PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık; Dsmart Botech 2008 Aktivasyonlu.

A.Bozoğlu
14-09-2013, 15:03
Satış iptal edilmiştir, Konu kapatılabilir!...

bayram tv
14-09-2013, 16:16
1.Devir yapılmazsa sorun olur paket üyeliklerinde ve iptal için tc kimlik no dogum tarihi vs. hatta bazen anne kızlık soy ismini bile sormakta ve kimlik fotokopinle dilekçen ile fax çekilip paket iptali yapılmakta ne yapacagız sen bu cihazı alana kimlik bilgilerinimi vereceksin bu büyük sorun..:warn:

2. devir işlemi vermiyorsan yarın sen cihazım çalındı dersen alan kişi hırsızlık suçlumasıyla yargılanabilir:warn:

3.Bildigim kadarıyla cihaz devir işlemlerinden sonra ücretsiz kanallar kapanıyor, bu konuyu inceleyip devir işlemdinden sonra kanallar açık kalabilecekmi teyit ettirmek lazım dsmart mh. den:warn:

A.Bozoğlu
14-09-2013, 16:30
1.Devir yapılmazsa sorun olur paket üyeliklerinde ve iptal için tc kimlik no dogum tarihi vs. hatta bazen anne kızlık soy ismini bile sormakta ve kimlik fotokopinle dilekçen ile fax çekilip paket iptali yapılmakta ne yapacagız sen bu cihazı alana kimlik bilgilerinimi vereceksin bu büyük sorun..:warn:

2. devir işlemi vermiyorsan yarın sen cihazım çalındı dersen alan kişi hırsızlık suçlumasıyla yargılanabilir:warn:

3.Bildigim kadarıyla cihaz devir işlemlerinden sonra ücretsiz kanallar kapanıyor, bu konuyu inceleyip devir işlemdinden sonra kanallar açık kalabilecekmi teyit ettirmek lazım dsmart mh. den:warn:

3.şık sebebiyle devir işlemi yapılmayacaktır dedim zaten, devir yapıldığında bu cihazın 2008 aktivasyonunun bir anlamı kalmaz.

bayram tv
14-09-2013, 16:34
bu cihazı alana tc kimlik bilgilerini vermezsen alan diyelim paket üyeligi amak isterse alamaz çünkü farklı isme kayıtlı cihaz o yüzden devir işlemini yapmalısın..

A.Bozoğlu
14-09-2013, 16:43
Satış iptal edilmiştir.

bayram tv
14-09-2013, 16:48
1.Devir yapılmazsa sorun olur paket üyeliklerinde ve iptal için tc kimlik no dogum tarihi vs. hatta bazen anne kızlık soy ismini bile sormakta ve kimlik fotokopinle dilekçen ile fax çekilip paket iptali yapılmakta ne yapacagız sen bu cihazı alana kimlik bilgilerinimi vereceksin bu büyük sorun..

2. devir işlemi vermiyorsan yarın sen cihazım çalındı dersen alan kişi hırsızlık suçlumasıyla yargılanabilir

3.Bildigim kadarıyla cihaz devir işlemlerinden sonra ücretsiz kanallar kapanıyor, bu konuyu inceleyip devir işlemdinden sonra kanallar açık kalabilecekmi teyit ettirmek lazım dsmart mh. den

bunları yazdım anlatamadım galiba alan anlar artık ben uyarı yaptım alan razı satan razıysa hayırlı işler..

serkansgrl
14-09-2013, 20:54
ben alacagım kaç lira bu cihaz tc filan istmem satan kişi iptal ettirmesin yeter bnm için

serkansgrl
14-09-2013, 20:55
ufff 220 tl cok alınmaz

A.Bozoğlu
14-09-2013, 21:22
ben alacagım kaç lira bu cihaz tc filan istmem satan kişi iptal ettirmesin yeter bnm için

ufff 220 tl cok alınmaz

Aklınızdan geçen bir fiyat varsa pm ile bildirin, pazarlık sünnettir beni tanıyan bilen bilir, Çok cihaz aldım sattım Allah'a şükür sorun yaşamadım hiç, satılırsa satılır satılmaz ise kalır.

Hikmet™
14-09-2013, 21:40
Aklınızdan geçen bir fiyat varsa pm ile bildirin, pazarlık sünnettir beni tanıyan bilen bilir, Çok cihaz aldım sattım Allah'a şükür sorun yaşamadım hiç, satılırsa satılır satılmaz ise kalır.

Satılsın satılsın da hem kendi güvenliğiniz hemde alacak kişinin güvenliği için devir şart.!!!

mert383
14-09-2013, 22:19
@A.bozoğlu nu yıllardır tanırım forumlardan.
Kesinlikle dürüst saygılı ,sözünün eri bir arkadaştır.

A.Bozoğlu
14-09-2013, 22:55
@A.bozoğlu nu yıllardır tanırım forumlardan.
Kesinlikle dürüst saygılı ,sözünün eri bir arkadaştır.

Eyvallah dostum eksik olma, beni bilen biliyor zaten paraya değil dostluğa önem verdiğimi, çok cihaz sattım, hiç kimse parayı almadan cihaz yollamaz, ben yolladım hiçde pişman olmadım. Bu ilk alış verişim değil, sonda olmayacak,

Yukardada durumu anlatmaya çalıştım ama sanırım anlatamamışım. :( devir işlemi sonrasında 2008 yılında yapılan sözleşme geçersiz oluyor ve cihaz ile şuan izlenen kanallar artık izlenemiyor. Yani sorun devir değil, devrettiğimizde alan arkadaş bu kanalları para verip izlemek zorunda kalıcak. peki böyle olunca güvenli alış verişmi yapmış olucak?

Son olarak yetkili arkadaşlar konuyu kapatabilirler, zira dolandırıcı gibi lanse edilmek istemem!...:smiles22:

bayram tv
14-09-2013, 23:33
Eyvallah dostum eksik olma, beni bilen biliyor zaten paraya değil dostluğa önem verdiğimi, çok cihaz sattım, hiç kimse parayı almadan cihaz yollamaz, ben yolladım hiçde pişman olmadım. Bu ilk alış verişim değil, sonda olmayacak,

Yukardada durumu anlatmaya çalıştım ama sanırım anlatamamışım. :( devir işlemi sonrasında 2008 yılında yapılan sözleşme geçersiz oluyor ve cihaz ile şuan izlenen kanallar artık izlenemiyor. Yani sorun devir değil, devrettiğimizde alan arkadaş bu kanalları para verip izlemek zorunda kalıcak. peki böyle olunca güvenli alış verişmi yapmış olucak?

Son olarak yetkili arkadaşlar konuyu kapatabilirler, zira dolandırıcı gibi lanse edilmek istemem!...:smiles22:

benim mesajlarımda sana birşey dedigim yok ilerde sende sorun yaşarsın başın agrıyabilir o yüzden :45:

Hikmet™
15-09-2013, 09:25

Asla biz size dolandırıcı demeyiz diyenede göz açtırmayız. Sadece kendi güvenliğiniz için devir daha uygun olur yoksa bizim açımızdan hiç bir sakınca yok.

sweetblood
27-09-2013, 16:39
cihaz devir işlemlerinden sonra ücretsiz kanalların kapandığına emin misiniz
d smart müşteri hizmetlerinden teyit ettiniz mi

A.Bozoğlu
27-09-2013, 18:33
cihaz devir işlemlerinden sonra ücretsiz kanalların kapandığına emin misiniz
d smart müşteri hizmetlerinden teyit ettiniz mi

İlk mesajı okumadan yazmışsınız, cihaz artık satışta değil! kafanıza takılan herhangi bir soru varsa 0850 266 0 266 No'lu Çağrı Merkezini arayıp öğrenebilirsiniz.

Not: Yettkili arkadaşlardan konunun gereksiz yere daha fazla uzamaması için kapatılmasını istiyorum.

Admin
27-09-2013, 18:36
Konu kapanmıştır. D SMART ve Digiturk gibi cihazlarınız varsa satmayın sorun olabilir daha önce bununla ilgili bir problem yasandı bu sitede bu yüzden bu tür satışlar tehlikelidir.