PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı Paul Walker öldü!

bayram tv
01-12-2013, 12:23
Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı Paul Walker öldü!

‘Hızlı ve Öfkeli' (Fast and Furious) filmleriyle dünya çapında üne kavuşan Amerikalı aktör Paul Walker (40), Los Angeles'ın kuzeyindeki bir trafik kazasında yaşamını yitirdi.

arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu öldü.
Los Angeles Bölge Şerifi, kazada iki kişinin öldüğünü, Paul Walker’ın yolcu koltuğunda olduğunu bildirdi. Görgü tanıkları, ismi açıklanmayan sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkan Porsche marka aracın alev alarak yanmaya başladığını ve tamamen hurdaya döndüğü belirtti.

Only the registered members can see the link

Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı Paul Walker öldü! Haberinin Videosu Hızlı ve Öfkeli'nin yıldızı Paul Walker öldü! Haberinin Galerisi
Yayıncı Ame Van Iden, Paul Walker'ın Pazar günü yerel saatle öğleden sonra bir kazada öldüğünü doğruladı ancak daha fazla detay vermedi. Los Angeles Bölge Şerifi, kazada 2 kişinin öldüğünü, Paul Walker'ın yolcu koltuğunda olduğunu bildirdi.

Görgü tanıkları, ismi açıklanmayan sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkan Porsche marka aracın alev alarak yanmaya başladığını ve tamamen hurdaya döndüğü belirtti.

2001'den bu yana 5 farklı ‘Hızlı ve Öfkeli' filminde boy gösteren başarılı aktör, dünya çapında tanınan serinin bugünlerde çekilmekte olan 7. filminde de rol alıyordu.

Hızlı ve Öfkeli'nin 7.'sinin çekimlerine ABD'deki Şükran Günü tatili sebebiyle ara verilmişti.
PAUL WALKER KİMDİR?

Paul Walker, 1973 doğumlu ABD'li sinema oyuncusu. Eskiden modellik yapan aktör 2001 yapımı The Fast and the Furious filminde canlandırdığı polis memuru Brian O'Conner rolüyle üne kavuştu.

muslum-baba
02-12-2013, 21:51
Beyazperdenin başarılı yapımlarından Hızlı ve Öfkeli (The Fast and the Furious) filminin oyuncusu ABD'li aktör Paul Walker (40), Los Angeles’ta meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirdi.

Bir arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu öldü. Kazada ünlü oyuncunun henüz ismi açıklanmayan arkadaşı da hayatını kaybetti.

15 yaşında bir kızı olan yıldız oyuncunun, son olarak 6'ncısı çekilen Hızlı ve Öfkeli filminin 7'ncisi için yapımcı firma ile çalışmakta olduğu bildirildi.

X2vX8Cep0DU

Hikmet™
02-12-2013, 22:58
Ben bu adamın gerçekten öldüğüne inanmıyorum. Film için düzmece bir kaza bence.

bayram tv
02-12-2013, 23:00
Ben bu adamın gerçekten öldüğüne inanmıyorum. Film için düzmece bir kaza bence.

tüm medya ve yabancı sanatçılar ölümü için haber ve taziyeler yapıldı ve ayrıca filmin böyle saçma bir reklamada ihtiyacı yok.

yinede umarım siz haklı çıkırsınızda sevenleri üzülmemiş olur..