PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : atlanta farklı problem

sagaris
16-09-2014, 13:38
arkadaşlar benim problemim farklı olduğından ayrıca konu açma gereği duydum...atlanta hd box cihazım durup dururken,ilk önce harici hard disk takılı değil,sonrasındada(fabrika ayrlarına döndükden sonra) bilgiler güncel değil..diye küçük bir pencere açılıyor,alt ekranda tv gösteriyor,tam ortada bu pencere oluyor,böyle olunca kumandada aktif olmuyor daha doğrusu kah oluyor kah olmuyor zorda olsa fabrika ayarlarına döndüm hemde iki defa..fakat problem aynı,forumlarda yazan kurtarma yazılımını flsh belleğe attım söylenenleri uyguladım,fakat bellleği takıp cihazı fişden söküp takınca hiç bi şey olmuyor yani yazılım başlamıyor cihaz normal açılıyor,kumandadan zorda olsa harici disk bölümüne gelip yapmak istedim fakat burdada 0000 olan şifre menüsü geliyor ve bu rakamlar yazılmıyor....kısaca cihaz çok garip bir kilitlenmede hiç bişey yapılmıyor fakat altta tv gösteriyor oda kanalları değiştirebirsen.......cihazı servise götürmeden burada paylaşmak isdedim belki bi çıkar yol gösterirsiniz diye...