PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakan bir konuştu pir konuştu!!!!!!!!!

udalyan
16-11-2006, 23:59
F.Bahçe'nin Denizli'de puan bırakması üzerine, "Tarih tekerrürden ibarettir" diyen Hakan, "Bu, şampiyonluk işareti" şeklinde konuştu.
Galatasaray, Fenerbahçe'nin Denizli deplasmanında 0-0 berabere kalmasının ardından daha da önem kazanan maçta, Sakaryaspor karşısına mutlak üç puan parolasıyla hazırlanıyor.

Sarı-kırmızılı takımın kaptanı Hakan Şükür de bu doğrultuda arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı ve ligin dönüm noktasında olduklarını söyleyerek hata yapma lüksleri bulunmadığının altını çizdi. Kendi saha ve seyircileri önünde kazanmaktan başka alternatifleri bulunmadığını vurgulayan Hakan Şükür, "Sakarya maçı bizim açımızdan ligin kaderini belirleyecek. Bugüne kadar çok puan kaybettik. Artık hata yapma şansımız kalmadı. Tarih tekerrürden ibarettir. F.Bahçe, Denizli'de yine puan kaybetti. Bu sezon yine bizim şampiyon olacağımızın adeta bir işaretiydi. Sakarya'yı yenersek mevcut tablo tersine döner, psikolojik avantaj bize geçer" dedi.

Normal oyunlarını sahaya yansıtmaları halinde mutlu sona ulaşacaklarını da iddia eden golcü oyuncu, "El ele verirsek hedefe bir kez daha ulaşırız. Şampiyon olacak gücümüz var. Ben eninde sonunda zirveyi ele geçirip, ligi de en tepede bitireceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.

Özgür Erge
17-11-2006, 00:23
dsotum sakarya maçı4.0 bitti geç kaldın konuyu önceden verseydin iyi olacaktı

KOnu eski olduğu için kapatılmıştır