PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fake Webcam v2.0

Eboscro
01-12-2006, 18:51
Only the registered members can see the link

:8[1]:

Programı Tanıtayım Arkadaşlar

Fake Webcam, herhangi bir kamera görüntüsünü veya bilgisayarınızda kayıtlı olan video dosyalarınızı, msn, yahoo veya aol messenger gibi sohbet programlarında, sanki sizin görüntünüzmüş gibi kullanabileceğiniz bir programdır.

Programı kullanabileceğiniz sohbet programları:
* Paltalk
* AOL Messenger
* Yahoo Messenger
* Camfrog
ve diğer kamera kullanılan diğer tüm sohbet programları...

Programı kullanabilmek için webcam'a ihtiyacınız yoktur. Elinizde kayıtlı an az bir video dosyası olması yeterlidir.
Bu program sayesinde, başkalarıyla görüntülü konuşurken kimliğinizi gizli tutmuş olursunuz.

Bu programı çalıştırmadan önce sohbet programınız üzerinde şu ayarı yapmalısınız: Sohbet programı üzerinden " Web Kamerası ve Kurulum Sihirbazı " gibi kameranın sohbet programına tanıtılması için gerekli olan kısımdan Fake Webcam'ı seçmelisiniz.

Download (Only the registered members can see the link)

:Smiletabar

ufuk
01-12-2006, 19:28
teşekkürler.. bende böyle bir program arıyordum gerçekten.. webcam olmadan çalışması iyi fakat sahte görüntü nerden bulabilirim:49:

Eboscro
01-12-2006, 19:40
teşekkürler.. bende böyle bir program arıyordum gerçekten.. webcam olmadan çalışması iyi fakat sahte görüntü nerden bulabilirim:49:

:8[1]:

bilgisayarında video yokmu? oradan beğendiklerini kes.
olmassa google herşeyin çözümü
:624ok:

Eboscro
01-12-2006, 19:41
bu programla çok kişiye dehşet şakalar yaptım. tanıdıklarınıza şaka yapın düşürün onları sohbete bağlayın çok komik oluyo he he he

pckolok
01-12-2006, 21:48
Süper yaw Teşekkürler Dostum. :)

07SARAY
01-12-2006, 21:59
eline sağlık teşekkürler.