PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yumato flash dump süper loder V3.0.2 2014

memoli1478
25-01-2014, 03:20
herkese selamlar eski kullanıcılar bilir bu loderi daha önce kullananlar bilir
3329 3328 330x tüm serilere rs232 den flash dump atabilirsiniz cihazı sökmeden
tamamen özel bir çalışmadır 2 ay süren bir çalışmadan sonra tekrar birlikteyiz
arızalı cihazlarda bootta kalmış cihazlarda panelde ısık olmayan cihazlarda
eprom sorunlu tüm ali işlemcili cihazlarda kullanabilirsiniz 3327 3328 330x all seri
eprom codeler eklendi all windows sistem uyumluluğu yapıldı tüm işletim sistemlerde
sorunsuz çalışır 2.4.6.8 mb eprom desteği eklendi seviye hızı eklendi stb eror hatası
giderildi lz ram ön izleme eklendi loderle boot dosyaları atma eklendi bu sayede
sadece boot dosyası atarakta cihazı kurtarabilirsiniz
bir ara bu loderi ilk verdiğimde bir forum yöneticisi ile tartışmıştık bazı tamirciler
bana kızmıştı bunu yaptığım için ve tartışmadan sonra forumdan banlanmıştım
iyilik yaptıktan sonra emek varsa işin içinde teşekkür etmek yerine böyle bir
işlem ile karşı karşıya kalmıştım umarım faydalı olmuşumdur loderi buradan
yarın paylaşacam şuan test ediyorum herkese hayırlı olsun arkadaşlar

loder linki Only the registered members can see the linküper_loder_3.0.2.rar.html
lodere supersatforum logo ve reklamı eklenmiştir tüm uyelere ve tamirci arkadaşlarıma hayırlı olsun
bir sıkıntı olursa buradan yazın arkadaşlar bug olursa düzenleyelim

önemli uyarı sadece flaş arzalı çöken cihazlarda kullanın hayırlı olsun
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
eline sağlık usta

siteye eklenmiştir
rts21

cesur55
25-01-2014, 10:08
teşekkürler memoli usta o bahsi geçen forumda sana yapılan haksızlıklara bizzat şahidim. Orası senin değerini bilemedi.sen nerdeysen biz oralardayız. Seni sonsuza kadar destekliyoruz. Bulunduğun foruma ne kadar faydalı olduğunun bilincindeyiz. İyi paylaşımlar. Saygılar...

cemil55
25-01-2014, 11:02
eprom sorunlu tüm ali işlemcili cihazlarda kullanabilirsiniz 3327 3328 330x all seri
eprom codeler eklendi all windows sistem uyumluluğu yapıldı tüm işletim sistemlerde sorunsuz çalışır 2.4.6.8 mb eprom desteği eklendi seviye hızı eklendi stb eror hatası giderildi lz ram ön izleme eklendi loderle boot dosyaları atma eklendi bu sayede sadece boot dosyası atarakta cihazı kurtarabilirsiniz
bir ara bu loderi ilk verdiğimde bir forum yöneticisi ile tartışmıştık bazı tamirciler
iyilik yaptıktan sonra emek varsa işin içinde teşekkür etmek yerine böyle bir işlem ile karşı karşıya kalmıştım umarım faydalı olmuşumdur loderi buradan yarın paylaşacam şuan test ediyorum herkese hayırlı olsun arkadaşlar

not:elinde farklı eprom codeler olan varsa yarın programı paylaşmadan önce
ekliyim yoksa sorun değil sonraki versyonda 3602 desteği eklenecektir

Sayın memoli1478, Bahsettiğiniz olayda; Ben 0(sıfır) bir cihazı bilerek yanlış yazılım atarak çökertmiştim. Ve sizin verdiğniz super loaderle, tekrar çalıştırmıştım. Bu konuda tezinizin ispatına yardımcı olmuştum. Ben yazınca size saldırma azaldı. Ama işlerine gelmeyen örümcek kafalılar kabullenmeyi gurur veslilesi yaptılar.Seni bu konuda küçümsediler. Boş ver unut gitsin. Mazide kalmış bir olay. Saygı ve sevgiler... Cemil Hoca

hüseyin
25-01-2014, 13:56
hoş geldin kardeşim...

memoli1478
25-01-2014, 20:16
loder ilk sayfaya eklenmiştir

mmutlu
25-01-2014, 22:56
güzel paylaşım, emeğine sağlık

bekomehmet81
26-01-2014, 00:15
memoli arkadaşı yıllardır tanırım onu küçümseyen kişiler para için küçümsemiştir bu işler para ile olmaz arkadaşlar.

rts21
26-01-2014, 13:34
memoli
teşekkürler..:45:

dosyayı siteye ekledim

cemil55
26-01-2014, 14:03
Sayın memoli1478, siftesini yaptım. TŞK.ler...

cesur55
26-01-2014, 14:26
memoli usta tekrar seni bu sahalarda görmek güzel. teşekkür ediyorum.

uşaklı64
26-01-2014, 16:52
teşekkürler memoli kardeşim emeğine yüreğine sağlık.

mustafaemre
26-01-2014, 16:58
elinize sağlık.

teksat2
29-01-2014, 00:45
eline sağlık çok teşekürler

mustafaemre
30-01-2014, 10:48
Only the registered members can see the link

memoli usta bu acemiyi aydınlatırsan bu konuda sevinirim

memoli1478
30-01-2014, 12:40
açılmayan liste aktif etme : klavyenin yukarı aşağı tuşları ile seçim yapılır dump çekme var yazılım seçim işlemi var istediğiniz işlemi seçip yükleyin

flash mb ları cihaz modelinden belli olur zaten loderden kaç mb ise onu işaretleyip
seviye çizgisini 2mb ise seviye çizgisi oraya çekilecek

hız nasıl olmalı demişsiniz : orası işlemci hızı pcnin işlemcisi 2.0 dan aşağı ise düşük hız seçilecek 2.0 ve üstü için yüksek hız seviyesine getirilecek pcden
pcye değişiyor

başka sormak istediğiniz merak ettiğiniz şeyler varsa yazın

ali işlemcili yazılımların tümü flash dump ila yazılım beraber gelir yani yazılım attığınız zaman flash dumpla birlikte yükleniyor
tüm ali işlemcilerde böledir onun için netten flash dump aramanıza gerek yoktur bu sadece ali işlemcililer için geçerlidir

mustafaemre
30-01-2014, 17:08
açılmayan liste aktif etme : klavyenin yukarı aşağı tuşları ile seçim yapılır dump çekme var yazılım seçim işlemi var istediğiniz işlemi seçip yükleyin

flash mb ları cihaz modelinden belli olur zaten loderden kaç mb ise onu işaretleyip
seviye çizgisini 2mb ise seviye çizgisi oraya çekilecek

hız nasıl olmalı demişsiniz : orası işlemci hızı pcnin işlemcisi 2.0 dan aşağı ise düşük hız seçilecek 2.0 ve üstü için yüksek hız seviyesine getirilecek pcden
pcye değişiyor

başka sormak istediğiniz merak ettiğiniz şeyler varsa yazın

ali işlemcili yazılımların tümü flash dump ila yazılım beraber gelir yani yazılım attığınız zaman flash dumpla birlikte yükleniyor
tüm ali işlemcilerde böledir onun için netten flash dump aramanıza gerek yoktur bu sadece ali işlemcililer için geçerlidir

çok teşekkürler :45::present:

memoli1478
31-01-2014, 17:26
loderle yumato keitoların işlemcileri 3328 dir piyasada 3328 işlemcili çok dongle cihazları var yumato keito veya model farketmez hertürli 3328 işlemcili cihazlara dongle yazılımlarını bu loder ile atabilirsiniz hangi dongle uyarsa deneyin cihazınız dongleye dönüşsün bu işlem sadece ali 3328 işlemciler içindir

sabbe
27-04-2014, 18:27
cok tesukerler

abraham
16-05-2014, 15:55
eprom codeler eklendi all windows sistem uyumluluğu yapıldı tüm işletim sistemlerde
sorunsuz çalışır 2.4.6.8 mb eprom desteği eklendi seviye hızı eklendi stb eror hatası
giderildi lz ram ön izleme eklendi loderle boot dosyaları atma eklendi bu sayede

loder linki Only the registered members can see the linküper_loder_3.0.2.rar.html
lodere supersatforum logo ve reklamı eklenmiştir tüm uyelere ve tamirci arkadaşlarıma hayırlı olsun

eline sağlık usta

siteye eklenmiştir
rts21

yumatu Q cihazım yanlış yazılım sonucu flşa çöktü sanırım ön panel süğrekli on yazısı sönüp yanmaya başladı cihaz açılma belirtisi yok verdiğiniz flaş loder dosyaysına bağladım bağlanıyor bekleyiniz yazıyor başka bi işlem yapmıyor cihazı nası eski haline döndürebilirim acaba saygılar

abraham
16-05-2014, 15:58
Sayın memoli1478, Bahsettiğiniz olayda; Ben 0(sıfır) bir cihazı bilerek yanlış yazılım atarak çökertmiştim. Ve sizin verdiğniz super loaderle, tekrar çalıştırmıştım. Bu konuda tezinizin ispatına yardımcı olmuştum. Ben yazınca size saldırma azaldı. Ama işlerine gelmeyen örümcek kafalılar kabullenmeyi gurur veslilesi yaptılar.Seni bu konuda küçümsediler. Boş ver unut gitsin. Mazide kalmış bir olay. Saygı ve sevgiler... Cemil Hoca

hocam yumatu Q cihaz yanlış yazılım sonucu ön panelde sürekli on yazısı yanmaya başladı cihaz açılmıyor bo loderla düzeltmeye çalıştım fakat bağlanıyor bekleyiniz çıkıyor cihazı nasıl eski haline döndürebilirim acaba saygılar

abraham
18-05-2014, 09:45

cemil ustam samsunluyuz galiba bende çarşambalı Q cihaza yanlış yazılım attım forumdaki rus yazılımı diye verilmiş cihaz on yazısı sönüp yanmaya başladı ben bu loderla kurtarım dedim ama olmadı bi yardım etsen

rts21
18-05-2014, 13:15
abraham verdiğim loderleri dene

özellikle sorunsuz loder i dene

üzüldüm russ yazılımını ben vermiştim

ama denenmemiştir diye uyardım

aynı yazılımı kullanıyorlar diye sitelerde mevcut

işalllah kurtarırsın

abraham
18-05-2014, 17:48
abraham verdiğim loderleri dene

özellikle sorunsuz loder i dene

üzüldüm russ yazılımını ben vermiştim

ama denenmemiştir diye uyardım

aynı yazılımı kullanıyorlar diye sitelerde mevcut

işalllah kurtarırsın

üzüldüğünü belirtmek bile yeter hocam cihaz dediğin nedirki önemli olan kalpler kırılmasın üç kuruşluk cihaz için ne sana kırılırım ne bi başka arkadaşa saygılar

abraham
18-05-2014, 18:12
üzüldüğünü belirtmek bile yeter hocam cihaz dediğin nedirki önemli olan kalpler kırılmasın üç kuruşluk cihaz için ne sana kırılırım ne bi başka arkadaşa saygılar

hocam cihaz loderları tanımıyor cemil 55 hocam nası yaptı acaba onu merak ediyorum ben samsunlu oda samsunlu galiba

memoli1478
18-05-2014, 19:49
loder q 3329b serisini görmez bu seriye ya eprom tekrar yazacaksınız veya imkan varsa crx serisinin epromunu bulursanız daha iyi olur çünkü crx eprom koyulursa cihazı nekadar çökertseniz çökertin süper loderle hep kurtarılır hemde farklı modellere dönüşüm imkanı sağlar
3329b serisinin eprom kodları bulunmadığı için lodere entegre edilmedi onun için o cihazı loder görmez ve yükleme yapmaz cemil55 crx cihazda test etti geçmiş olsun

rts21
18-05-2014, 23:16

abraham birde bunu denermisin eskiden verilmiş

Réparation boot_on_bin ali 3329b.bin

türkçe si
Tamir boot_on_bin stepleri 3329b.bin

abraham
19-05-2014, 08:38
abraham birde bunu denermisin eskiden verilmiş

Réparation boot_on_bin ali 3329b.bin

türkçe si
Tamir boot_on_bin stepleri 3329b.bin

yok hocam tanımadı lodreıda cemil 55 hocamla bağlantı kurabilirsem burada samsuna geçtiğimde yanına uğrar flaşı yazdırabilirim belki ona saygılar uğraşlarınız için teşekkürler

pc_kurdu
29-09-2014, 14:37
teşekkürşler

dpNautilus
25-10-2014, 11:28
Kırmızı ışıkta kalan Hometech 8200 için deneyeceğim. İnşallah olur. Teşekkürler.

tr26
09-11-2014, 00:27
bende baff 4000 gold yanıs yazılım yanıs hazır kanal listesi benım cıhaz kırmızı kaldı namam lazım senın verdıgın loder olurmu verdıgın loader ındırıp deneyecegım

edik
17-03-2017, 04:28
: Clap2 ::: Clap2 ::: Clap2 ::: Clap2 ::

eline sağlık usta

siteye eklenmiştir
rts21

kemalakçay
17-03-2017, 12:33
ustalar benim goldmaster 1045 hd pvr cihaza yanlış yazılım atıldı cihaz şimdi hiç açılmıyor yazılım almıyor çok uğraştım ama olmadı bunu düzelte bilirmiyiz acaba uyarmı teşekkürler

EVH7
07-11-2019, 23:04
emeğine sağlık