PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : forumda sayfa açma sorunu

cafi
29-08-2013, 23:44
mrb oldukça sık olarak sayfa açma sorunu yaşıyorum konuya tıklıyorum konu,daki mesajlara ulaşamıyorum geçenlerde aliharbiye üstat aynı sorunla karşılşmış konu kilitli olduğu için yeni konu açma gereği duydum

kanberoğlu
29-08-2013, 23:50
Değerli üsdat bu sorun internet explorer de yaşanıyor. Diğer lerinde sorun yok. Google chorome ve mozilada sorun yok. Onları kullanmayı deneyin üsdat. Sanıırım bir sorun oluştu umarım en kısa sürede çözülür. saygı ile.

cafi
30-08-2013, 00:06
Değerli üsdat bu sorun internet explorer de yaşanıyor. Diğer lerinde sorun yok. Google chorome ve mozilada sorun yok. Onları kullanmayı deneyin üsdat. Sanıırım bir sorun oluştu umarım en kısa sürede çözülür. saygı ile.
üstat haklısın Google chorome ve mozilada bunlarda sorun yaşamıyorum fakat ben alışkanlıktan dolayı internet explorer kulanıyorum ilgine teşekürler umarım düzelir

Admin
30-08-2013, 00:14
@CAFİ USTA her türlü sorun olmamasına ragmen sunucuya restart işlemi yaptım az önce belki farketmişsinizdir 5-10 dakika siteye erişim kesildi.

internet explorer ile kullanım malesefki tum sitelerde zor explorer hantal bir tarayıcı ,tüm sitelerde uyumluluk sorunu yasatıyor ve kimse kullanmıyor internet explorer ile aynı işlemi gören firefox tavsiye ederim cok daha hızlı tarayıcı isterseniz chrome veya yandex brawser kullanmalısınız .Bizim forum adına yapacak birşeyimiz malesefki yok.Ve bize gelen istatsiliklerde explorer cokaz kişi kullanıyor

cafi
30-08-2013, 00:38
üstadım ilginize ve aydınlatıcı bilgiye teşekürler

osman yıldır
30-08-2013, 08:09
mrb iyi günler

ben son zamanlarda formunuza girdigimde ilksayfayı acabılıyorum ikinci sayfayı
acilmıyor neden anlamıyorun sayfa aciliyor kalıyor detayları goremıyorum saygılar

aliharbiye
30-08-2013, 09:52
malesef internet exploler ile sorun devam etmektedir. halen şimdiye kadar bazen sayfayı 2-3 kere yenilediyim olup sayfa bilgilerini görememekteyim. ama iyi kötü idare ediyorum sağlık olsun. olmasada mozilla ile işimi görüyorum.

aliharbiye
06-09-2013, 09:28
Arkadaşlar forumla ilgili sayfa açma sorunu ie. sorun olup açmamaktadır, sorun kullandığımız ie. eski güncellenmemiş olmasından kaynaklanıyor. ben dün ie 10 versiyonunu kurmak istedim kuramadım, ama ie 9. kurdum dünden bu güne dek birden bir sürü sayfa açtım, sıkıntı yok bilginize arz ederim. saygılarımla aliharbiye.

Hikmet™
06-09-2013, 22:24
Ben İE 10 kullanıyorum hiçbir sorun yaşamıyorum forumda.

Hilmi
06-09-2013, 23:11
Ben İE komple kaldırdım hiçbir sorun yaşamıyorum...:ranger:

Only the registered members can see the link

Admin
06-09-2013, 23:58
Sorunların çözümü sunuldugu için konu kapanmıştır.