PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Piko 207 uydu alıcısına cccam ayarları nasıl girilir?

crysis_34
05-07-2014, 15:29
bendeki piko 207 uydu alıcısına bir türlü elle cccam server giremiyorum.ne olur yardımcı olun.:(

uydu3405
05-07-2014, 15:37
Şimdi adı sanı duyulmamış bir cihazı herkesin bilmesi beklenemez dimi forumda zaten uydu işine gönül veren senin benim gibi kişiler dolaşıyor e o halde yapacak tek şey bilenin görüp yazması.

Editor
05-07-2014, 15:37
Yardım edemedigimizden değil bilmedigimiz cihaz hakkında sizi yanlış yönlendirmek istemiyoruz lütfen sorularınızın cevaplarını bekleyin yada başka sitelerde arayın

aliharbiye
05-07-2014, 16:29
bendeki piko 207 uydu alıcısına bir türlü elle cccam server giremiyorum.ne olur yardımcı olun.:(

Evet Beyefendi konu başlığınızı ben değiştirdim, şimdi sizin sorununuza gelelim, aramızda yıllardan beri usta olarak bu işi yapan bir sürü ustalarımız var, ama ben dahi bu markayı ilk defa duyuyorum, bakınız elinizdeki resiver dreambox cihaza benziyorsa biraz yorulup bu işi yapabileceğinize inanıyorum. eğer cihaz dreambox ile aynı sistemde çalışıyorsa, cccam client dosyasını cihazın içinde arayın mutlaka vardır, ama cihaz dreambox ile aynı değilse ve siz cccam kodunu örneğin.
server adı------
port--------
kullanıcı adı------
şifre----
gibi kodlarla geçecekseniz, cihazın içindeki network ya newcamd yada cccam yazan yere geçip serverini aldığınız kodları oraya girin, zaten cihazın içinde TÜRKÇE dil seçeneği varsa, menü'yü okuyarak halledebilirsiniz. daha önceden deneyiminiz varsa çok zor olmaz, ama deneyiminiz yoksa bir kaç gün uşraştan sonra eminimki halledeceksiniz, cihazın menülerini ekleme imkanınız varsa daha hızlı yardım görme imkanınız doğar saygılarımla aliharbiye.