-09-2013, 09:09
bende sorun olmaya basladi bu yumatu iq crx plus makinayi sundurdumde actimca sinyal yok sonra gezdiriyorum kanalari geliyor bazen gelmiyoz yardimci olursaniz sevinirim simdiden tskuller

adur
04-09-2013, 10:21
yazılım için teşekkürler