PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsung 42" SMART TV 42F5570 Bu TV Hakkında Tavsiye İstiyorum

Hikmet™
26-12-2013, 09:15
Arkadaşlar TTNET sitesinde Samsung 42" SMART TV 40F5570 tv gördüm ve bunu almak istiyorum ama bunu kullananlardan yada bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Daha önce Arçelik tv alacaktım ama Volkan abi beni vazgeçirdi bu tv den. Şimdi soruyorum arkadaşlar bu tv nasıl alıyımı değermi bunu almak cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İlgili kampanyada burada. Only the registered members can see the link

Volkan
26-12-2013, 10:19
TV 100 HZ tek çekirdekli normal bir tv dir. Panel 50 HZ.

Bunun dışında taksit seçeneklerin varmı kredi kartı ve bütçen ne ise ona göre TV tavsiye edebilirim.

Daha dün bir akrabama Media marktan 2499 TL ye 46F6640 Modelini sipariş verdik. Panel 100 Hz taama 600 HZ çift çekirdekli güzel bir LED tv aldık.

Burda önemli olan aylık ödeyebileceğin ve toplam miktar ile kredi kartı taksit olayidir.

Hikmet™
26-12-2013, 10:47
Kredi kartı varda oda öğrencilere verilen kartlardan limit 500 tl. Bu televizyonda HD Görüntüde sıkıntı olurmu ona göre alıp almamakta karar verecem. TTNET in kampanyası benim şuanki bütçeme uygun maalesef.

Volkan
26-12-2013, 16:56
Normal bir tv. HD yayınlarda sorun çıkarmaz. Sonuç olarak Kart limitin olmadığı için iyi bir seçenek artı Samsung ta MKV sorunu olmadığı için rahatlıkla HD filmleri izlersin

Yalnız 3D özelliği yok bunuda es geçme derim..

Ben sana daha öncede söylemiştim şimdide söylüyorum kredi kartın yoksa paranı biriktir peşin al. Maddi konular bu tür alımlarda her zamanönem taşır bir defa alacaksın sonra üzülmeyeceksin.

Baldemir
26-12-2013, 22:27
xxman bende volkan üstada katılıyorum imkanın varsa odan da biraz büyükse marka olarak Samsung 46 inç al derim... 3D olayı o kadar büyütülecek bir şey değil ben bile ne zaman baktığımı hatırlamıyorum

Hikmet™
26-12-2013, 23:29
Normal bir tv. HD yayınlarda sorun çıkarmaz. Sonuç olarak Kart limitin olmadığı için iyi bir seçenek artı Samsung ta MKV sorunu olmadığı için rahatlıkla HD filmleri izlersin

Yalnız 3D özelliği yok bunuda es geçme derim..

Ben sana daha öncede söylemiştim şimdide söylüyorum kredi kartın yoksa paranı biriktir peşin al. Maddi konular bu tür alımlarda her zamanönem taşır bir defa alacaksın sonra üzülmeyeceksin.

Volkan abi ben hem çalışıp hemde okuyan biriyim. İşlerimden dolayı akıllı telefona ihtiyacım oldu ve bildiğin gibi Samsung S4 Mını almıştım. Bakalım birşeyler yapmaya çalışacam.

xxman bende volkan üstada katılıyorum imkanın varsa odan da biraz büyükse marka olarak Samsung 46 inç al derim... 3D olayı o kadar büyütülecek bir şey değil ben bile ne zaman baktığımı hatırlamıyorum

Baldemir abim 46'' tv 116 ekran oluyor biraz fazla büyük oluyor. Bakalım birşeyler yapacam artık.

Volkan
27-12-2013, 09:13

Üstad imkanım olsa da bütün filmler 3D olsa . Gözlük gözü çok yoruyor ama gözlüğü takınca filme iyi odaklanıyorsun güzel oluyor bence.

Hikmet™
16-02-2014, 19:38

Baldemir abi Samsung Smart TV 42F5570 Tv siparişini TTNET ten verdim. TV dün geldi kurdum görüntü kalitesi gayet güzel birsürü özelliği var nereye bakacağımı şaşırmış durumdayım vallaha. :) Birde 46'' olanını al demişsin ama 46'' olanı stoklarda kalmamış bende 42'' olanını aldım. Sen bu Samsung tv lerde baya bi tecrübelisin buna hangi uygulamaları yükleyim şimdi.

rselturk
16-02-2014, 22:46
Dost yeni Tv ni sağlıklı günlerde ***ifle kullanmanı dilerim!...:wave:

Baldemir
17-02-2014, 23:56
Baldemir abi Samsung Smart TV 42F5570 Tv siparişini TTNET ten verdim. TV dün geldi kurdum görüntü kalitesi gayet güzel birsürü özelliği var nereye bakacağımı şaşırmış durumdayım vallaha. :) Birde 46'' olanını al demişsin ama 46'' olanı stoklarda kalmamış bende 42'' olanını aldım. Sen bu Samsung tv lerde baya bi tecrübelisin buna hangi uygulamaları yükleyim şimdi.

Öncelikle yeni tv hayırlı olsun güle güle kullan

Smart tv özelliği dahili uydu alıcısı wi-fi özellikleri var

Smart hup'a girdiğin zaman orada samsung'a ait özel aps lar var hangisi hoşuna giderse onu kurarsın istemediğini kaldırırsın yani pc de proğram ekle kaldır gibi dahili uydu alıcısı biss leri desteklemiyor yani tam kapasiteli bir uydu alıcısı değil kanal sıralamak bile zordur

Hikmet™
18-02-2014, 07:52
Hımm desene HD uydu alıcı içinde masraf edecez.