PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : onay vermeden sigorta

aozaslan
03-02-2014, 23:48
3.2.1014 tarihinde 02129141712 nolu telefondan müşteri temsilcisi aradı.acil destek ten 1+1 ilk yıl cekap tan faydanlanmak istemişim bir yıl ücretsiz ikinci yıl ücretliymiş ve ücretini ödemediğimden 299.00 TL borç çıkarılmış.bu güne kadar en dikkat ettğimi konu kesinlikle hiçbir konuda taahhtüt vermediğim gibi telefonda kızıp yüzlerine kapatırım.temsilcisine bir taahütüm olmadığı mahkemeye vereceğimi söyledim.cevap sizi finansa aktarıyorum deyip telefonu kapattı.bu konularda o kadar hassasım ki taahhüt olayı girice kullandığım kredi kartı aylık 10 tl ye sağlık hizmeti veriyor onu bile taahhüt istiyor diye kabul etmedim.zaten bir hizmettende faydalanmadım.şimdi nasıl yol izlemeliyim.

zekı62
04-02-2014, 00:22
3.2.1014 tarihinde 02129141712 nolu telefondan müşteri temsilcisi aradı.acil destek ten 1+1 ilk yıl cekap tan faydanlanmak istemişim bir yıl ücretsiz ikinci yıl ücretliymiş ve ücretini ödemediğimden 299.00 TL borç çıkarılmış.bu güne kadar en dikkat ettğimi konu kesinlikle hiçbir konuda taahhtüt vermediğim gibi telefonda kızıp yüzlerine kapatırım.temsilcisine bir taahütüm olmadığı mahkemeye vereceğimi söyledim.cevap sizi finansa aktarıyorum deyip telefonu kapattı.bu konularda o kadar hassasım ki taahhüt olayı girice kullandığım kredi kartı aylık 10 tl ye sağlık hizmeti veriyor onu bile taahhüt istiyor diye kabul etmedim.zaten bir hizmettende faydalanmadım.şimdi nasıl yol izlemeliyim.

kardeş buraya bak-Bu Telefon numarası neyin nesi.

Only the registered members can see the link

MUTAF
04-02-2014, 00:33

buyur cevabı burda

Only the registered members can see the link

aozaslan
04-02-2014, 00:58
cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.sanırım dolndırıcıların yeni yöntemi.zaten ne yaprsanız yapın diye kestirip attım.şikayet varda aynı konu da 143 tane şikayet var.alıp sokacaksın bunlar gibileri bak bakalım bir daha yapıyorlarmı ama nerede bunlara ceza verecek yöneticiler.

aozaslan
10-02-2014, 22:45
bugün acildestek24 ten bir bayan aradı ve herhangi bir taaahüdümün olmadığı.bazı kişilerin adlarını kullandıkları bu sebeble mağdur olduklarını.şikayet var sitesinde yayınlanan şikayetime.
Şikayetçi ile görüşme sağlandı. Sistemlerimiz de bir kaydı bulunmamaktadır. Güvenmediğiniz ve istemediğiniz hiçbir işleme onay vermeyiniz.
Saygılarımızla.
seklinde yayınımın kaldırılmasını talep ettiler.