PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Günlük gazete okuyormusunuz? hangi gazeteler tercih sebebiniz?

CABBARİ
31-10-2013, 12:53
Ben duzenli gazete okurum gazetenin yaklasimi ve tarafi onemli o sebeple gunluk ulusal ve yerel gazeteleri okurum
Gazete bence internetten okunmamali illaki o gazete sesini duyacaksin o kokuyu alacaksin ellerin kararacak vs.
Sabah
Turkiye
Yeniasya
Net okudugum gazeteler
Sizlerin gazete tercihleri nedir?

Admin
31-10-2013, 13:03
Ben genelde hürriyet gazetesini okurum .Hergun duzenli okuma alışkanlıgım yok ama

muslum-baba
31-10-2013, 13:05
posta & şok

CABBARİ
31-10-2013, 13:44
Ben duzenli okurum ozellikle yerel gazete ve sabahi sari sayfalarina varincaya kadar okurum

outflatted
31-10-2013, 16:42
Ben hergün Cumhuriyet alıyorum. İçinde son derece kaliteli makaleler oluyor. Ayrıca Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) ve Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) haber sitelerini takip ediyorum.

aliharbiye
31-10-2013, 17:48
ben hergün sabah gazetesi okurum, ara sırada cumhuriyet gazetesi okuyorum. tabii yerel gazeteler ve dergiler hariç.

CABBARİ
31-10-2013, 18:26
ben hergün sabah gazetesi okurum, ara sırada cumhuriyet gazetesi okuyorum. tabii yerel gazeteler ve dergiler hariç.
Ben hincal uluc ve yavuz donata bayiliyorum benim ruhuma hitap ediyorlar

rselturk
31-10-2013, 19:52
On gündür taşınma derdindeyim,hiç bir şey okuduğum yok.Ama genelde Hürriyet Gazetesini düzenli okurum.Yakında bunu da değiştirmem olası...:49:

CABBARİ
31-10-2013, 20:25
On gündür taşınma derdindeyim,hiç bir şey okuduğum yok.Ama genelde Hürriyet Gazetesini düzenli okurum.Yakında bunu da değiştirmem olası...:49:
Neden degistirmek istiyorsunuz

harfun
31-10-2013, 21:35
ben yalnızca sözcü gazetesi okurum. diğerlerini bedava verselerde okumam.

rselturk
31-10-2013, 23:20
Neden degistirmek istiyorsunuz

Aydın Doğan'a kızgınlığımdan....

uydu3405
31-10-2013, 23:42
Herkes kendine yakın gazeteyi okuyor kimse kimsenin gazetesini kötülemesin boşuna benim gazetem tarafsız diyenler önce kendisi hangi tarafta bunu düşünsün ve o gazeteninde aynı tarafta olduğunu unutmasın.

yildo
01-11-2013, 03:11
yillardir huriyet okuruyum milliyet vatan sozcu de okurum ama internetten

aliharbiye
01-11-2013, 10:40
Ben hincal uluc ve yavuz donata bayiliyorum benim ruhuma hitap ediyorlar
köşe yazıları her zaman dikkatimi çekip ön planda köşe yazılarını okuyorum, bende hıncal uluç yazı yaklaşımını zevkle okuyorum çok komik yaklaşımlar sergiliyor, ardından mehmet barlas. ve nazlı ılıcak yazılarınıda okuyorum değişik karmaşık yarumlar yapıyor.

CABBARİ
01-11-2013, 11:58
Eskiden gazetelerde hepsinde tarafsiz siyasi gazete yazardi hala yaziyormu?

aliharbiye
02-11-2013, 14:15
cumhuriyet gazetesi halen tarafsız yazmaya devam ediyor, ama okuyucuları çok azaldı, buradaki bayii diğer gazetelerden 500-600 adet satarken cumhuriyet gazetesi sadece sipariş sayısına göre geliyor, yaşadığım yerde gazete okuyan okuyucu sayısı sayılır nitelikte, kahvehane kültürü dışında hiç bir şey yok, zaten gazete okuyanlarda okumuş kariyer sahibi olan kesim.

CABBARİ
03-11-2013, 12:18
cumhuriyet gazetesi halen tarafsız yazmaya devam ediyor, ama okuyucuları çok azaldı, buradaki bayii diğer gazetelerden 500-600 adet satarken cumhuriyet gazetesi sadece sipariş sayısına göre geliyor, yaşadığım yerde gazete okuyan okuyucu sayısı sayılır nitelikte, kahvehane kültürü dışında hiç bir şey yok, zaten gazete okuyanlarda okumuş kariyer sahibi olan kesim.
Cumhuriyet ve benzeri hirkac gazete daha var bunlar ideolojik gazete herkeson alop okumadigi belli bir kitleye hitap esen gazete o sebwple cok fazla satmiyor

FORTUNE™
03-11-2013, 12:57
Sadece Sözcü okurum gerisi benim için bişiy ifade etmiyor..

CABBARİ
06-11-2013, 12:40
Dun biryerde okudum milli gazete bwlli bir kesime hitap ediyor ama guzel yazilari var

CABBARİ
24-10-2014, 14:40
yeni bir gazeteyle tanıştım ilginç yazılar var aydınlık

rselturk
24-10-2014, 15:23
yeni bir gazeteyle tanıştım ilginç yazılar var aydınlık

"Aydınlık" oldum olası ilginçtir.Köstebek misali yeraltında olanları bile gün ışığına çıkarır.Bu nedenle de tüm iktidar partilerinin her zaman boy hedefidir...Ömrü uzun olsun!..

Bizde gazete günlük tüketim malzemesidir.İstisnasız her gün alınır;Hürriyet Gazetesi.Ama ben Cabbari dost gibi elde gazete okumayı sevmem.Gözlük sorunları nedeniyle.İnternetten gazete okumayı severim:Zira puntoları istediğim gibi büyütebiliyorum.Okuduklarıma gelince:
SÖZCÜ
Radikal
Hürriyet.:wave::wave:

Hikmet™
24-10-2014, 15:26
Askerdeyken çok gazete okurdum hatta magazin sayfalarını iş ilanlarını ne bilim baştan sona kadar okurdum bulduğum her gazateyi maksat zaman geçsin diye. Ama askerden geldim geleli doğru dürüst gazetenin yüzüne bakmışlığım yok.

CABBARİ
24-10-2014, 15:34
"Aydınlık" oldum olası ilginçtir.Köstebek misali yeraltında olanları bile gün ışığına çıkarır.Bu nedenle de tüm iktidar partilerinin her zaman boy hedefidir...Ömrü uzun olsun!..

Bizde gazete günlük tüketim malzemesidir.İstisnasız her gün alınır;Hürriyet Gazetesi.Ama ben Cabbari dost gibi elde gazete okumayı sevmem.Gözlük sorunları nedeniyle.İnternetten gazete okumayı severim:Zira puntoları istediğim gibi büyütebiliyorum.Okuduklarıma gelince:
SÖZCÜ
Radikal
Hürriyet.:wave::wave:
gazetenin en büyük ***fi o elinde siyah karartı biraktıgı andır bid bende bir huy var gazete okurken önce baştan sona şöyle bir bakarım sonra tek tek okumaya başlarım gazete ***iflidir sebebi ise her kesime hitap eder gence ihtiyara çocuga fanatiğe siyasetçiye..

YARKIN
24-10-2014, 19:08
duzenlı olarak sabah zaman arasıra star akıt haberturk

CABBARİ
24-10-2014, 20:18
duzenlı olarak sabah zaman arasıra star akıt haberturk

sabah artık eski gibi değil belli mbir kesme hitap ediyor ve hergün aynı konular cok can sıkıcı olamaya basladı