PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sunny yardım

tomas57
23-11-2006, 14:05
arkadaşlar uyduma 3 gün evvel yazılım attım. com kablolarımdaki lehim hatalarındanmıdır anlayamadığım bir yazılım hatası oluştu..yazılımı normal alıyor, fakat softcamı alamıyor.. makinayı resetleyip tekrar yüklüyorum sarı mavi yeşil menü yaparak cas ekranını çıkarmak istiyorum fakat çıkmıyor. ekranda sadece izlediğim kanal kalıyor ve receiverin dsply ekranında cas2 yazıyor ve kumanda hiç işlemiyor kilitleniyor. arakadan açıp kapatarak açılıyor.. ekran yeşil falan oluyor. şimdide hiç açılmıyor. 7010 hw c0a1.. acaba hangi kurtarma yazılımla bu sorunu düzeltebilirim?? yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

EFE_KENTLİ
23-11-2006, 14:33
arkadaşlar uyduma 3 gün evvel yazılım attım. com kablolarımdaki lehim hatalarındanmıdır anlayamadığım bir yazılım hatası oluştu..yazılımı normal alıyor, fakat softcamı alamıyor.. makinayı resetleyip tekrar yüklüyorum sarı mavi yeşil menü yaparak cas ekranını çıkarmak istiyorum fakat çıkmıyor. ekranda sadece izlediğim kanal kalıyor ve receiverin dsply ekranında cas2 yazıyor ve kumanda hiç işlemiyor kilitleniyor. arakadan açıp kapatarak açılıyor.. ekran yeşil falan oluyor. şimdide hiç açılmıyor. 7010 hw c0a1.. acaba hangi kurtarma yazılımla bu sorunu düzeltebilirim?? yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

arkadaşım aynı sorun bendede oldu ben bu şekil çözdüm önce reset at soft cam at sonra btm (orjinal yazılım)at sonra yeni tarihli bin yazılımı at düzelecektir
BTM YAZILIMIN(16.CO.A1) (Only the registered members can see the link)

Volkan
23-11-2006, 14:36
arkadaşım bl 219v4 yükle ardından son emuyu ve hiç uğraşma KKE+ dosyası yükle alır.

EFE_KENTLİ
23-11-2006, 14:56
volkan kardeş kke+ dosyası ile yükleme yapınca sorun olmazmı daha önce oluyorduda bilgi verirsen sevinirim

tomas57
23-11-2006, 15:27
Kee Yİ Atinca Aliyor. HerŞey Normal Ama Sonra Kendİ Kendİne Tekrar Sorunlu Hale DÖnÜyor.

EFE_KENTLİ
23-11-2006, 15:44
Kee Yİ Atinca Aliyor. HerŞey Normal Ama Sonra Kendİ Kendİne Tekrar Sorunlu Hale DÖnÜyor.

arkadaşım bendede oldu bi benim dediğim gibi yaparsan görüceksin düzelecektir