PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajdar, Eurovizyon'da :))

newceri
27-11-2006, 22:30
Eğer TRT ısrar ederse, Ajdar, Eurovizyon'da Türkiye'yi temsil edecek

Ajdar, bir Türkiye fenomeni... Ve 'medya', Ajdar'ı 'ciddiye alırmış gibi' yapmaya, bu yolla okurlarını güldürmeye devam ediyor... İşte son olarak Akşam gazetesi magazin servisinden ÖZLEM UÇAR'ın yaptığı:

Finlandiya'da düzenlenecek 52'nci Eurovision Şarkı Yarışması için geri sayım başladı. TRT, 'Bu yıl kimle katılalım?' diye tartışadursun, Ajdar, müthiş bir alternatif sundu. İşte 'Çikita Muz', 'Nane' gibi hitlere imza atan Ajdar'ın Türklerin milli mesele olarak gördüğü ama Avrupalıların ilgilenmediği Eurovision için projeleri:

Ülkeler, geçen yılın galibi Lordi gibi rock parçalarla yarışmaya katılacak. Bana şans verilmesi halinde tüm dünyanın gözünü üzerimize çevrilebilirim.

DİĞERLERİNİN RUHU YOK

Bu yılki Eurovision'a katılmak istiyorum. Ama 'Bu işe talibim' demem. TRT'nin 'Lütfen bizi temsil et' diye ricada bulunulmasını beklerim. Böyle olursa teklifi kabul ederim. Gerisini merak etmeyin. Ruhum ve dansımla Avrupa'yı hayran bırakmaya hazırım.

'Çikita Muz' tadında yeni bir eserle kesinlikle birinci olurum. Şarkıyı ben yaparım. Zaten Türk halkı da beni çok destekliyor.

Kayahan, Candan Erçetin, Ajda Pekkan'ın eksik yönleri neydi biliyor musunuz; onlar elektrik veremedi. Mesela 'Aman Petrol' şarkısının melodisi çok gevşekti. Ajda Pekkan da ruh katamadan şarkıyı yorumladı... Sanatçı olarak çok üstlerdeyim. Tarkan'dan da Mustafa Sandal'dan da iyiyim. Onlar yapmacık ve gerçek star değil. Armutlarla elmaları ayırmak gerekiyor.

Yarışmaya girersem dans dersi almama da gerek yok. Çünkü ben çok iyi dans ediyorum ve geliştirdiğim özel stil tüm dünyada yankı uyandıracak.

Manşet olmazsam bir daha konuşmam

BU özel demecimi boy fotoğrafımla manşetten vermezseniz bir daha hiçbir gazeteye demeç vermeyeceğim. Yarın (bugün) ilk iş olarak AKŞAM Gazetesi alacağım. Manşette olmazsam, bu durum medyayla ilişkilerimi yeniden gözden geçirmeme neden olacak. Gazetelere röportaj vermeyeceğim. Çünkü arka sayfalarda çıkaracak birisi değilim. Bir star olarak açıklama yaptıysam sergilediğim mütevazı hareketin karşılığını görmek isterim. Aksi hareket beni kırar.
(Alıntıdır)

okinava
27-11-2006, 22:34
ben de destekliyorum ajdarı gercekten aradıgımız star eurovizyon onun hakkı

hüseyin
27-11-2006, 23:09
ALLAH'ım ne günlere kaldık...

alaattinboy
28-11-2006, 01:27
sunu dersini bildirecek bır sıte kurulup hadini bildiren biri olsa cevremdeki herkese oy atması ıcın yonlendırırım valla.tabiki ajdara hayır gibi.
bu oylamaya mehmet ali de dahil edilmeli.turkluk duyguları bukadar oynan maz valla.herkese slm

GreenSAT
28-11-2006, 02:04
ne diyeyim bilmiyorum ki bu herifin adını duyduğum zaman sinirden kuduruyorum bizim medyamızda bunun gibi insan müsfettesi kişilere prim verip ortaya çıkarıyorya iyice sinirlerim bozuluyor bu kişininde bunu tv lere ve diğer medya organlarına insan diye çıkaranlarında allah belasını versin :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs:

muzo
28-11-2006, 09:41
valla böylelerine kaldıysak işimiz var adamı gördüğümde televizyona bakma isteğim kaçıyor :crashs: :crashs:

CABBARİ
28-11-2006, 10:28
eger bu iş bu kadar ucuz ise şimdiye kadar katılan yarışmacılara acıyorum gerçekten:(:(
selametle..

Lyon-1995
28-11-2006, 11:15
arkadaşlar buna ilave ahu tuğba ,meriç erkan ,caner ve tülin e ne demeli tam bir saçmalık dizisi.ahlaki değerler sarsılıyor.ama rtük adında kütük gibi uyuyan bir kuruluş var.allah cezalarını verir inşallah

newceri
28-11-2006, 11:17
Ajdarın bir kabahatinin oldugunu dusunmuyorum o kendi halinde takılıp duruyor suc o adamı! programlara cıkaranlarda bize surekli izlettiriyorlar adam! ne yapsın eurovizyonada gider bizde bu medya oldugu surece heryerede gider

ufuk
28-11-2006, 11:22
bence mizah amaçlı bir yazı...bu yıl ki eurovizyona HEPSİ grubu katılmalı,zaten HEPSİ grubunun katılacağı hakkında söylenti var

CABBARİ
28-11-2006, 11:33
arkadaşlar buna ilave ahu tuğba ,meriç erkan ,caner ve tülin e ne demeli tam bir saçmalık dizisi.ahlaki değerler sarsılıyor.ama rtük adında kütük gibi uyuyan bir kuruluş var.allah cezalarını verir inşallah

bizim için tam bir utanç kaynagı üzülüyorum gerçekten:(:(:

okinava
28-11-2006, 22:23
bence mizah amaçlı bir yazı...bu yıl ki eurovizyona HEPSİ grubu katılmalı,zaten HEPSİ grubunun katılacağı hakkında söylenti var

bunu yeni duydum bence hepsi katılırsa süper olacak :49:

Admin
28-11-2006, 22:57
ne diyeyim bilmiyorum ki bu herifin adını duyduğum zaman sinirden kuduruyorum bizim medyamızda bunun gibi insan müsfettesi kişilere prim verip ortaya çıkarıyorya iyice sinirlerim bozuluyor bu kişininde bunu tv lere ve diğer medya organlarına insan diye çıkaranlarında allah belasını versin :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :crashs:

Düşüncelerimi yazmıssın:45:

pckolok
28-11-2006, 23:16
Suç Toplumumuzda Birileri Ajdarı tutup doğruları Söylemeli Sen Şarkı SÖyleyemiyosun demeli tabiki bunun zamanı geçmeden denmeli.Gerçi EuroVizyon a neler katıldı ama Bazı gerçekleride atlamamak lazım.Daha doğru şeylere yönelelelim Toplum olarak Bize Ajdarın Sesi Dğil Yaptığı iş Yani makine mühendisliği lazım.Eğitimsiz Ses laızm Değil bize eğitimini görmüş ses lazım onaylanmış ses lazım. Ajdar duy sesimiziiiii........!!!!!!!!!!!!!!1

newceri
29-11-2006, 00:43
bu yazının tabiki gercekligi yok ama ince bir mesaj var ajdarı o kadar on plana cıkardılarki onune gelen programına cıkardı oda kendini sanatcı olarak gormeye basladı tabiki ben sanatcıyım dedikce ve kimsede buna karsı cıkmayınca nedenide katıldıgı programların izleniyor olaması ondan dolayıdırki bari bu adamı (sanatcıyı )eurovizyona dagonderelim olmustur
saygılar

anthony99
29-11-2006, 09:58
tövbe tövbe:devilprv: :boese157: :devilprv:

alperyılmaz
29-11-2006, 14:19
ne günlere kaldık yahu şaka olmasın inanasım gelmiyor da benim?