PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Yasası OnayLandı ..

heRqeLe
18-02-2014, 22:20
Köşke Gönderilen internet Yasası OnayLandı ... AyrıntıLar Birazdan :)

heRqeLe
18-02-2014, 22:23
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, internet düzenlemesi ile ilgili yasayı onayladığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı (Only the registered members can see the link) Abdullah Gül (Only the registered members can see the link), internet yasa (Only the registered members can see the link)sıyla ilgili Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Gül, "Düzenlemenin süratle gerçekleşmesine fırsat vermek için Macaristan'dan döner dönmez önümdeki yasayı onay (Only the registered members can see the link)ladım" dedi.Bir süredir gündemdeki internet yasası hakkında yoğun mesajlar gönderiyorsunuz. Mesajlarınızda özellikle iki husus üzerinde itirazlar ilettiniz. Bu iki noktaya ilişkin sakıncaların esasen ben de farkındaydım. Nitekim, Hükümetimizle temasa geçip bu iki noktaya ilişkin düşüncelerimi paylaşmış ve bunların düzeltilmesini istemiştim. Memnuniyetle görüyorum ki iki maddeyle ilgili kaygılar yarın yeni bir yasal düzenlemeyle giderilecek. Bu düzenlemenin süratle gerçekleşmesine fırsat vermek için Macaristan'dan döner dönmez önümdeki yasayı onayladım. Hükümetimiz ve siyasi partilerimize gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür ederim. Hepinize iyi akşamlar diliyorum."

Baldemir
18-02-2014, 22:24
Only the registered members can see the link

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Twitter'daki hesabından "İnternet Yasası"nı onayladığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Gül, "Bu düzenlemenin (iki maddeyle ilgili) süratle gerçekleşmesine fırsat vermek için Macaristan'dan döner dönmez önümdeki yasayı onayladım" ifadesini kullandı.

Gül, sosyal paylaşım sitesi Twitter'taki hesabından, bir süredir gündemdeki söz konusu yasa hakkında kendisine yoğun mesajlar gönderildiğini, mesajlarda özellikle iki husus üzerinde itirazların iletildiğini belirtti.

Bu iki noktaya ilişkin sakıncaların esasen kendisinin de farkında olduğunu vurgulayan, şunları kaydetti:

"Nitekim, hükümetimizle temasa geçip bu iki noktaya ilişkin düşüncelerimi paylaşmış ve bunların düzeltilmesini istemiştim. Memnuniyetle görüyorum ki iki maddeyle ilgili kaygılar yarın yeni bir yasal düzenlemeyle giderilecek.

Bu düzenlemenin süratle gerçekleşmesine fırsat vermek için Macaristan'dan döner dönmez önümdeki yasayı onayladım.

Hükümetimiz ve siyasi partilerimize gösterdikleri anlayıştan ötürü teşekkür ederim. Hepinize iyi akşamlar diliyorum" - Ankara

Only the registered members can see the link

baranky
18-02-2014, 22:43
şimdi yazdıklarımız mesajlar yorumlar A-Z ye hersey takip edilecek dimi dostlar...
Ama bazı ül***i soyanlar bunun dışında...
Hatta biz o soyuculara bakanlık bile veriyoruz milletvekiliyken sen az yedin biraz daha ye deyip bakanlık veriyoruz ...
herşey mustehaktır bize....;

rselturk
18-02-2014, 22:58
Oh be rahatladım nihayet!..Üzerimdekidemokrasi gömleğinin düğmeleri bile kavuşmuyordu.Yeni gömleği giyer giymez birden rahatladığımı hissettim.İçimi bir güven(!) duygusu sardı.İnternetim fiber olmuş uçuyor.Çağ atladığımızın resmidir.Teşekkürler sayın Cumhurbaşkanım.Bize "sansürcü" diyenler utansın!.. AB üyeliğine iyice yaklaştık vallahi. Yasama ve yürütmenin gücünü dosta düşmana göstermiş olduk.Kökü dışardaki bozguncular ve paralel devlet yandaşları da kimin vatansever olduğunu öğrenmiştir artık....:present::present::present:

rselturk
18-02-2014, 23:23
Karamsar olma Dost!..Bizim toplum, hafızası zayıf bir toplumdur.Tez zamanda her olumsuzluğu unutur.Bu nedenle her şeyin kayıt altına alınmasıda yarar var.Hükümetimiz de bunun için çalışıyor.Yoksa kötülük yapmak gibi bir niyeti yok.Avrupa gazeteleri şimdiden bizdeki demokratik gelişmeyi yakından izlemek için akın akın Türkiyeye gelmeye başladılar.Gelemeyenlerse bir kampanya başlatmışlar." Türkiyenın bir an önce AB ye alınmasını istiyorlar. Gelecek günler iyi (!) şeylere gebe.Çağdaş Devlet Yapılanmasında demokrasinin bir ayağı da "Hukuk" muş.Ama bizdeki yargı biraz kangren olduğu için kesilip atılmış.Bu yüzden demokrasimiz topallıyor.Olsun beee.Biz kimlerin torunuyuz,Fatihler,Yavuzlar Kanuniler,Yıldırımlar!..Hem de ekranlarda gördüğümüz sahtelerin değil,gerçek Kanuniler ve Fatihlerin!...:49:
şimdi yazdıklarımız mesajlar yorumlar A-Z ye hersey takip edilecek dimi dostlar...
Ama bazı ül***i soyanlar bunun dışında...
Hatta biz o soyuculara bakanlık bile veriyoruz milletvekiliyken sen az yedin biraz daha ye deyip bakanlık veriyoruz ...
herşey mustehaktır bize....;

lakiden
19-02-2014, 03:25
yeni kanuna göre yazdıklarınız şuç oluyor.
kanunu forumda tartıştık ,siz kanundan ziyada hükümete kin kusuyorsunuz güya.
onaylanan kanun nedir haberiniz yok.ben bu kanunu savunmuyorum ama euro kriterlerine göre uygun dedi avrupa.kanunla ilgili sıkıntılarınızı yazsanız tamam diyeceğimde.yorumlarınız hiç hoş değil

sizde herkes gibi açın bir twıttır hesabı istediğiniz kadar küfür ,hakaret edin ,serbest
eger ki ben bu işe mücadele edeceğim diyorsanız buyurun siyasete size engel olan varmı
rte memleketi batırdı,özellikle küçük esnaf olan hepimiz sıkıntıya düştük.ama sizin küfürünüz bizleri kurtarmıyor.

hırsızlarmış.soyuyorlarmış,geçin bunları.

türkiye ya kişiye dayalı siyasetten yada isime dayalı partiden çekiyor.