PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerli Alex Beşiktaş'ı Süpürecek

udalyan
16-11-2006, 23:24
Alman spor dergisi Kicker Fenerbahçeli Alex ile Beşiktaş'ın hocası Tigana ile röportaj yaptı. Alex, çok iddialı konuştu: Beşiktaş'ı süpüreceğim!
Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Beşiktaş'ın durumunun, medyada abartıldığı kadar kötü olmadığını söyledi.
Alman spor dergisi Kicker'in haberinde, Fenerbahçeli Alex'in ise Beşiktaş'ı yeneceklerinden emin olduğunu ve ''Beşiktaş'ı silip süpüreceğiz'' şeklinde konuştuğu ifade edildi.
Tigana ise Alman spor dergisi Kicker'e verdiği röportajında, ''Hala rahat uyuyabiliyorum. Durumumuz medyada abartıldığı kadar kötü değil'' dedi.
Taraftarın kendisini istifaya çağırması konusunda ne düşündüğü şeklindeki bir soruya karşılık da Tigana, ''Bununla ilgilenmiyorum, çünkü böyle durumlar futbolda doğaldır. Tabii ki beni ıslıklamaları hoş değil, ancak profesyonel futbolda bu böyle. Herkesin bir günah keçisine ihtiyacı vardır. Taraftarların öfkesi de anlaşılır bir durum, takımlarının sürekli kazanmasını istiyorlar, hem de hayranlık uyandıran böyle açık bir futbolla'' şeklinde konuştu.
Aslında çok iyi futbol oynadıklarını, ancak gol şanslarını değerlendiremediklerini, bunun da sinirleri yıprattığını ifade eden Tigana, yeni oyuncuların takıma alışmasından sonra büyük başarılar elde edeceklerinden şüphe duymadığını sözlerine ekledi.
Fenerbahçe ile yapacakları karşılaşmayı büyük heyecanla beklediğini kaydeden Tigana, ''Bir zaferle tüm bizi eleştirenleri susturabiliriz. Fenerbahçe maçında favori olarak gösterilmiyoruz, ancak büyük bir sürpriz yapacağız'' diye konuştu.
Tigana, yerine başkasının getirilmesi konusunda Beşiktaş kulübünün görüşmeler yaptığı şeklindeki haberler ile ilgili olarak da ''Ben kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile kısa bir süre önce konuştum. Kendisi bana bunların sadece medyanın uydurmaları olduğu konusunda güvence verdi. Yönetim kurulunun desteğine sahibim, bu nedenle bu söylentiler hakkında

Admin
16-11-2006, 23:29
Alex bence turkiyede en iyi futbolu oynayan yabancılardan biri.Yapar derse yapar :)

Hakan Gül
16-11-2006, 23:36
En az 2 bekliyoruz Alex'ten...Vakit Beşiktaşı yenme vaktidir..:)