PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaya Çilingiroğlu ACUN'a_TELEGOL Ateş püskürdü

zekı62
09-01-2014, 14:17
Kaya Çilingiroğlu, Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden adeta ateş püskürdü. “Ilıcalı Tv8′den gönderilen herkes tazminat aldı diyor ama Telegol ekibi unutuldu” derken, “Sen tuvalete uçakla git, insanlar evde beş parasız” ifadelerini kullandı.

Only the registered members can see the link

headend
09-01-2014, 15:56
bu kadarmı paraya muhtaçmış arkadaş ..

ozibo
09-01-2014, 16:48

olayın paraya muhtaç olmakla alakası yok arkadaşımbu olayda mağdur olan sadece kaya çilingiroğlu değil kaya çilingiroğlu nun zaten oradan gelecek paraya pek ihtiyacı olacağını da sanmıyorum ama orada bir ekip vardı kameramanı olsun muhabiri olsun arka planda çalışan bir grup var onlar ne olacak.bie ekip orası onlarla sözleşme yapıldıysa sözleşme şartlarına uyulması gerekir.bir de oradakilerin yerine sen kendini koy bakalım bir yerde çalışıyorsun ve 2 yıllık sözleşme yapmışsın ki 2 yıldan önce bırakırsan senin de bir yükümlülüğün olacak fakat patron seni 2 yıl dolmadan işten çıkarıyor ne yaparsın.

nurettin01
09-01-2014, 17:27
helal kaya çilingiroğlu acun denilen zart bundan anlar.

rselturk
09-01-2014, 21:59
Acun'a bu kanalı alması için kim önayak olmuştu?..Hangi siyasetçi telefonla bazı kişileri yönlendiriyor," sen şu tv kanalını al!" ya da dostum "sen elindeki şu tv kanalını falancaya sat!" diye talimat veriyordu? Bunlar unutuldu mu yoksa?..Korkmayın ya da umutlanmayın Acun'a hiç bir şey olmaz:Kim bilir hangi savcı ya da emniyet görevlilerinin desteğini almıştır!..
Bir zamanlar rahmetli Turgut Özal'ın yurt dışından ithal prensleri vardı.Turgut Özal'ın desteğindeki bu prensler ül***i soyup soğana çevirmişlerdi.Devir değişti,devran değişmedi:Sultanların ve prenslerin sadece adı değişti.:tongue::tongue::tongue:

zekı62
10-01-2014, 01:08
TAZMİNATLARI ESKİ PATRONDA

Kanalın önceki sahibi Sayın Mehmet Nazif Günal Bey(saçı boyalı bu mu acaba ?) ile yapılan protokol gereği, yeni yönetimce devam ettirmeme kararı aldığımız tüm programlar için olduğu gibi, söz konusu programın da sonlandırılmasından doğan hukuki hakları ve tazminat talepleri eski yönetimi ilgilendirmektedir ve mevcut yönetimin sorumluluğu dahilinde değildir.

TV8

zekı62
10-01-2014, 19:28
Serhat Ulueren'den şok iddia! 'Aziz Yıldırım Acun'u arayıp...'

Peki Telegol neden TV8'de ayrıldı sorusuna gelince...

Yalakalık mı yapayım!

İddiaya göre birinci sebep Telegol'un yüksek maliyetiymiş. Cevabım çok net; TV8'e para kazandıran, geliri giderinden fazla olan ve reyting sıralamasında uzak ara hep kanalın lideri olmuş bir programdı Telegol. Bu nedenle yüksek maliyet olayına katılmam söz konusu değil.

2. iddia; Aziz Yıldırım Acun'u arayıp, "Bak Acun! Bu Telegolcüler yıllardır benimle uğraşıyor, onlara yüklü davalar açacağım. Dava açtığımda bana bozulma, darılma. Sen de kanal sahibi olarak davalarla muhatap olacaksın" demiş. Bana bunu Vatan Gazetesi muhabir ve yazarı aktardı. Ben bu iddiaya da kesinlikle inanmak istemiyorum."

Son iddia ise, aslında iddia olmaktan çıktı; Acun TV8'i satın aldığı gün Medyatava internet sitesinden beni arayıp, "Acun kanalı satın almış, Telegol'ü de gönderecekmiş, size herhangi bir tebligat yapıldı mı?" diye sordular. Ben de "Benim hiçbir şeyden haberim yok, kanal çalkalanıyor ama biz görevimizin başındayız. Üstelik Acun'la hiç görüşmedim, zaten iyi tanımam, samimiyetimiz de yok, sadece selamlaşırız" dedim ve bu sözlerim minik çarptırılarak sitelerde yayımlandı.

Sonrasında Acun'un yakın çevresinden 3 kişi benimle buluşup, "Sen ne yaptın! Açıklamalarına, özellikle de kendisini tanımam sözüne Acun çok fena bozuldu, istersen bir düzeltme geç, bu iş tatlıya bağlansın" dediler. Ama ben herhangi bir düzeltme yapmadım. Gerçekten de Acun'la birkaç yerde karşılaştık sadece selamlaşıp devam ettik. Bugüne kadar ne yemek yedik, ne çay içtik. Yalan söyleyip yalakalık mı yapacaktım:45:

ali karaca
10-01-2014, 19:53

adam ekranda görünenler önemsiz diyor kamera arkasında çalışan onlarca kişi var