PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GOLDMASTER 1040--1045 usb E2 imaj HDMU usb imaj

GOOLL
30-04-2014, 21:36
slm

denemeler sonucu 1040-1045 modellerde TGZ USB İNSTALLER kurulumu olmadan direk 1050 modellerde oldugu gibi
direk usb belleK TAK E2 USB ÇALIŞSIN sonucuna ulaştım

1040-1045 modeller için bir dosya hazırladım
içinde forumdan bir arkadaşımızın hazırladıgı BOXKİT var ve gerçekten herşeye ilaç .

indirdiginiz dosya içinde
1:) boxkit
2:) octagon yazılım
3:) usb E2 imaj var

imaj a
1:pli skin kurdum
2:turkvod ekledim
3:ccam214 aktif olarak ekledim sadece K e Y s içinde cccam.cfg ye elinizdeki paylaşım satırını girmeniz yeterli aktif çalışır
( egerki aktif edemezseniz menü hdmü center softcam control ccam 2.14 üstüne gelip yeşil tuşa basıp start etmeniz yeterli )
4:vizcam kurdum
5:ip tv kanllar var ( hepsi çalışmaz örnek : gs tv bursa kanald kral vs vs gibi kanallar çalışıyo )
6:kanal listesi daha öncede yazmıştım forumdan bir arkadaşın kanal listesini aldım %70--80 i editledim ( malüm benim kanal listesi bir çok kanallar dolu editlemek daha zor oldugu için )
kanalları taratmanızda fayda var
7: disegc ayarları turksat hotbırd digitürk astra şeklinde
8: tv görüntü ayarları kendi tv me göre ekran büyük küçük vs vs gibi sıkıntı yasıyan olursa TV AV ayarlarını kendine göre ayarlasın )

9: hdmu usb e2 son sürümü yalın olarak indirilmiş ve bu üste anlattıklarımı ekledim.

DİGER 1060-1070-1080-1090 kullanıcıları cihazlarına karşılık gelen OCTAGON yazılımları cihazlarına yüklerlerse
TGZ İNSTALLER OLMADAN direk usb yi takınca hdmu e2 imajların çalışacagına eminin. usb boot u aktif yapmaları yeterli olur
( 1040*45 harici diger modeller elimde olmadıgı için deneme imkanım yok )

hazırlamış oldugum e2 usb imaj tüm usb boot u çalışan 1040-45-50-60*70-80-90 modellerde çalışır
( örnek : şuan TGZ usb İnstaller yada 1050modeller için loder 6.26-27 zaten cihazınızda kurulu ve ugraşmak istemiyorsanız verdigimim klasör içinden e2 usb imaj ı alıp usb ye atıp cihaza takarsanız çalışır model fark etmez. )

HAZIRLAMIŞ OLDUGUM KLASÖR İÇERİGİNE boxkit octagon yazılım e2 usb backup inidirp kurmak için link e

1: Only the registered members can see the link buradan
2: Only the registered members can see the link

TÜPLÜ TV KULLANANALAR YADA LCD Sİ 1080İ Yİ DESTEKLEMEYEN CİHAZLAR GÖRÜNTÜ ALAMAYABİLİR

tvsi eski tipTÜPLÜ VE 1080İ destelemeyen ALTI OLANLAR
Only the registered members can see the link octagan yazılımı sonrası usb e2 olarak bunu kullanacaklar

buradan ulaşabilirsiniz İNDİRDİGİNİZ KLASÖR İÇİNDEKİ ( OKU ) metnini mutlaka okuyun!

verilen backup ALINTI KOPYALA YAPIŞTIR mantıklı backup degildir
açıklamalar ve backup lar tamamen bana aittir

yüklemede oluşabilecek sorunlarlardan UNUTMAYINKİ KENDİNİZ SORUMLUSUNUZ!!

iyi seyirler

GOOLL
05-05-2014, 23:59
menüden görüntüler

cihaz dan görüntüler

Only the registered members can see the link

resimleri daha büyük boyutta görmek istyen yada görmek isteyip o yada bu sebeble ulaşamayan wep sitemden ulaşabilirler

tek kusur kanallar 4 + 4 lük bir kanal listesi hazırlama imkanım yok ( zaman olarak )
daha iyisini yaparım diyen olursa buyursun yapsın :)

herkese iyi seyirler

GOOLL
06-05-2014, 00:01
goldmaster hd modellerin
OCTAGON KARŞILIKLARI

GoldMaster 1040-1045 ( OCTAGON SF918 SE+ )
GoldMaster 1050 ( OCTAGON SF1008 SE+ )
GoldMaster 1060-1070-1080 ( OCTAGON SF1008 )
GoldMaster 1090 ( OCTAGON SF1018 HD )
üste dosya içinde verilen octagon yazılım ve backup 1040-1045 modeller içindir