PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turkcell’den “iş kurduran” fırsatlar

deltafx
06-03-2014, 12:22
Girişimcilerin iş dünyasına adım atması artık çok kolay
Turkcell’den “iş kurduran” fırsatlar
Turkcell, iş dünyasına yeni adım atan şirketler için “İşini Turkcell’le Kur” hizmeti sunuyor. Bu başlık altında sunulan paketler, henüz iş kurma süreçlerinin başında olan ya da küçük ölçekli çalışan şirketlere, altyapı ve pazarlama alanlarında önemli kolaylıklar getiriyor.
Ayda 69 TL’lik “İlk Adım Paketi”; internet, telefon ve faks hizmeti de dâhil olmak üzere tüm temel iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını tek elden kolayca karşılıyor. “Yeni Müşteri Paketi” ise firmaların mobil pazarlama sistemlerini kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlıyor. Turkcell Yeni Müşteri Paketi’ne ilk üç ay 49 TL’den sahip olmak mümkün.
Turkcell, iş dünyasına adım atacak girişimcilerin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen İşini Turkcell’le Kur hizmetini hayata geçirdi. Hizmet, geçtiğimiz aylarda şirketlerin rekabet gücünü artırmaya yönelik olarak geliştirilen İş’te Teknoloji Hamlesi kapsamında sunuluyor.
İşini Turkcell’le Kur hizmeti ile tek seferde çeşitli ihtiyaçları karşılayan paketler sunuluyor. Bu başlık altında İlk Adım Paketi ve Yeni Müşteri Paketi yer alıyor. İlk Adım Paketi ile tüm temel iletişim ihtiyaçları karşılanırken Yeni Müşteri Paketi de pazarlama alanında hızla ilerlemeyi sağlıyor.
Only the registered members can see the link
“Artık işinizi kurarken yanınızda Turkcell gücü var”
Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, neden “çiçeği burnunda” girişimcilere yönelik özel bir hizmet geliştirdiklerini şöyle açıkladı:
“Türkiye’de 2013’te yaklaşık 110 bin şirket kuruldu. Bu sayıyı göz önüne alarak, şirketlerin daha kuruluş aşamasından itibaren yanlarında olmak, temel iletişim ihtiyaçlarını hiçbir formaliteyle zaman kaybetmeden, uygun maliyetle karşılamak için “İşini Turkcell’le Kur”u oluşturduk. Henüz yolun başında olan şirketlere yönelik bu hizmetimiz ile tek tek ürün değil, ihtiyaç tabanlı bir çözüm yaklaşımı sunuyoruz. İlk Adım paketimizle şirketlerin maliyetlerini düşürürken, Yeni Müşteri paketimizle de gelirlerini artırarak başarıya daha hızlı ulaşmalarını istiyoruz. Ayrıca, ‘çiçeği burnunda’ girişimciler, şirket kurma sürecinde kendilerine gerekli olacak tüm bilgileri Only the registered members can see the link üzerinden Turkcell Akademi platformunda , Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un anlatımıyla edinebilir. Hazırladığımız 25 videoluk eğitim setine tüm Turkcell aboneleri bilgisayar ve cep telefonlarından ücretsiz şekilde ulaşabiliyor. Turkcell olarak rekabet yeteneğini ve verimliliklerini artırmak isteyen tüm kurumsal müşterilerimizin yanında olmaya, onlara teknolojinin gücüyle güç katmaya devam edeceğiz. Kısacası, artık işinizi kurarken yanınızda Turkcell gücü var.”

Sabit iletişim ihtiyaçlarına toptan çözüm
İlk Adım Paketi sayesinde, işini yeni kuracaklar ya da küçük işletme sahipleri, Turkcell’e gelerek 24 ay taahhütle ayda 69 TL’ye tüm sabit iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılıyor. Böylelikle, anahtar teslim iletişim çözümlerine toplu halde, iletişim ve teknoloji alanında altyapı yatırımı yapmadan ve maliyet avantajıyla sahip oluyor.
İlk Adım Paketi’nde yer alan İşin Cebinde Çalsın hizmeti, küçük işletmeler için önemli bir sorunu ortadan kaldırıyor. Numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan paket üyelerinin kullanabildiği bu hizmet sayesinde ofisteki sabit numara arandığında çalışanın cep telefonu çalıyor. Böylece çalışanlar sadece ofiste oldukları zaman değil, her an her yerden aramalara yanıt verebiliyorlar.
İlk Adım Paketi’nde neler var?
İlk Adım Paketi’yle işlerini yeni kuran şirketlerin temel ihtiyacı olan internet, telefon, faks gibi hizmetler toplu olarak sunuluyor. Paket; Turkcell Superonline altyapısı ile sabit internet (25 Mbps Limitsiz 100GB Hız Alanlı Fiber İnternet Paketi/Yalın ADSL), Sabit Numara Tahsis/Taşıma ve Ofisten Her Yöne Dakika Paketleri, Ofisten Her Yöne VoIP 200 dakika, İşin Cebinde Çalsın ve Akıllı Faks hizmetlerini içeriyor.
Paket’e üye olan Turkcell kurumsal müşterileri, fiber internet ve yalın ADSL hizmeti için aktivasyon, modem ve kurulum ücreti ödemiyor. Akıllı Faks için 20TL olan aktivasyon ücreti alınmıyor ve kampanya kapsamında ekstra bir ücret ödemeden 10 sayfa faks alınıp gönderilebiliyor.
İlk Adım Paketi’ne sahip olmak için ISKURUYORUM yazıp 2222 kısa mesaj göndermek yeterli.
İşini Turkcell’le kuranların müşterileri de hazır
İşini Turkcell’le Kur hizmeti kapsamında sunulan Yeni Müşteri Paketi, müşteriye ulaşmak için en verimli yöntemi henüz yolun başında keşfetmek isteyenlere yönelik. Bir an önce yeni müşteriler kazanarak cirolarını artırmak ve işlerini kısa sürede ayağa kaldırmak isteyen işletmeler, ister kendi portföylerindeki müşterilere, isterlerse Turkcell izinli veri tabanı içindeki potansiyel müşterilere mobil pazarlama teknolojisini kullanarak en etkin şekilde ulaşabiliyor. Böylelikle var olan hizmet ya da ürünlerinin tanıtımını, hedef kitlelerine en verimli şekilde yapabiliyorlar.
Yeni Müşteri Paketi’nde neler var?
Temel pazarlama ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan Yeni Müşteri Paketi’nde, firmaların mobil pazarlamayı kullanarak müşterilerine ulaşmasını sağlayan Toplu Mesajlaşma, Anında Cevap (interaktif haberleşme) ve Turkcelliler’e Mesaj hizmetleri yer alıyor.
Turkcell Yeni Müşteri Paketi’ni ilk üç ay boyunca 49 TL’den ve cayma bedelsiz satın almak mümkün. Paketi almak için ISKURUYORUM yazıp 2222 mesaj göndermek yeterli.