PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Laptop Usb ile Yazılım atma sorunu

kupabjk
05-10-2013, 12:52
Selam arkadaşlar,laptoptan uydu cihazıma yazılım falan atmak için usb2.0 to rs232 convertor aldım koodmax diye bir firmadan,driver cd si var fakat windows 7 ile uyumlu değil bu driver.Bu sorunu nasıl halledebilirim arkadaşlar.Şimdiden Teşekkürler.

cesur55
24-10-2013, 00:20
Selam arkadaşlar,laptoptan uydu cihazıma yazılım falan atmak için usb2.0 to rs232 convertor aldım koodmax diye bir firmadan,driver cd si var fakat windows 7 ile uyumlu değil bu driver.Bu sorunu nasıl halledebilirim arkadaşlar.Şimdiden Teşekkürler.

benzer kablodan bende almıştım çok uğraştım . çözüm cd sinde ve win 8 üstelik benim laptop.

Volkan
24-10-2013, 08:07

RS 232 taktığında aygıt yöneticisinden süsrücü güncelleştir den devam edip otomatik bulmasını sağla nete bağlanıp güncel sürücüyü indirebilir. Eğer bu dediğim olmazsa yine aygıt yöneticsiniden donanım kimliğindeki kodları aşağıda adresini yazdığım sitede arama çubuğuna yazıp drıverı arattırabilirsin.

devid.info

kupabjk
24-10-2013, 13:27
Teşekkür Ederim ustalar,sorun çözüldü,aygıt yöneticisinden otomatik olarak yüklendi.İlginiz için çok teşekkür ederim :)