PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atlanta Smart G4 1.4.3 YAZILIMI usb versiyonu yayınlandı.

fatihmc
23-10-2013, 16:03
Atlanta Smart G4 1.4.3 YAZILIMI usb versiyonu yayınlandı.

Yazılımı almak için lütfen linki kullanın( yükleme talimatı ve yazılım )

Only the registered members can see the link

1-Dsmart radyo portal kanallarındaki sorun düzeldi.
2-CCcam yayınlarında geç açma şikayeti vardı düzeldi.(Burada daha önce sorun yaşamayanlar modül kullanan arkadaşlarmış sorunu tespit ettik.Modul takılı olmadan CCcam de kanallar geç geliyor.artık bu sorun yok)İstediğiniz İP cam sürümünü kullanabilirsiniz.
3-Smartbox market eklendi.

DİKKAT !! BU yazılım yükleyen arkadaşların bütün bilgileri silinecektir.Bunun için hepinizden özür dileriz fakat stabil olması için bu şart.Belli bir zaman sonunda güncellemelerde bunu yaşamayacağız.Kasım ayı sonunda tamamlanmasını beklediğimiz Backup özelliği sayesinde artık yedeklerimizi rahatlıkla sorun vs olduğunda geri alabileceğiz.

Sizlerin testinden sonra Update server'a yüklenecektir.İsteyenler buradanda cihaza indirebilirler.(ayrıca duyuracağız.)

sherysam
31-10-2013, 13:02
Smart g4 amlak istiyorum kanal geçiş hızı nasıldır ? , daha önce dm800 hd kullanıyordum , kanal geçiş hızı çok iyidi ,

sherysam
31-10-2013, 13:08

Atlanta SMART G4 ile yukarıda verdiğim linkteki cihaz arasında kaldım tavsiyelerinizi bekliyorum. Ebaydaki cihaz donanımsal olarak daha iyi geldi bana birde BEST olması ..

tavsiyeleriniz

fatihmc
01-11-2013, 00:15
Smart g4 amlak istiyorum kanal geçiş hızı nasıldır ? , daha önce dm800 hd kullanıyordum , kanal geçiş hızı çok iyidi ,

800 hd cıhazına hızlı diyorsanız smart g4 modelının hızı karşısında

gozlerınız şaşıracak normal dsmart cıhazında 3 sn olan kanal gecıs hızı

smart g4 modelınde 0.5 sanıye hatta gecıs yaptıgımız kanallar hd kanaldır

sherysam
01-11-2013, 18:04

Atlanta dediğiniz gibi çok hızlı tatmin oldum , bu verdiğim linkteki cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz , işletim sistemi 4.2 diye bahsetmişler 4.0'dan ne farkı var...
teşekkürler

sneacer
08-11-2017, 16:45
arkadaşlar öncelikle merhaba benim sorunum atlanta smart g4 modeli acılşta atlanta yazısında kalıyor ve yeşil ısık yanıp sonuyor baska bir işlem de yaptırmıyorusb den yazılım yuklemeyi denedim ama usb yi görmuyor

Hikmet™
08-11-2017, 18:53
arkadaşlar öncelikle merhaba benim sorunum atlanta smart g4 modeli acılşta atlanta yazısında kalıyor ve yeşil ısık yanıp sonuyor baska bir işlem de yaptırmıyorusb den yazılım yuklemeyi denedim ama usb yi görmuyor

Siz en iyisi o cihazı kullanmayın. Bende de smart G4 var ama aldığım güne lanet ettim adam akıllı kullanamadım, şimdi cihaz bi köşede atıl vaziyette bekliyor.