PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SAMSUNG 40F6470 Formatlama (Yardım)

By_MiTNiCK
15-03-2014, 21:25
Merhaba arkadaşlar. Samsung 40f6470 led tv kullanıyorum. TV yi formatlamak istiyorum. Menüden reset işlemi gerçekleştirdim ama araştırdığım kadarıyla tam formatlama olmuyormuş. TV yi tam olarak nasıl formatlaya bilirim ? Kumandam dokunmatik. normal kumandam yok bilginize

hayhuy
22-05-2014, 00:29
Merhaba arkadaşlar. Samsung 40f6470 led tv kullanıyorum. TV yi formatlamak istiyorum. Menüden reset işlemi gerçekleştirdim ama araştırdığım kadarıyla tam formatlama olmuyormuş. TV yi tam olarak nasıl formatlaya bilirim ? Kumandam dokunmatik. normal kumandam yok bilginize
bu halde formatlaman cok zor,,once factoryreset yapacaksin..sonra cep tel le yani android le tv ni kumanda etmen gerektiginden ve sende tv ni formatladigindan hicbir ayar yapamazsin..yedek bir kumanda bulmadan formatlama derim

Volkan
22-05-2014, 10:27

Televizyon formatlama derken tam olarak amacınız ve sorununz nedir. Sorununuz tv nin uydu kısmandamı yoksa başka bir sorununuzmu var.