PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : digitürk üzerinden yayın yapan intimacy platformdan ayrılışına üzülüyorum...

mavişehirli
07-01-2014, 18:36
arkadaşlar...digitürk şebekesinin üzerinden yayın yapan intimacy şifreli televizyonun platformdan ayrışılına üzülüyorum...vedalaştığımız kanalın yerine başka yayınla anlaşma sağlayıp yetişkin paketine ekleme yapmaları gerektiğini düşünüyorum...:(

Hilmi
07-01-2014, 19:59
Zaten verdiği dier yetişkin kanalları millet başka uydulardan seyrediyor tek farklı kanalı vardı yetişkin içerikli olarak onu kaldırdılar ilginç!!!!

Only the registered members can see the link

mavişehirli
07-01-2014, 20:14
Zaten verdiği dier yetişkin kanalları millet başka uydulardan seyrediyor tek farklı kanalı vardı yetişkin içerikli olarak onu kaldırdılar ilginç!!!!

arkadaşım...intimacy şimdi hangi uydu üzerinden yayın yapıyor biliyormusun merak ediyorum?...digitürk üzerinden yayın yapan diğer şifreli yayınlarını zaten hotbird üzerinden sharing yöntemiyle seyrediyorum...intimacy özlüyorum...:warn:

Hilmi
07-01-2014, 20:18
arkadaşım...intimacy şimdi hangi uydu üzerinden yayın yapıyor biliyormusun merak ediyorum?...digitürk üzerinden yayın yapan diğer şifreli yayınlarını zaten hotbird üzerinden sharing yöntemiyle seyrediyorum...intimacy özlüyorum...:warn:

intimacy'nin başka uyduda yayını varmı hiç duymadım bilmiyorum varsada..

rselturk
07-01-2014, 21:00
Digitürk,dolaylı da olsa devlet kontrolünde ya,"Vatandaşın ahlaki bozulmasın" diye kaldırılmıştır...Ya malı götüreceksin,ya da gözlerini kapatacaksın!..Öyle saf saf bakmak olmaz:"Ağzının sulanmasına engel olamayan,uçkuruna el atmasın!" diyorlar....:8[1]:

Hikmet™
07-01-2014, 21:36
DİGİTURK zamanında yetişkin paketini 3 aylığına hediye etmişlerdi ozaman kanallara bakma fırsatım olmuştu. Yetişkin kanallarını pek beğenmedim. O internette yayınlanan filmler gibi değiller kısaca okadarını söyleyim siz anlayın işte. 2 gü öncede Sivas Spor taraftar paketini kapatmak için aramıştım ve ayın 3 ünde aradığım için birdahaki aya kapatabileceğini söyledi. Onun yerine isterswn 1 aylık Yetişkin Spor Extra veya Dizi kanallarını açıyım dedi. Bende yetişkin paketini bildiğim için Dizi kanallarını istedim.

Hilmi
07-01-2014, 21:44
Millet hard yayından bıktı sanırım softcore arıyor..!!

draculu45
08-01-2014, 00:07
12.5w telestar uydusunda biss şifreli arkadaslaş şimdi baktım oradaki yayın kalkmış

mavişehirli
08-01-2014, 00:26
arkadaşlar...12,5 derece batı telestar uydusunun üzerinden yayın yapan intimacy kapandığına göre dünya üzerinde yayın hayatı sonlanmışmı?...:warn: