PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğuş Grubundan Yeni Spor Kanalı Geliyor (STAN SPOR )

bayram tv
05-06-2014, 19:22
Doğuş Grubundan Yeni Spor Kanalı Geliyor ...STAN SPOR...

Doğuş Grubu Türki Cumhuriyetlere yönelik bir spor kanalını önümüzdeki hafta yayına sokmaya hazırlanıyor.Kanal şuanda Dünya Kupasını verecek , eğer yeterli ilgili görürse devam edecek görmezse akıbeti çokta iyi olmayacak sanırım.

Daha önce NTVSPOR 2 (Smart Spor) ile ilgili bilgi vermiştim bilenler bilir.O yüzden kaynak bizzat benim

Bu kanalın Turksat'dan yayın yapmayacağını bilmiyorum ama arkadaşımın demesine göre farklı bir uydudan yayın yapacak.Tam detaylar ne olur bilemem ama sonuçta kanal Doğuş Power Center'dan yayın yapacak

Bu arada bu kanal için Doğuş Grubu taşeron görevi de görüyor olabilir yada biri ile ortaklık...

Kaynak alıntıdır

bayram tv
05-06-2014, 19:27
bu bilgileri veren arkadaş ntv grubundan baya haberi olandır kaynak saglam...

daha öncede ntvspor smart kanalını ilk bilgilerini duyurmuştu..

Editor
05-06-2014, 19:33
STAR SPOR daha önce vardı star digital zamanlarında yanlışmıı hatırlıyorum acaba

bayram tv
07-06-2014, 22:26
11502 H 3750 1/2 dvbs2 qpsk2 pilot : on şeklindedir.

Stan Sport Promo

Intelsat 10 @ 47.5° East

Only the registered members can see the link@47-ESTKH-2.jpg

STAN SPOR Turki Cumhuriyetlere Yönelik Yayın Yapacak

beaverss
08-06-2014, 05:42
bence fazla kalmaz TÜRKSAT dışı bi o kanalı izlemek için çanakmı çevireceğiz değmez..

bayram tv
08-06-2014, 10:37
bence fazla kalmaz TÜRKSAT dışı bi o kanalı izlemek için çanakmı çevireceğiz değmez..

amaç zaten ülkemize yönelik yayın degil azerbaycan,kırgızistan,türkmenistan vs. turki cumhuriyetlere yönelik yayın yapılacak türksat uydusunu gelme durumu şimdilik yok.:wave:

bayram tv
10-06-2014, 22:28
kanal biss ile şifrelendi alttaki linke tıklayarak biss bilgilerini ögrenebilirsiniz..

Only the registered members can see the link

beaverss
10-06-2014, 22:36
zannedersem geçici yayında olabilir test amaçlı bu uydu için Intelsat 47.5°E

bayram tv
23-06-2014, 19:35
Maçları Rus spiker sunuyor.Şuan kanalda fazla mataryel olmadığı için ntvspor dan bazı programlar türkçe olarak alınıp yayınlanıyor.Bu arada kanal'da ingilizce - rusça karışık programlar olabilir.Şuan için kanal devam edecek gibi duruyor ve Ingiltere Premiere Ligi ve NBA yayınlayacak diye duyumlar aldım..alıntı..

bayram tv
23-09-2014, 00:53
Spora verdiği destekle bilinen Saran Holding’den dev bir adım daha geliyor.

“Stansport” spora dair herşeyle yayın hayatına başlıyor.

Sadettinn Saran başkanlığındaki Saran Holding, yeni kanalının Lasmanını 29 Eylül Pazartesi günü Four Seansons Bosphorus hotelde gerçekleştirecek…

Ucankus

bayram tv
23-09-2014, 00:54
Sadettinn Saran başkanlığındaki Saran Holding, ‘Stan Sport’ adı altında yeni bir spor kanalını yayına hazırlıyor.

Birçok spor organizasyonunun yayın haklarını elinde bulunduran Saran Holding, yeni kanal ile farklı branşlardan spor yayınlarını sporseverler ile buluşturacak.

Uzun süredir Intelsat uydusunda Doğuş Grubu desteğiyle test yayınında olan kanalın, hangi uydulardan yayın yapacağı ve yayınlarında hangi içeriklerin olacağı ise önümüzdeki hafta kanal ile bilgilerin açıklanacağı lansmanda basın ile paylaşılacak.

EK BİLGİ: Kanalın, tanıtımında belirtilen organizasyonların Türkiye içerisinde yayıncıları olduğu için yayınların içerik sonunda belirtilen ülkelerde olması bekleniyor. Ayrıca Türkiye’ye özel içerik ile de yayınlar olabilir.

Ihy6aVNX6Rw

bayram tv
23-09-2014, 00:59
STAN SPORT kanalı Türksat uydusunda yayına başlayacagını sanmıyorum şuanki yayınladıkları içerikler digitürk ve dsmart platformlarının yayınladıgı spor yayınlarını canlı olarak türki cumhuriyetlere yönelik yayınlamaktadır bu sebebten kanal belki 47.5 dereceden azerspace 46 dereceye gelebilir. eger türksat uydusuna gelirse yayın hakları sebebiyle içerigini kısıtlayıp farklı spor yayınlarını verebilir..

STAN SPORT kanalı saran medya kuruluşuna aittir işletmeyi ise doguş yayın grubu yapmaktadır.

bayram tv
30-09-2014, 20:03

Saran Holding, uluslararası bir yatırıma daha imza attı. Saran Holding çatısı altında Türk Cumhuriyetleri’nde yayın yapmak üzere kurulan spor kanalı Stansport, yayın hayatına başladı. İlk yayınlarını 2014 FIFA Dünya Kupası, UEFA Sampiyonlar Ligi, 2014 Wimbledon Şampiyonası, Atletizm Diamond Lig gibi önemli spor olayları ile gerçekleştiren Stansport’un Türkiye lansmanı önceki gece Four Seasons Hotel’de gerçekleştirildi. Gecenin ev sahipliğini Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran yaptı.

Gecede yaptığı konuşmada Stansport ile 20 yıllık bir hayali gerçekleştirdiğini anlatan Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, “80’li yılların sonunda, Türkiye henüz özel televizyonlarla tanışmamışken dünyanın en büyük spor kanalı ESPN’nin kapısından girerken kurduğum bir hayalin gerçeğe dönüşmesine tanık oluyorsunuz. Sınırları Türkiye’yi aşan, sporun her dalını ekrana getiren, dünyanın tüm liglerini izleyebileceğiniz bir kanal düşlemiştim, Stansport bu hayalin bir ürünüdür” dedi. Saran, Stansport’un henüz yeni yayın yapmaya başlamasına rağmen; dünyanın en zengin içerikli spor kanalı olduğunun da altını çizdi.

SPOR CAMİASI DAVETTE BULUSTU

İş, siyaset, spor ve cemiyet hayatının seçkin simalarının buluştuğu geceye; aralarında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve eşi Fulya Terim, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Mehmet Ali Aydınlar, Faruk Süren, Acun Ilıcalı, Kursat Tuzmen, Ali Dürüst, Haldun Ustunel, Lütfü Arıboğan, Abdurrahim Albayrak, Selim Soydan, Cengiz Abazoğlu, Sinan Akçıl, Siren-Gökhan Çarmıklı, Kerem-Elif Gönlüm, Eda Taşpınar, Cem-Hülya Kalyoncu, Osman Merzeci-Melis Murathanoğlu, Etel-Rober Baler, Şebnem Dereli Dinçgör’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

FUTBOL SIHIRBAZI SAHNEDE

Gecede ‘Futbol Sihirbazı’ lakaplı Sean Garnier davetlilere büyüleyici bir şov yaptı. Dünya Freestyle şampiyonu Garnier'in, 6 metrekare bir alanda yaptığı şov izleyenlere görsel şölen yaşattı. Serbest futbol dalında 6 şampiyonası bulunan Fransız yıldız, futbol ile müzik, breakdance ve takla gibi şovları birleştirerek yaptığı gösteriyle ilgi topladı. Dünyanın en yetenekli futbolcularından biri olarak kabul edilen Garnier, Neymar ve Zidane gibi futbol yıldızlarına top kaptırmayarak da adından söz ettirmişti.

NBA KUPASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Gecenin en dikkat çeken detaylarından biri ise haziran ayında NBA’de şampiyonluğu göğüsleyen San Antonio Spurs’un kazandığı Larry O’Brien Kupası oldu. Türkiye’ye ilk kez gelen ve davette sergilenen NBA Kupası konuklar tarafından büyük ilgi gördü. Ünlü basketbolcu Kerem Gönlüm de NBA Kupası ile birlikte objektiflere poz verdi.

Stansport Hakkında

Türk Cumhuriyetleri’nde yayın yapmaya başlayan Stansport 9 Haziran tarihinde yayın hayatına başladı. Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan’da yayında olan kanal kısa bir süre sonra Tacikistan, Kazakistan, Azerbaycan’da da yayında olacak. Kanalın; yayın yapması planlanan ülkelerde kablo operatörlerine, dijital platformların içerisine kanal olarak entegre olması planlanıyor. Saran Holding’in yayın haklarını elinde bulundurduğu dünyanın en önemli spor müsabakalarına yer verilen kanal, dünyanın 'en zengin' spor içerikli kanalı.

rselturk
30-09-2014, 20:21
Sporseverler adına bu girişime Hayırlı olsun!Paylaşım içinde teşekkürler Bayram dost.İş adamları paranın kokusunu iyi alır;Türkiye de değil de,toplam nüfusları bir Türkiye bile etmeyen türki cumhuriyetlere yönelik bir yatırım yapılıyorsa,bence bu spor tutkusundan değil de "yeşil dolar "tutkusundan olmalı.Ya da adım adım yeni bir platformun doğuşu olmalı..Niyet her neyse,ulaşabilen spor tutkunlarına iyi haber.Uzun ömürlü olsun,beklentilere yanıt versin!..Gerisi hikâye...:present::present: