PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'nin yeni digital platformu D-SMART 18 ARALIK'TA TEST YAYININDA.

kuduban
26-11-2006, 18:05
Doğan grubu NDS ile şifrelenecek ve kart paylaşımı ile seyredilmesi engellenecek özel bir sistem geliştirildi.
VE büyük bomba şubat ayından itibaren d kanallarının buyuk kısmı şifrelenecek.
Türkiye'de yayınlanmamış 5000-6000 adet büyük bir film arşivi var.
Yani gerek abonelik sistemi ile gerek kalite açısından DIGITURK'ten çok farklı ve üstün bir platform geliyor.
********* SERİSİ kanallar.4 tane ppv sinema kanalı olacak.********* kanalı ayrıca hd yayında da olacak.Abonelik sistemi daha farklı olacak.
Ayrıca büyük bir bomba haber daha var TURKSAT 2A sandığımız kadar dolu değil şu anda d-smarta yetecek kadar boş tp mevcutmuş..yaklaşık 4-5 tp kiralandı.
Klasik filmleri gösteren özel bir kanal olacak.

18 Aralıkta test yayınına başlayacak ve şubatta normal yayına başlayacak.

Bugun aldığım izlenim gümbür gümbür şifreli digital platform geliyor.Futbol ihalesi için DIGITURK'ten daha güçlü bir oyuncu olacağı bir izlenim yarattı.Ayrıca isteyen için özel receiverlar şimdiden hazır.Receiverlar sadece turksat kanallarını almak için de kullanılabilecek.

yakupowersky
26-11-2006, 18:14
verdıyınız bılgı ıcın tskler

Özgür Erge
26-11-2006, 18:43
güzel haber ama kanal d paketi şifrelenirse iyi olmuyacak

afif4747
26-11-2006, 18:44
bence hikaye daha öncede böyle dediler sonra baktıkki sansui cihazları satmak içinmiş sadece cihaz reklamı yaptılar ve cihazlarını sattılar

kuduban
26-11-2006, 18:49
arkadaşlar bakalım zaman ne gösterir saygılar

western32483
26-11-2006, 20:09
bilgi ve paylaşım için teşekkürler.kolaygelsin

umuter
26-11-2006, 20:14
zaten bu tür bi şeyler olacağı belli çünkü bi sürü kanal türedi d pakette hazırlıklar var yani amaçları maç yayınlarını almak yıllardır doğan grubunda

07SARAY
26-11-2006, 20:26
bilgi ve paylaşım için teşekkürler.

ekrem956
26-11-2006, 20:42
bilgi için tşk,

ufuk
26-11-2006, 20:51
Doğan grubu NDS ile şifrelenecek ve kart paylaşımı ile seyredilmesi engellenecek özel bir sistem geliştirildi.
Yani gerek abonelik sistemi ile gerek kalite açısından DIGITURK'ten çok farklı ve üstün bir platform geliyor.
********* SERİSİ kanallar.4 tane ppv sinema kanalı olacak.********* kanalı ayrıca hd yayında da olacak.Abonelik sistemi daha farklı olacak.
Ayrıca büyük bir bomba haber daha var TURKSAT 2A sandığımız kadar dolu değil şu anda d-smarta yetecek kadar boş tp mevcutmuş..yaklaşık 4-5 tp kiralandı.

Bugun aldığım izlenim gümbür gümbür şifreli digital platform geliyor.Futbol ihalesi için DIGITURK'ten daha güçlü bir oyuncu olacağı bir izlenim yarattı.Ayrıca isteyen için özel receiverlar şimdiden hazır.Receiverlar sadece turksat kanallarını almak için de kullanılabilecek.

bilgi için teşekkürler..yazıya göre şifreleme sistemi bile belirlenmiş :(,şuabat ayından sonra yeşilçam'a,dspor'a elveda:wave:

zafer murat
26-11-2006, 21:05
Arkadaşlar evet büyük ihtimal ile Doğan Grubu süper ligi alıcak ve kanallarına şifre uygulayıcak duyduğuma göre kendi türkiyeye getirdikleri Sansuı freetv receverilar gibi üyelerine cihaz vericekler

ufuk
26-11-2006, 21:29
şifresiz bir platform olacak dememişlermiydi:devilprv: :boese157: :49:

Yaban Ali
26-11-2006, 21:57
Free TV de ayni amaçlarla çıkarılmıştı.. Bedava TV demiştiler adına.. Zaten bedava olan yayınları izlettirmek için hepey cihaz satmışlardı....

uzman_elhan
26-11-2006, 22:15
bence şifre geçmez ama belide olmaz

Admin
27-11-2006, 00:35
şifresiz bir platform olacak dememişlermiydi:devilprv: :boese157: :49:

Starıda almıyorlardı ama aldılar :)

hueseyin
27-11-2006, 00:51
uzanlar gitti doganlar geliyor sifrelesinler bakalim bu milletin parasi kolayca gecmez bogazdan

EFE_KENTLİ
27-11-2006, 01:33
paylaşım için sağolasın

GreenSAT
27-11-2006, 03:32
uzanlar gitti doganlar geliyor sifrelesinler bakalim bu milletin parasi kolayca gecmez bogazdan

bu güne kadar nasıl geçtiyse bundan sonrada çatır çatır geçer bunların tek amacı var milleti sömürmek başka amacı yok bu adam bu kadar kanalı babasının hayrına açmadı perşembenin gelişi çarşambadan bellidir diye boşuna dememişler alın buda size buz gibi örnek

lazer
27-11-2006, 12:51
d smart eğer ki macları alırsa bişeye benzer yoksa kimse para vermez o cöplük kanallara dsinemax eskiden hürriyetin verdiği vcd filmleri oynatıyo iğrenc

e®tan
27-11-2006, 12:59
d smart eğer ki macları alırsa bişeye benzer yoksa kimse para vermez o cöplük kanallara dsinemax eskiden hürriyetin verdiği vcd filmleri oynatıyo iğrenc

Eğer kanalları şifreliyosa büyük bir ihtimal d grubu daha çeşitli kanallarla anlaşmıştır bile.:45:

alperyılmaz
27-11-2006, 13:19
desenize bir agız tadıyla tv bile izleyemeyeceğiz.benim merak ettiğim birşey daha var böyle şifreli futbol yayınları varken ülkemizde bu genlere nasıl bir futbol sevgisi asılanacak anlamıyorum gençler maç izleme ugruna küfürlerin havalarda ucuştugu sigara dumanın dan gözlerin yaşardıgı kahve ortamlarında nasıl bir futbol sevgisi oluşacak gelecekde merak ediyorum yazık değilmi bu genclere:49: :49:

aslında bir konu acıp orada tepkilerimizidile getirip sesimizi duyurmamız lazım

Kemal Turan
27-11-2006, 13:24
Merak ediyorum, kanal D ve ona ait kanallar şifrelenirse, bu kanalları seyretmek için kim para verecek. 5000-6000 adet Türkiyede yayınlanmamış filim arşivi var diyorsunuz. Bu filimler D max da yayınlananlar gibiyse kendileri seyrederler. Ayrıca sabah kuşağında Seda Sayın ve hergün kadın gibi ağlayan Caner dende kurtulmuş oluruz.

e®tan
27-11-2006, 13:28
Merak ediyorum, kanal D ve ona ait kanallar şifrelenirse, bu kanalları seyretmek için kim para verecek. 5000-6000 adet Türkiyede yayınlanmamış filim arşivi var diyorsunuz. Bu filimler D max da yayınlananlar gibiyse kendileri seyrederler. Ayrıca sabah kuşağında Seda Sayın ve hergün kadın gibi ağlayan Caner dende kurtulmuş oluruz.
Kanal D şifrelenmez.
YAni caner den felan kurtulamayız malesef:(

e®tan
27-11-2006, 13:30
desenize bir agız tadıyla tv bile izleyemeyeceğiz.benim merak ettiğim birşey daha var böyle şifreli futbol yayınları varken ülkemizde bu genlere nasıl bir futbol sevgisi asılanacak anlamıyorum gençler maç izleme ugruna küfürlerin havalarda ucuştugu sigara dumanın dan gözlerin yaşardıgı kahve ortamlarında nasıl bir futbol sevgisi oluşacak gelecekde merak ediyorum yazık değilmi bu genclere:49: :49:

Niye maç izlemek için güzel cafelerde var.Oralara gitmeyi denesinler.
Bence maç yayınlarının şifresiz olması imkansız.Çünkü acayip büyük paralar dönüyor.

alperyılmaz
27-11-2006, 13:40
herkesin o güzel dediğiniz kafelere verecek kadar parası olmayabiliyor geniş düşünmek lazım ve o güzel kafelerden her yerde de yok sanırım....tabii ben de bilincindeyim maçların şu saatten sonra parasız olmayacagına fakat sedece düşünce ve tepkileri dile getirmek istedim.....

EFE_KENTLİ
27-11-2006, 14:09
alper kardeş bu gecim şartlarında ne cafesi sana katılıyorum kahveler var oğlum çok istiyor ama sigara duman küfür çok olduğu için götürmüyorum özetlere devam edecez o zaman

ufuk
27-11-2006, 14:43

sözlerinize katılmamak elde değil:(

alperyılmaz
27-11-2006, 16:55
üç kuruş asgari üçret alan adam için aylık 40 ytl büyük para aslında :(

şımarık2
27-11-2006, 17:49
selam millet ,,,
abi sadece maçlar olsa önemli değil zaten şimdide para verip izliyoruz önemli olan bunların tekelleşmesi doğan gurubu digi gurubundan çok daha kuvvetli yarın istedikleri fiyatlara at koştururlarsa ozaman yandık
at dedim de at yarışları var milletin oynayıpta izlemekten zevk aldığı onu da şifrelerlerse işte ozaman çok daha kötü olur bunu daha önceleri cine 5 te yapmışlardı
ama ne yazıkki bu tür holdingler senin benim paramı nasıl alırlar diye ha bire kafa patlatıyor bunun için adam besliyor onların da işi bu ne yapalım

PowerVu
01-12-2006, 13:50
Ya Ne Güzel Film filan izliyorduk..! Tüh... eee Zaten Böyle olacağı belliydi..!

st1905
01-12-2006, 16:40
Bu dijital platform olayini Turkiyedeki yayinci kuruluslar kavrayamadi sanirim daha.Yayin icerileri iyi olmadikca ne kadar cok platform acsalar da yeterli talebi bulamazlar ancak sinirli sayida uye ile kalirlar.

ufuk
01-12-2006, 16:44
eğer maç ihalesini dsmart alırsa diğer platformun durumu ne olacak acaba:49:

marin
02-12-2006, 03:00
Anlayamadığım nokta her köşeye açılan ve 1 ytl ye film kiralayan vcd centerlar olduğu müddetçe bu film kanalları ne iş yapacak. İnsanlar artık o yeni film TV'de diye o kadar fazla istek duymuyorlar. Ayrıca Sansui lerde millete iyi kazık attılar.
İnsan Aydın Doğan'a güvenemiyor ama Discovery'e yanıyorum. keşke fta olarak o standartta bir kanal çıkarsalar.

Volkan
02-12-2006, 03:21
maçı kim alırsa üyeleride o alır cine 5 haline bakın görünen köy klavuz istemez.

yalcinticaret
02-12-2006, 10:06
maçı kim alırsa üyeleride o alır cine 5 haline bakın görünen köy klavuz istemez.

başka söze gerek yok

ufuk
18-12-2006, 13:21

yayına başlamadı galiba:49: :49:

emresena
18-12-2006, 13:34
Ewet ArkadaŞinda DedİĞİ Gİbİ Aydin DoaĞan Kİmse GÜvenmİyor..free Tv-sansui De OlduĞu Gİbİ Mİlletİn Elİnde Patladi...hİÇ Kİmse Raabet GÖstermez Bence...

patriot
18-12-2006, 13:52
bugün 18 aralık tık yok

uyelikiptal1
18-12-2006, 14:47
evet 18 aralık ve gene bir balon tık yok.

irdetofun
18-12-2006, 15:04
Bana bu Star Digital veya DigiStarı hatırlattı nedense...:)

ufuk
22-12-2006, 20:13
d sinemax ın ismi movie smart olarak değişmiş..bilginize

67sefa
22-12-2006, 21:53
bilgi için teşekkürler...

selo0937
27-12-2006, 14:49
burası türkiye herşey olabilir