PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : redline ts3000hd34-72yazılımı

gerceker
14-02-2014, 13:38
selamlar*redline firmasının yazılım yapan ilgili kardeşlerin dikkatine.34-72 yazılımında grdüğüm hatalar.1-fabrika ayarları kısmından uydu sil-tp sil çalışmıyor.ok tuşuna bastımda kanal listesi görürüz listeden herhagibir kanalın o***diyorsunuz hemen başkabir kanala geçmek istediğinizde takılıyor bir iki saniye sonra üç dört kanal birden atlamayapıyor. firmanınvermişolduğu aypi server kanallarınınçoğu çif kayıtlı spor kanalları hariç bazen de aypi duruyor cihazı kapatıp açmak gerekiyor budurum çok sıklıkla oluyor.ayrıca uydulistesinde eksik gördüğüm uydular benim alabildiğim uydu dereceleri şunlar90yamalE-85E-75absE-53E-46AZER-23ASTIRA-DAHASIVAR hepsini yazmıyorum-seyın redlineteknik destek kısmındaki arkadaşı aradım telefonla bana söylemiş olduğunuz cihazı incelememişsiniz dedi ben bu cihazı defelarca tekrartekrar inceledim hatta 34-72 yazılımından sonra 26 adet uyduyu hepsini sil deyip tekrar tarama pahasına sonuç aynı ve dahası kanalları çif ekleme gibi .şimdi iyitaraflarıda var filim izleme gibi çok sayıda ip kanalı kapasitesi gi.birde yeni eklediginiz NetCenter kısmında meil-kamera.çalışmıyor.sayın redline firmasi yetkili kardeşler bu yazmış olduğum sorunlar sizi karalama için değildir öyle olsaydı cihazı aldığım hafta geriverirdim ben korax ful hd cihazı sırf aypi kanal sayısını 15 adetle sınırllı olması ve çoktakılması nedeniyle ıskartaya çıkarttım -bence busorunlar çözülürse hem sizin için hemde kullanıcılar açısından iyiolur .ekrem ...ekremgerceker04@gmail.com

lavlav
14-02-2014, 21:52
ilaveten
*hiçbir işe yaramayan zoom düğmesi de çalışmıyor.
*düzenleme kısmında aynı anda sil ve taşıma işlemi yapmıyor.
*stanbay bekleme de USB ve modem bağlantısı çalışır durumda.Yani USB üzerindeki lamba ve internet bağlantı connektör led leri yanıyor.