PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Can Erzincan TV Türksat 3A Uydusundan Yayına Başlıyor!

kerembalcii
13-11-2013, 21:44
Only the registered members can see the link
Can Erzincan TV Türksat 3A Uydusundan Yayına Başlıyor! Can Erzincan Tv Frekans Bilgileri belli oldu. Erzincan ın ilk uydu televizyon kanalı olan Can Erzincan Tv yayına başlıyor. İşte Frekans Bilgileri: ...Can Erzincan Tv Frekans Bilgileri belli oldu. Erzincan ın ilk uydu televizyon kanalı olan Can Erzincan Tv yayına başlıyor. İşte Frekans Bilgileri:

CAN ERZİNCAN TV FREKANS BİLGİLERİ
Türksat 3A
Frekans: 12562
Polarizasyon: V – Di***
Kapsama: Batı
SR:25000
FEC: 5/6

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Can Erzincan Tv Yönetim Kurulu Başkanı Recep Aktaş;yaklaşık altı aydır uyduda Erzincanımzında bir tv kanalı olsun diye uğraşıyoruz. Bu uğraşım sırasında ne zorluklarla karşılaştığımı anlatamam ama hamd olsunki Allahın izniyle vede yardımı ile başardık. Artık Erzincanımıznda uyduda bir kanalı var her şeyimiz tamam sadece Türksat a ödememiz gereken miktarlar kaldı bu hafta içinde bu ödemeyi de yaparsak inşallah yayınımız başlayacak yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum bu tv nin kuruluşunda emeği geçenleri daha sonra yayınlayacağız.

Recep Aktaş canlı yayın araçımız hazır önümüzdeki haftalarda inşallah Erzincan dan da canlı yayınlara başlayacağız.Erzinacanspor ve Erzincan Refahiyespor maçlarınıda yayınlamayı düşünüyoruz. Aktaş Can Erzincan Tv Frekans bilgilerimiz belli oldu yanlız yayınımız şu an henüz açık değil yayınımızın başlama tarihi Pazartesi veya Salı günü belli olacak onu da ayrıca duyuracağız.

Recep Aktaş ödeme konusu ile ilgili olarak şunları söyledi: Tv kurmak ve yönetmek çok zor bir iş büyük yatırımlar ve fedakarlıklar gerektiriyor yaklaşık bir milyon lira çivarında yatırım yapıldığını bununla kalmasının mümkün olmadığını yeni teknolojiye uygun tam bir donanımın 25-30 milyon liraları bulduğunu belirterek elimizdeki mevcut imkanlar ile en iyisini yapmaya çalışacaklarını ve her gün kendini yenileyen bir anlayışla yayına devam edeceklerini belirtti.

Can Erzincan Tv yönetim kurulu Başkanı Recep Aktaş can Erzinacn Tv nin isminden dolayı bölgesel yada yerel bir kanal olmadığını ulusal ve genel yayın içerikli bir kanal olduğunu belirterek gerekirse isminin de daha sonra değişebileceğini söyledi. Aktaş ben bize reklam vererek destek olmak isteyen iş adamlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Aktaş yayının hangi gün başlayacağı sorumuza ise şunları söyledi: Türksat a ödememiz gereken 43.000 TL 1.ay peşinat aylık tutar ve 136.000TL Teminat mektubu verilmesi gerekiyor bunlar temin olunca yayına başlayacağız inşallah. Aktaş Can Erzinacn Tv nin Ülkemize ve Erzincanımıza Hayırlı Olsun dedi.

KAYNAK: CAN ERZİNCAN GAZETESİ