PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D-smart babalar gününe özel üyelere şifresiz

kral41
13-06-2014, 18:53
d-smart mesajı
babalar gününe özel

14ve 15 haziran günleri spor sinema çocuk ve belgesel kanalları tüm üyelerimize hediye diye mesaj geldi

rselturk
13-06-2014, 21:26
Ah be dost,D-Smart beni unutmuş demekki!..:nono:

bayram tv
13-06-2014, 22:10
DSMART cihazı olanlara kanallar açıktır bir günlügüne. eger açık degilse cihazın elektrik baglantısını kesip tekrar takın kanallar açılmalı yinede açılmadı ise ds mh. arayıp durumu iletiniz babalar gününe özel kanallar tüm üyeler açık bende bu hediyeden faydalanmak istiyorum deyiniz kanalı açarlar...

rselturk
14-06-2014, 00:39
Ah be Bayram dost,benimki "yavan üyelik".O olanağı bana vermezler.Zira benimki modüllü üyelik.Olsaydı çoktan bir mesaj gönderirlerdi.:wave:

rselturk
14-06-2014, 20:43
Bayram Dost'un dünkü yazısına binaen üyeliğimin"yavan" olduğunu bu nedenle D-Smarttan bana herhangi bir mesaj gelmediğini ve böyle bir beklentimde olmadığını yazmıştım...Ancak aldanmışım;Evet mesaj gelmedi ama doğrudan telefon edildi."Kullanmakta olduğum modülün TRT nin şifreli yayınlarını açmayacağını,istersem hemen en yakın D-Smart bayiine giderek elimdeki modül ve kartı ÜCRETSİZ olarak değiştirebileceklerini.böylelikle TRT üzerinden şifrelenmiş olarak D-Smarta aktarılan Dünya Kupası Futbol Karşılaşmalarını yine ÜCRETSİZ olarak izleyebileceğimi belirttiler.Didim için adres te vererek D-Smart bayiini bilgilendireceklerini söylediler."Dünya kupasıda olsa futbol tutkum yok.Üstelik TRT de maçları zaten şifresiz veriyor.Ama hiç değilse böyle bir bilgilendirmede bulunmak beni memnun etti.D-Smart'a teşekkür ediyorum!..Dahası da var; ne kadar sürer bilmiyorum,ama sinema kanalları ve tüm spor kanalları da açılmış."Babalar Günü" içinse bir kez daha teşekkürler:present::present::present: